Opinie o Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna w Skoczów

Poznaniak Nowy wpis

1450 tys PLN odsiadki chyba nici bo już spier...ł z kraju

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna podczas okresu próbnego?

skoczów

czy ktos sie z was sie orientuje gdzie przebywa fejdych bielska policja go poszukuje jest ba stronie poszukiwanych osób w polsce wydzial kryminlany z bielska z ulicy wapiennej za 3 przestepstwa????jest w tajlandi???

Poszkodowany Nowy wpis
@skoczów

Siedzi (usunięte przez administratora) teraz w Tajlandii znalazłem h...a na tiktoku dalej wyłudza kasę

bielsko biała

czy ktos z was wie gdzie aktualnie fejdych przebywa?sziedzial wogóle w wiezeniu?czy juz wyszedł?bede wdzieczny za informacje od was?

@bielsko biała

Proszę o więcej informację na temat W. Fejdych.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Daria

A czy ta firma nie jest zamknięta?

bielszczanin

macie jakieś nowe informacje na temat fejdycha?jest w kraju czy jest w tajlandi w interesach?

Maxel

Macie jakieś nowe info ?

@Maxel

@Maxel Czego chciałbyś się dokładnie dowiedzieć? O działalność WOJ-BOG? Zatrudnia pracowników?

Sprawiedliwy
@Maxel

Siedzi w pudle

Maxel
@Sprawiedliwy

Skąd taka info ?

cieszyn

czy ktoś cos wie na temat tego (usunięte przez administratora)fejdycha czy uciekł z bielska do tajlandi czy(usunięte przez administratora) będę wdzięczny za jakas informacje od poszkodowanych

stefan
@cieszyn

Przebywa w Tallandii, uczy muy tai, jezdzi po okolicznych krajach oplacajac sie wyludzonym w Polsce pieniedzmi.

Wiem więcej

Czeka go sąd, jest w Tajlandii, (usunięte przez administratora), nic od niego nie chcieć!!!

Wojciech
@Wiem więcej

Pan Wojciech to uczciwy człowiek ,to konkurencja się zmówiła i psują mu opinie. Pomaga ludziom jak i mojej rodzinie.Jak można takie oszczerstwa Na drugiego człowieka?Niech rzuci kamień kto bez winy,pierwszy

@Wojciech

Jasne. To konkurencja posadziła go w więzieniu i wydała wyroki karne....

Sprawiedliwy
@Wiem więcej

Siedzi w (usunięte przez administratora) w Katowicach

Rafal

Oszust teraz zrobił zbiórkę na portalu pomagam.pl siedzi w Tajlandii i kpi sobie z osób które okradł

bielszczanin

a czy fejdych już odsiaduje te nowy wyrok co dostał 3 lata bez zawieszenia kary więzienia czy ktoś z was się orientuje?czy dalej rąbie ludzi pod pretekstem importu towaru z tajlandi???to co widze w gazecie jarmark się już od dłuższego czasu nie ogłasza!!!

@bielszczanin

Ponoć uciekł do Tajlandii. W przyszłym tygodniu ma rozprawę w Bielsku - pójdę objadać czy ta gnida złodziejska się pojawi

@Rafal

to znowu ma jakąś nowa sprawę karną?

Rafał
@bielszczanin

Sprawa się już jakiś czas ciągnie. Ma tez nasza w Wadowicach i cholera wie gdzie jeszcze . Wiesz coś o ludziach których oszukał?

@Rafał

sporo ludzi oszukał wiem że jednego na 16tys.usd miał mu bieliznę z tajlandi sprowadzić facet wpłacił fejdychowi kase i na tym się skończyło ostatnia jego firma pod oszustwa to global w bielsku białej na ul.partyzantów ale sa inni z bielska także ostrzegam przed dariuszm domżałem ul.żeleńskiego 21a w bielsku białej stary oszust jeszcze dłużej działa niż fejdych i grube oszustwa kradzione samochody handel nimi przekręty na wacie na słowacji i oszustwa biznesowe więc radze uważać tez na niego prowadzi firme jubilerską raut bardzo wyrafinowany oszust długów ma na miliony.

MARIO
@bielszczanin

Spier... a ja mam wezwane w charakt swiadka na jego proces w okregu w bb na pazdziernik

Anonim.
@Rafal

Proszę o kontakt :)

@Anonim.

