Opinie o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Jaka jest kultura pracy w Radio Hobby (Hobby sp. z o.o.)?

kam-i-nia Nowy wpis

Przecież Radio Hobby nie nadaje już od kilku lat...

Bożena Nowy wpis

No rozumiem, ale jesteś w stanie napisać ile taki niepełnosprawny reporter czy wydawca zarobi? Może jako dodatek do renty będzie się to kalkulowało, a radio może będzie trampoliną do pracy w radio niefundacyjnym?

Dobre !!

Ja już słyszałem a wy ?(usunięte przez administratora)

zzz

szkoda

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Customer Success Manager 1 with Dutch
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
logo firmy Lider Linii
HSS Work Sp. z o.o.
syakao

ja też uważam, że trzeba być ostrożnym przy czytaniu wpisów na forach.. Z tym bywa różnie, a niektóre opinie mogą się wydawać zbyt przesadzone. Mi zawsze zapala się lampka, wolę sam do MTL CV posłać i poczekać na zwrot akcji, no ale zobaczymy jak to bedzie.

Wilar

Pracowałem w Radiu Hobby w 2012 roku. Kilka miesięcy przepychanek o pieniądze i umowy. Oczywiście ani jednego ani drugiego nie było. Odradzam wszelką współpracę, chyba, że lubicie wolontariat

mira

na olx.pl wystawiają ogłoszenia dość często czyli sytuacja nie jest tam pewna. Moja przygoda z tym radiem byłam parę lat temu potwierdzam pewne tu fakty czyli jak się pytasz o umowę i kasę to zmieniają temat. Przykre. Wdzie brak poprawy ale jakoś funkcjonują.

mikołaj

Hej, czy Radio Hobby prowadzi w ogóle od czasu do czasu jakies rekrutacje? Bo nic takiego nie mogę znaleźć w internecie.

rupert
@mikołaj

i nie sądzę , abyś mógł cokolwiek znaleźć w najbliższym czasie. Rozumiem , że gdyby to była rmfka czy eska które są w każdym mieście obecne to tam rzeczywiście dość często są rekrutacje. A w takim radyjku jakim jest Radio Hobby chcesz szukać roboty z dnia na dzień ? tu ludzie chętnie pozostają na dłużej na swoich stanowiskach

aby naby

radio gra i bedzie, a ci ktorzy nie moga tego zrozmiec niech sie przeniosa na inna planete tam gdzie jest ich miejsce. Na inna planete

pizzeria

Moja współpraca z radiem dotyczyła umieszczenia reklamy mojej firmy. Spot reklamowy był bez zarzutu .Pojawiaj się rzetelnie na antenie. ale... w umowie było powiedziane,że w czasie emisji naszej reklamy nie będzie żadnej konkurencyjnej. Niestety w tym samym czasie reklamowana była inna pizzeria.Na moją interwencję przedłużono mi emisję spotu ale nie oto tu chodziło....nigdy nie wyłożyłam żadnych pieniędzy gdyby obok mojej firmy pojawiła się reklama konkurencji. W tym samym czasie zaproponowana udział w dwóch sponsorowanych audycjach (było to 5 września). Pieniądze radio wzięło,ale do dnia dzisiejszego nie ma audycji ani moich pieniędzy. Ale ja tego tak nie odpuszczę. Banda oszustów i tyle

Jacoo

No za dobrze to się tam chyba nie dzieje.... (usunięte przez administratora)

ciekawe...

Nie mówiłem o Panu. Rotacja pracowników jest duża. Za tą wypowiedź serdecznie przepraszam. Oficjalnie dementuje nie była to wypowiedź o Panu(usunięte przez administratora) Poza tym akurat Pan jest niezły w tym co robi i chyba inteligentny...

Wojciech Nędzi

Zapomniałem dodać, że w Radiu pracuję od 7 miesięcy, poza tym jeśli ktoś twierdzi, że jestem wtyczką to musi być \" z wewnątrz\" zatem powinien o tym wiedzieć

Wojciech Nędzi

Do "ciekawe" W Radiu w tej chwili pracuje jeden Wojtek - ja. O tym forum dowiedziałem się dopiero po użyciu mojego imienia we wpisie (jeden ze znajomych mi to pokazał). Nie wstydzę się podpisać pod wypowiedzią własnym nazwiskiem i uprzejmie informuje WSZYSTKICH, że ten wpis, który teraz czytają jest moim pierwszym wpisem. NIE ŻYCZĘ sobie przypisywania czyichś wypowiedzi jako moich. Nigdy nie powiedziałbym ile zarabiam (poza tym nie mam pojęcia skąd ta kwota się wzięła) na takim forum. Proponuje temu kto nie ma odwagi na podpisanie się własnym nazwiskiem pod wypowiedzią, żeby swoje detektywistyczne dochodzenie odnośnie (jeśli ktoś nie narzeka to jest przy (usunięte przez administratora) asem i to na pewno Wojtek) schował sobie do kieszeni, bo widać, że jest w tym beznadziejny. Rozmowa o Radiu jest ok, po to ten portal, ale obrażanie ludzi to już chyba przeginka? Cieknie mi piana jak czytam kiedy ktoś "zorientowany" pisze o mnie takie bzdury. Pozdrawiam ozięble.

żenua

gratuluje nabytej inteligencji...publicznie napisać ile się zarabia... pochwal się jeszcze czym jeździsz, co masz w domu itp.

ciekawe...

Wojtku do czasu... A poza tym jak ktoś jest "wtyczką" Państwa (usunięte przez administratora)To i pensje może dostaje :P

Pracuję w radiu już 4 miesiące i swoją kasę dostaję raz tylko było spóźnienie o 4 dni . dla ciekawych 2000 zł

trololo

kasę na pewno dostajesz....najniższą tzw. głodową

a ja pracuję i kasę dostaję, jak to się dzieje?

nickt

(usunięte przez administratora) To jest serwis opiniowania pracodawcy, a (usunięte przez administratora)to BEZNADZIEJNY pracodawca, który nawet symbolicznie nie spłaca pracowników, którzy na to zapracowali. Wylewa się gorycz ludzi oszukanych finansowo, którzy poświęcili się i nie dość, ze im nie zapłacono, to nawet nie usłyszeli "Przepraszam" ani też ABSOLUTNIE NALEŻNEGO! "DZIĘKUJĘ". Taka jest prawda. Jestem jedną z takich osób. Od chwili odejścia otrzymałem 100zł z kilku zaległych tysięcy!!! a piękne pismo o "wypłacie dla ludzi z umowami o pracę" było taką samą bajką jak oferta pracy do R.H. Pieniądze są nie do odzyskania. Sąd nic nie daje, komornik nie bardzo ma co ściągać... Bzdurą jest teraz chwalenie tej firmy i jej szefostwa aniżeli prawda o nich zwana przez nich "szykanowaniem", bo przecież są przykładnymi obywatelami, którzy wspierają Wielką Orkiestrę...(1/10000 tego co są winni ludziom za PRACĘ!)

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FIRMY POLSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Modlińska 61
    03-199 Warszawa