Wiedent Sp.j.

Łódź

Opinie o Wiedent Sp.j.

miko 2012-01-25 22:12
WSZEDZIE TRZEBA PRACOWAC-NIKT NIE PLACI ZA LEZENIE-SZEFOWA NIE MUSI BYC MILA -MUSI BYC WYPLACALNA
Wiedent story 2017-09-16 00:16
Praca ok...ale ludzie tam pracujący to porażka...ludzie po podstawówce a robią z siebie wielkie KIEROWNICTWO...szefowa ok,ale ma złych doradców,zwłaszcza w osobie p.Ewy. I oczywiście są du....po lizy...w postaci p.Agnieszki.K i p.Moniki.N...
Kazik 2017-09-26 14:32
Trudno się nie zgodzić, bo większość to prawda... Ale zdarzają się wykształcone i inteligentne wyjątki...
GRUBA 2017-09-30 00:14
WYKSZTALCONE CO NIEKTORE TAK,ALE INTELIGENCJA TO ZUPELNIE INNA SPRAWA.TYLKO CO ONI, TAM ROBIA, NA PRODUKCJI,
Wiedent story 2017-10-01 00:15
Osoby które przychodziły do pracy 5,10 czy 20 lat temu,pewnie nie wiedziały,że przygoda z Wiedentem będzie trwała tak długo.Jednak stabilność zatrudnienia i odprowadzanie pełnych składek do ZUS itp, zrobiło swoje.Oczywiście różnica w zarobkach w porównaniu do innych firm nie jest już tak duża jak kiedyś,dlatego ludzie się teraz zwalniają,ale to nie jedyny powód.Kiepska atmosfera,wywieranie presji oraz ciągłe matactwa i zakłamanie.Dla osób decyzyjnych " nie mylić z p.Wieteską" nie liczy się dobro i rozwój przedsiębiorstwa.Działają nawet na szkodę firmy i pozwalają na patologie wobec pracowników.
Fatima 2017-10-04 22:24
Dobre.troszeczke posiedzi w toalecie,troche na kleczniku na szlifierni,obgada kolezanke ze stolu i czas leci.i kasa tez leci.
Kiedyś Wiedent. 2017-10-05 17:09
Rada dla nowych pracowników.Nigdy nie opowiadajcie o swoim życiu prywatnym,wykorzystają to do plotek i dla zaspokojenia swojej chorej żądzy...
ktoś 2017-10-05 19:53
A ja uważam ze firma spoko,każdy tak na każdego nagaduje na forum tutaj a może zajmijcie sie swoim życiem,swoja praca do wykonania i będzie ok.
Piszecie ze kiepska atmosfera,ale przeciez to sami pracownicy ja tworzą więc to od nich zależy jak się będzie pracowalo.
Wolny czlowiek. 2017-10-05 20:36
Firma jako firma jest ok.ale ekipa trzymajaca tzw.wladze robi wszystko zeby ludzie skakali sobie do oczu.podjudzanie,napuszczanie na siebie to domena niektorych ludzi na szczeblu kierownictwa.moze jak na emeryture pojda to bedzie ok.teraz jest zle .zarobki niepowalaja ale sa. terminowe.
Nowa 2017-10-05 21:01
Witam.pracowalam w tej firmie krotko nawet b.krotko.masakra.praca ok.wlascicielka firmy ok.a reszta to poprostu syf.kpiny z nowych pracownikow,zalosna Pani ktora pracuje w kontroli.atmosfera nieprzyjemna.Niektore Panie mile.nie polecam .
Prawda 2017-10-05 22:21
3 osoby mieszają najbardziej,a jak ma się przyzwolenie p.Kierownik to niestety jest jak jest.
Kaktus 2017-10-06 03:51
Wszystko w tej firmie się wali na łeb na szyję .jeszcze kiedyś ktoś miał dobrych ludzi i ich szanował a teraz porażka .w firmie panuje wiecie co "M"
Misia 2017-10-06 15:19
Wow.rebelia w wiedencie.niewierze .ktos cos?ktos kogos?dzieki ze mnie tam juz pare lat niema.ale z tego co widze ekipa jest ta sama.niezlomna p.kierownik w pakiecie z siostra i monika n.twarde sa takie ze nic ich nie powali. Niemacie szans.dalej tak bedziecie chodzic kanalami.
Nowa 2017-10-18 00:26
??????
Zostaw swoją opinię o Wiedent Sp.j. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiedent Sp.j.