Opinie o Kracow Residence Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kracow Residence Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kracow Residence Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kracow Residence Sp. z o.o. w Kraków

Wiola

Pracuje z tym hotelu od kilku lat. Najpierw na stanowisku pokojowej a teraz jako Kierownik Pięter. Jest to praca jak każda inna. Ale zależy od człowieka co oczekuje. Jeżeli nie chce nic robić i zarabiać pieniądze to niech się nie dziwi, ze hotel nie trzyma takich pracowników. Odkąd pracuje każdemu pracownikowi daje się umowę. Umowa zlecenie ale jest umowa. Miałam okazje mieć umowę o prace ale sama jej nie chciałam. Stawka tez podobna do większości hoteli w Krakowie. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie ale nie rozumiem kogoś kto nie pracuje w hotelu a oczernia innych. Komentarz do opinii Natalii, ze ta osoba nie istnieje i wymyślił ja Dyrektor jest śmieszna. Osobiście znam Natalię i mogę powiedzieć, ze istnieje w 100% ale niestety najwiecej na takie tematy maja do powiedzenia osoby nie znające jej. Wiec tak jak wspomniałam, umowy dawane sa każdemu pracownikowi po przepracowaniu dnia próbnego i stwierdzeniu po nim,ze chce zostać w hotelu. A jeżeli chodzi o stawkę to tez jest ona uzależniona od stopnia doświadczenia pracownika na danym stanowisku. Miałam okazje mieć umowę o prace ale sama jej nie chciałam. Wiec nie rozumiem, niektórych ludzi wypowiadających się na temat pracy w tym hotelu.

zaskoczony
@Wiola

Wiolu, miałaś umowę o pracę i jej nie chciałaś? serio?! gdzie w tym logika?! "oddałaś" im swoje urlopy i składki

@zaskoczony

każdy człowiek racjonalnie myślący nie pozwoli się ogołocić i tak wykorzystać! tylko osoby podstawione będą propagowały "oddawanie" umów o pracę! ahahahaa

@Ania

Moja droga Aniu. Jeżeli tak dobrze wiesz jak jest w hotelu to chyba powinnaś wiedzieć czemu nie chciałam umowy o pracę A nie pisalabys ze jestem osobą podstawiona.

@zaskoczony

Gdyby ktoś z was wtedy pracował to by wiedział czemu umowy nie chciałam. Prawda jest taka,że jeżeli ktoś chce pracować to będzie pracować. I tyle.

@Wiola

to wręcz nielogiczne co wypisujesz! pracownicy to nie agencja charytatywna, żeby pracować za friko i oddawać pracodawcy swoje składki! nieracjonalne tłumaczenie się. Szkoda, ze nie ma tutaj możliwości dodania załączników - mam dowody na to, ze tutaj pracowalam (plakietka z moim nazwiskiem i logiem hotelu + pieczątka odbita na kartce) plus zdjęcia robione (po pracy) na zapleczu :)

Marion McNugget Nowy wpis
@Wiola

I jak tam Wiolu twoja umowa... dostałaś chociaż zapomogę? A teraz już wiesz ile kosztuje bycie naiwnym? Stałaś się taka sama jak reszta, wredną, ponurą kobietą - byłaś inna, wesoła szczęsna i pomocna, gdzie ta dziewczyna z uśmiechem.. jak nisko trzeba upaść by się stać tak podłą...

Wiola Nowy wpis
@Marion McNugget

Od ponad roku nie pracuje tam. Wiec nie wiem czemu teraz jest taka opinia. A po za tym jeżeli mnie tak znasz to może byś napisał/la swoje imię albo do mnie prywatna wiadomosc a nie tu. Jakbyś mnie tak dobrze znała/l to byś wiedział/la ze tam nie pracuje. A to ze napisałam taka opinie to chciałam wcześniej pomoc hotelowi bo tam pracowałam ale teraz bym tego nie zrobiła. Mogę opisać co tam się działo no dużo rzeczy wiem których nie wiedza inni. Ale do Twojej wiadomości mam w głębokim poważaniu ten hotel jak i właścicieli.

Zainteresowana Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w tym Hotelu?

