Polhernia

Gdańsk

Opinie o Polhernia

anonim 2011-11-15 01:48:58
Rozumiem że jesteś nową osobą. powodzenia ale bądź ostrożna. Tak jak wszystcy poprzednicy z wyjątkiem jednej osoby po kolei zakładaja sprawy sądowe wlaścicielce. To o czymś świadczy. Umowa.... napewno w tej fimie nie licz na pracę dłuższą niż 1 rok to max w tej firmie.
kiedys pracownik 2012-02-24 21:29:19
Nie polecam ale sprawdzcie sami. Jak lubicie sale sądowe i nie...... włascicielke to ok. ogolnie krzak , robota na max rok i to na dzialalnosci.
Stokrotka 2016-02-23 13:22:30
Polecam Firmę Polhernia! Przyjazne warunki pracy ,zatrudnienie na umowę ,
a dodatkowo miła atmosfera;-)
Alicja 2016-02-26 10:38:43
Nie zgadzam się z tą opinią, w tamtych latach Panowie z terenu pracowali niestety równolegle dla konkurencji , stąd nie mogli się długo utrzymać.....na szczęście Firma ma te czasy już za sobą , aktualnie tworzy zgrany zespół i nadal się rozwija ,polecam ;-)
ononaono 2016-04-20 16:07:56
Jedna z moich opinii na temat Polhernii zniknęła. Ciekawe dlaczego?
Nie polecam, ciagle szukaja, bez pojęcia, większość spraw pracowników w sądach cywilnych. Cenowo z księżyca, zarobkowo też.
Patrycja 2016-09-12 20:55:00
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie a raczej firemce. Poziom pracy i produktów - garażowy. Wszystko pryska jak bańka mydlana. Produkty bardzo drogie i trudne do sprzedania. Oczekiwania z kosmosu. Darujcie sobie pracę tutaj.
Zostaw swoją opinię o Polhernia - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polhernia