Jak się skontaktować?

bielszczanin

to z pewnością uciekł bo ma wyrok prawomocny do odsiadki 3 lat kryminału za oszustwa ale mysle że kwestia czasu i w końcu go policja do kryminału zawiezie to go nie ominie oddychanie przez krate więzienną ciekaw jestem w sumie na jakie kwoty już okradł ludzi czy już w miliony złotych to w sumie poszło???jak ktoś co wie to napiszcie podzielimy się wiedza na ten temat.

Zolo
@bielszczanin

Kto jest tym nowym słupem?

Arik

Witam Fejdych uciekł ale dalej organizuje pseudo wycieczki ????????????ma tu słupa Moje sugestie dla Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna: Oszusci Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Isc do wiezienia

Skąd takie informacje?????????????¿???

Tomi

Jak on całe życie wszystkich pedzlował to jest ok.ale jak jego opedzlowali to jest wielki lament jakas patologia którą zatrudnienia za lyszke zupy

Tola

Napisz jeszcze jakieś konkrety bo moderator to usunol plis!!!

Tomi

Co ty takiego wypisujesz że moderator za każdym razem usuwa opinie????????????

Takie niepokojące informacje piszecie. Może ktoś podpowie czy warto starać się o pracę w firmie?

@Zainteresowany

Pewnie warto... :) Szczególnie na stanowisku prezesa jednej z firm - wydmuszek.... Prezes (usunięte przez administratora)jest tego najlepszym przykladem.....

@Zainteresowany

Firma wydmuszka i prezes wydmuszka

Tomi

Co was wszystkich zatkało że nic nie piszecie?

Ciebie na co naciągnol ?

Faktycznie. Oszust zamiast odbywac zasadzona kare wozi (usunięte przez administratora) luksusowymi samochodami i dalej szuka ofiar.

@Tomek

nową dziuple ma u tatusia i siostrzyczki w Janowicach koło bielska tu przywozi towar a później go razem rozprowadzają

filip

wynajmuje luksusowe samochody a później je chce sprzedać lub wynająć robi to co Wojciech H. z internetu czerpie pomysły na naiwniaków

Kibic
@filip

Jaki to towar chińskie podróbki oryginalnych towarów ?

Romi
@filip

Skad masz takie pewne info.?co też byles jego wspólnikiem?

@Romi

Mnie też oszukał a mam pewne info od znajomego z tego co mi wiadomo ojciec z siostrą mu pomaga

poszkodowany

UWAGA UWAGA UWAGA Firma POLISH THAI BUSINESS CENTER to czyste naciągactwo. Oszukują, biorą zaliczki na towar i potem kontakt się z nimi urywa. Niejaki Pan (usunięte przez administratora) jest oszustem i wszystko co oferuje to czysta fikcja. Powiązani są również z firmą WOJ-BOG Sp z o.o z Cieszyna. Naciągają razem.

Miki
@poszkodowany

Jego prawa renka,To Ryszard(stajnia lasowisko)u niego jest cała dziupla.Mnie też okradli.

Toma

Hej nie wiesz czy wrócili na święta??

@Toma

Nie mam pojecia. W zwiazku z podjeta przez nas interwencja w Ministerstwie Sprawiedliwości interwencja majaca na celu przerwanie zlodziejskiej dzialalnosci tego złodzieja i doprowadzenie do rozpoczecia odbywania przez niego zasadzonej prawomocnym wyrokiem kary poszukuje informacji o trwajacych sledztwach oraz procesach w ktorych jest on badz moze zpstac oskarzonym.

Benedykta już chyba nie ma w spółce teraz koniarz z lasowiska jest jego zastępcą Ryszard Niton kolejny słup

To nie pierwsza jego sprawa w Cieszynie. Nie tak dawno dostal tam wyrok w zawiasach z warunkiem naprawienia szkody. Z tego co wiem do dzisiaj kasy nie oddal. Zlodziejskie bydle!

Las

Czmychnol do tajladi , bo już nie ucieknie przed wymiarem sprawiedliwości.

@Las

Slad takie informacje? Czy to pewne??

Rafal

A szkoda, wlasnie bowiem zalozona przez nas sprawa ma ruszyc z miejsca. Udalo nam zainteresowac sprawa tego oszusta Ministerstwo Sprawiedliwosci. Moze jednak jak zwylle pojechal na wycieczke??

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna - Skoczów

Polish Thai Business Center, WOJ-BOG z Cieszyna