Barbara Nowy wpis

Hej, czy w Kracow Residence zdarzają się może nadgodziny? Jeśli tak to jak często? Wiele osób ma dużo swoich innych zobowiązań poza pracą i chciałabym ustalić jak bardzo dyspozycyjnym trzeba być.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Kracow Residence Sp. z o.o.?

pracuś

trzeba być naiwny, rypać jak murzyn i dawać się poniżać i mobbingować

Pokojowa

Rozmowa była przeprowadzona z kierowniczką house keepingu. Proste, podstawowe pytania. W porządku. Sam dyrektor udawał zainteresowanie, podejrzewam, że nawet nie sprawdził mojego CV i pewnie do teraz nie wie jak mam na imię.

Doświadczenie, dyspozyhcyjność.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Klient

Prezes obiecuje zapłatę za faktury tłumacząc się oczekiwaniem na pseudo dotacje. (usunięte przez administratora) Dokonuje kilku zakupów i zmienia dostawcę by nie płacić. Potem straszy że się zemści i że towar był złej jakości. Biznesmen w garniturk z słomą w butach. Z daleka od tej firmy, (usunięte przez administratora) j nic więcej.

Jaki jest wkład kierownictwa Kracow Residence Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownictwo może ma duży wkład ale to zależy . Ale niestety szefostwo tego Hotelu ma dużo do powiedzenia. Pan Dyrektor jak i Pan Prezes wszystko potrafią zepsuć. Nawet jeżeli wśród pracowników jest dobra atmosfera to dzięki nim się psuje. Pracowałem tam jakiś czas i niestety nie polecam tego miejsca! Potrafią bardzo oszukiwać ludzi. Niestety nie wiem jak jest teraz bo juz tam nie pracuje i nie wiem kto jest jest kierownikiem i kto w tej chwili zarządza bo to się co chwile zmienia!Ale powiem jedno,nie ważne jaki jest kierownik- Dyrektor i tak zrobi tak ze kierownicy nie będą stać za swoimi pracownikami tylko będą cały czas za nim. Tak było i będzie. Jest wiele hoteli w Krakowie wiec ten Hotel omijajcie szerokim łukiem !

Aneta

Żaden, pracownik jest traktowany jak nic, właściciel nie przejmuje się nikim i niczym, wymienia pracowników jak rękawiczki jeśli tylko coś mu nie pasuję obojętne kto zrobił błąd.

Ewik

Czas dla tego rodzaju działalności jest bardzo trudny i teraz trzeba mocno się napracować żeby przetrwać!

Boże widzisz to i nie grzmisz.

Dlatego ja tu wcześniej nie dotarlem... Teraz już wiem że nie tylko mnie wydymali obiecankami, wirtualnymi umowami... Masakra, do prokuratury proszę Państwa się to nadaje!

o hell no

Umowa, tak - z rejestracją w zus już jest problem - do dzisiaj nie wpłynęła Mobbing na porządku dziennym - szczególnie przez stare wyjadaczki, które "przelecą pokoje" byle szybko, byle wizualnie - w szczególności gdy jest się mobbingowany przez osobę, która jest tylko bezwolnym narzędziem w rekach innych Oczywiście wszystko ubrane w rękawiczki, by nie zostać oskarżonym. Ale się czuje oczy na (usunięte przez administratora) a słowa czasem są aż nadto wyraźne. Jak jesteś brzydka, nic nie potrafisz i chcesz marnie zarabiać - praca dla ciebie.

Rozmowa

Jak wygląda teraz sytuacja w tym miejscu ? Jak praca na recepcji? Tutaj można wyczytać bardzo skrajne opinie. Kto w końcu zarządza hotelem - wiele komentarzy jest na temat dyrektora , pózniej przewija się manager.

Cv
@Rozmowa

Pracodawca byl wielokrotnie zglaszany do PIP i sanepidu a takze mial rozprawy w Sadzie Pracy. TO NIE SWIADCZY O JEGO UCZCIWOSCI. Caly czas dziala jednym schematem - by zaoszczedzic na pracownikach.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Paul

wyzysk, prowizoryczna umowa zlecenie

Valdi

Nat (kelnerka) czy Natalia (kierowniczka) w poniższych wpisach to "dziewczynka do uciech" dyrektora. Panciuś Łukaszek nie wie jak wybrnąć z niepochlebnych opinii, więc sie broni jak może! Bo szuka porostu naiwnych i glupich niewolnikorobotników. Pracowałem tutaj ponad miesiąc, bez umowy! O hotelu i jego przekrętach krążą legendy! Zreszta ludzie sami sie musza o tym przekonać na własnej skórze, by później móc pluć sobie w brodę. Sam nie dowierzałem opiniom, które tutaj przeczytalem 3 lata temu. O niewypłaconych prowizjach za wycieczki nie wspomnę!

oj, chyba widze dwa nowe wpisy pana Dyrektora, ktory chce OCZYSCIC NIEPOCHLEBNE OPINIE! Aleks, Wiola, Pani Augsberg...jaka postać będzie kolejna?!!!!!!! o hotelu od lat krążą legendy! Umowy o pracę nie widzial nikt na oczy! zlecenia owszem, z których składki i tak nie byly nigdy odprowadzane a rotacja niewspółmiernie trwa w zaparte. Tyle osób pokrzywdzonych! Potwierdzi to juz PONAD SETKA byłych pracowników! Ponadto opinie gości na Bookingu, Trip Advisorze same świadczą o polityce panującej w tej firmie. Nieraz gosciom dyrektor nieuczciwie sciagał z kart! Prawie jak w klubi gogo! Taki poziom jak i własciciel!

Aleks

Pracuje w tym hotelu od 4 miesięcy na stanowisku recepcjonisty i nie spotkałem się z sytuacją w której pracownik nie dostałby umowy. Praca jak praca momentami bywa nerwowa lecz przez większość czasu jest spokojnie, bardzo miła atmosfera na recepcji wśród zgranych pracowników i współpraca na wysokim poziomie. Wypłaty dostawałem terminowo i zgodne z moim raportem godzinowym (praca na umowie zlecenie).Odnosząc się do rzekomej fikcyjności Pani Natalii jest to kłamstwo. Byłem przez nią osobiście rekrutowany a także w jej towarzystwie podpisywałem umowę.

Pracuję w hotelu od 1,5 roku na recepcji i mogę powiedzieć, że od czasu zmiany managera dużo się zmieniło. Stawki poszły w góre i atmosfera pracy jest zupełnie inna :) Kierowniczka recepcji zaraża pozytywną energią. Biorąc pod uwagę panujące teraz warunki spokojnie mogę polecić pracę, jedyny minus to brak śniadań pracowniczych.

Łucja
@Ewa

A stawki poszły w górę u wszystkich pracowników, czy tylko na recepcji? Poza tym ,wielu pracowników pracuje w Kracow Residence na pewno na nocki i w święta. Napiszesz, jak one są rozliczane?

@Ewa

hahha, ale wlasciciel obiektu sie nadal nie zmienil :) a czy kazdy dostaje umowę i ma oplacane wszystkie swiadczenia czy dalej wszystko idzie pod bezprawie? :D

Pan Maciuś
@Ewa

taaak, stawki poszły w górę - jakoś trzeba zachęcić dodatkową złotówką, skoro o hotelu krążą legendy i nikt nie chce tutaj pracować a i tak wszyscy pracują na czarno

ewa
@Łucja

Nocki są tylko na recepcji a święta są liczone podwójnie u każdego pracownika. Nic mi nie wiadomo o tym żeby ktoś tu pracował bez umowy, napewno nie na recepcji.

@Pan Maciuś

Od niedawna jestem managerem tego hotelu. "wszyscy pracują na czarno"? jest to pomówienie. W obecnej chwili jestem odpowiedzialna za zatrudnianie pracowników w naszym hotelu i gwarantuję swoją osobą, że wszyscy mają umowy i wypłaty są terminowo przelewane na konta. Potwierdzam, że ostatnio stawki pracowników poszły w górę a dni świąteczne są liczone podwójnie. @Pan Maciuś jak ma Pan odwagę wysuwać tak poważne oskarżenia jak nielegalne zatrudnianie przeze mnie pracowników, czemu nie ma Pan odwagi się podpisać? Pozdrawiam, Natalia Ausenberg Manager Hotelu

Pan Maciuś Nowak
@Natalia Ausenberg

Pani słowne obiecanki stosowane w celu załagodzenia niepochlebnej opinii hotelu, dla którego pracownik to zwykły parobek i śmieć mnie szczerze mówiąc rozbawiły :) obiecanki cacanki- uwierzę jak zobaczę umowę

@Natalia Ausenberg

jedna wielka bzdura, a Pani Ausenberg nie istnieje, co jeszcze Pan wlasciciel zrobi, zeby zatrzec niewygodna i zla opinie? ahahah

@Kasia

Proszę sobie wpisać moje imię i nazwisko na Facebooku :) jestem jak najbardziej realną osobą, zatrudnioną na umowie. Skoro nie są państwo pracownikami naszego hotelu ( nie znamy się więc przynajmniej od roku nie jesteście Państwo tu zatrudnieni) to na jakiej podstawie wypowiadacie się na temat warunków panujących w tej firmie ?

@Natalia Ausenberg

na facebooku utworzone zostalo fikcyjne konto bez zdjec, bez znajomych i wpisow :) sprawdzilam :) wlasciciel ucieka sie do odgrywania teatrzyku :) brawo panie Bugajski!! ahahahah

Margi
@Natalia Ausenberg

wypowiadamy sie, bo mamy do tego prawo jako byli pracownicy, ktorzy przeżyli tutaj gehenne!!!!

Kontrapunkt
@Kasia

biorąc pod uwagę, że ją widzę czasem 2-3 razy w tygodniu, i wiem gdzie pracuje - to masz chyba zaćmę i mocno niedowidzisz... po za tym jest taka zasada - jak czegoś nie wiesz to milcz - więc milcz

Aleksander
@Kontrapunkt

To dają w końcu te umowy, czy praca jest na czarno? Może ktoś z obecnych pracowników się wypowie?

Dami
@Aleksander

nie ma żadnych umów. Ja wlasnie sie zwolnilam

Jaka umowa obowiązuje w Kracow Residence Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

umowa zlecenie

@Natalia Ausenberg

ahahahahhaha!!!!!!!! która jest chowana do sejfu a pracownik swojego egzemplarza nigdy nie dostaje a skladki i tak nie sa odprowadzane!80% hoteli w Krakowie daje pracownikowi umowe o prace! pozostale 20% to umowy zlecenia dla studentow!

@Ania

moja umowa też została gdzieś schowana, nie dostałem swojego egzemplarzu. Po kilku tygodniach zrezygnowałem z pracy

Łucja

Czytam opinie tutaj i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Kracow Residence. Czy to jest praca zmianowa? Bardzo proszę o odpowiedź.

Danusia

dostalam oferte pracy tutaj, ale po przeanalizowaniu ponizszych wypowiedzi i innego forum rezygnuje z rekrutacji. Pisalam z jedna dziewczyną, ktora mi pokazala rozmowy i szczerze, to tutaj panuje bezprawie

@Danusia

Czy mowa o hotelu Willa Zakamycze?

Nie, mowa tu o Kracow Residence na Starowislnej 62

Jolanta

Miałam chęć aplikować ale po lekturze opinii muszę sie zastanowić.

Nat

Pracuję od niedawna na stanowisku kelnerki na śniadaniach. Praca jak praca. Jak zejdzie więcej osób na raz to jest jej dużo jak mniej to się mniej biega, po śniadaniach sprzątanie i do domu. Nie lubię siedzieć i się nudzić dlatego pasuje mi. Zrobię swoje to nikt się nie czepia. Pani kierownik i manager na ogół bardzo miłe i fajne ale jak coś jest nie tak to potrafią zwrócić uwagę w odpowiedni sposób. Z dyrekcją praktycznie nie mam kontaktu ale jak już jest to tęż puki co jest ok.

Laila z Clubu Shine :P
@Nat

zapewne dyrekcja w celu zalagodzenia linczu ze strony pokrzywdzonych bylych pracowników usunela sie w cien XD jak juz malo kto chce tam pracowac a w Krakowie jest pelno ofert pracy jezeli chodzi o gastronomie i hotele

Nat
@Nat

:(((( macie racje, na początku było ok, teraz mogę Wam powiedzieć, ze mnie oszukali :( i najgorsze jest to, ze nie ma podstaw, zeby ich zgłosic, bo umowy nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Kracow Residence Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kracow Residence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kracow Residence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kracow Residence Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kracow Residence Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kracow Residence Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Starowiślna 62
    31-035 Kraków

Kracow Residence Sp. z o.o.