Opinie o Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. w Kalisz

Fajnie, że pensje są wypłacane w terminie, a czy stawki są wysokie dla handlowców? Widziałam archiwalną ofertę pracy, ale bez widełek. Ani nawet informacji o premiach czy prowizjach. Wysokie zarobki są możliwe do osiągnięcia przy odpowiedniej motywacji? ;) Papierkowa robota może być wykonywana zdalnie czy wymagają obecności w biurze?

Szukam pracy Nowy wpis

Czy na produkcję zatrudniają bezpośrednio czy przez Agencję??

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam firmy z tego co wiem to Brygadzistki bardziej są za Ukrainkami niż Polkami . Ukrainki panoszą się i myślą że im wszystko wolno , oszukują w nadgodzinach płacą mniej niż powinni , nie polecam Dno nie firma . Jestem ciekaw czy Pan Marek o wszystkich przekrętach wie

Zainteresowany.

Witam, Firma poszukiwala osoby do Działu Handlowego, jednak czytając opinie zastanawiam się czy warto było tutaj aplikować. Czy rzeczywiście atmosfera jest aż tak kiepska i czy faktycznie pensje nie są wypłacane w terminie? Będę zobowiązany za merytoryczne informacje.

Pracownica Nowy wpis
@Zainteresowany.

Pensje są wypłacane w terminie

Pracownik Produkcji

Cv

Jestem zainteresowana pracą u was

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Była pracownica

Witam, radzę nie marnować czasu na pracę w tej „firmie”. Firma typowo rodzinna, dzieci bez ŻADNEGO doświadczenia zajmują stanowiska dyrektorskie. Chaos, absurdalne decyzje, brak logicznego myślenia, zmiana zdania kilka razy w ciągu tygodnia. Wiele obiecanek, właściciel i szef żyje w iluzji swojego geniuszu, a prawda jest taka, że wszyscy w części biurowej czekają aż wyjedzie na wakacje na jachcie (o czym mówi wszystkim kilka razy) - dopiero bez Pana Marka w Polsce można zacząć pracować. Kiedy jest na miejscu wszystkim przeszkadza i szuka winnych chaosu komunikacyjnego. Poziom IT w firmie z roku 2000. Żenada i smutek pozostają po pracy w tym naj-gor-szym miejscu, w jakim dane mi było pracować. Byłam tam dłużej niż rok, bo łudziłam się, że coś z tego wyjdzie. Nie polecam, szkoda czasu.

Dariusz
@Była pracownica

Rozumiem o czym mówisz. W rodzinnych firmach często jest tak, że osoby z zewnątrz pracują tylko na niższych stanowiskach. Ktoś z dobrymi pomysłami i kwalifikacjami ma trudno, żeby się przebić. Szkoda że ci się nie udało.

Pracownica
@Była pracownica

Dziwne jakoś pracuje już sporo lat i nie narzekam

Pracownica

Jest ok

Nemo

Córcia po stomatologii na czele firmy. Będzie już tylko zabawniej choć niekoniecznie zabawnie dla firmy. Pan Marek widać stracił kontakt z rzeczywistością.

Kasjopeja

Niestety historia lubi się powtarzać. A tutaj jest kopiuj-wklej powtórka z rozrywki przypadek (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Chaos i oderwanie od rzeczywistości. Przykro patrzeć na końcówkę..

Renata

Pół roku temu szukali do Dr. Marcusa koordynatora kreatywnego z najmniej 2-letnim doświadczeniem. Teraz jakby nic nowego w sprawie pracy. A jednak @Goy oznaczyłeś się, jako kandydat, to chyba jakieś przyjęcia były... To znaczy, że na produkcję wciąż jest nabór? Gdzie szukać tej oferty? Ile idzie zarobić?

pracownica

Pani Żaneta K Osoba Nie Potrafi Współpracować Z Pracownikami.Pewna Siebie Niema Podejścia Do Pracy Na Produkcji Wcale.Lubi Się Wyżywać(Mobing) I Beznadziejnie Wypowiadać Nie Na Temat ,Nawet Jak Nikt Jej Nie Prosi.Jest Bardzo Nie lubianą Osobą Na Produkcji Na Wszystkich Trzech Zmianach I Swojej Zmianie Codziennie Musimy Z Nią Pracować !!!!!Tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zniesmaczona
@pracownica

Z nią to jest poprostu Czeczenia gdzie za dużo wciska nos w nie swoje stanowisko gdzie najlepiej najprawdopodobniej jej zdaniem mogłaby bez uprawnień wsiąść na wózek i tira rozładowywac

Dariusz
@Zniesmaczona

Z tego co piszesz nie masz najlepszych relacji z przełożoną. Czy myślisz, że można by je poprawić? Jako pierwsza odezwałaś się na forum w tym roku. Może mogłabyś dodać jaka jest aktualnie wysokość wynagrodzenia i czy można liczyć na pozapłacowe dodatki w postaci szkoleń i pakietu socjalnego. Liczę, że mi odpowiesz.

Goy
@pracownica

O tak Żanetka zarozumiała strasznie i widzi tylko czubek własnego nosa ;) nie smak poznania pozostake...

Asia

Dr. Marcus nie jest dobrym pracodawcą. Notorycznie nie wypłaca pieniędzy w terminie, trudno jest współpracować z załogą, a podejsćie do pracownika roszczeniowe typu "ciesz sie, ze u nas pracujesz". Często manipulują, obiecują, uśmiechają się a potem nie możesz doczekać się zapłaty za wykonaną pracę. Bardzo na NIE!

Stary pracownik
@Asia

Jak to mówią ' wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ja już od dawna tu nie pracuję jednak zawsze tak było jest i będzie że brygadzistki mają 'swoich' ludzi, którzy są lepiej traktowani. Za moich czasów wypłaty zawsze były w terminie za to umowa śmieszna co miesiąc. Jak się chce pracować to trzeba czasem zacisnąć zęby i robić to co wymagają. Na produkcji pracują same baby i jak to jest to raczej można się domyślić... Jedna drugiej (usunięte przez administratora) za plecami obrabia a za chwilę najlepsza kumpela.... Warto poszukać czegoś innego a tę firmę potraktować jako opcje ostateczną.

Tytus

Same pytania i żadnej odpowiedzi? Jest tak dobrze i obawa przed chętnymi do pracy powstrzymuje was przed zostawieniem opinii?

Tomas

Witam, jakie firma ma podejście do pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności? Są tacy zatrudniani?

Aplikant

Ciekawe kogo poszukują na stanowisko analityka czy ma być młody czy stary doświadczony czy nie?czy oni wiedzą kogo chcą nie sądzę?? żenujące nie polecam!

Bronisław
@Aplikant

Aplikowałeś na stanowisko analityka? Z Twojego wpisu mogę przypuszczać, że jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej, dlatego może zechciałbyś podzielić się z nami tym, jak ona wyglądała? Pomożesz tym samym lepiej zrozumieć wymagania pracodawcy względem potencjalnych kandydatów.

Aplikant
@Bronisław

Szanowny Panie nie odpowiem na to pytanie ponieważ poziom rozmowy i kontakt oceniam bardzo negatywnie. Jakie oczekiwania ma pracodawca tego nie wiem. Podsumowując Ci Państwo nie wiedzą czego chcą. Podtrzymuje nie polecam szkoda czasu

Nieznajomy

Proszę, pomóżcie. Czytam różne opinie a myślę o pracy w Dr.Marcus na produkcji. Warto składać papiery?

Alicja
@Nieznajomy

@Nieznajomy Tak naprawdę jeśli sam się nie przekonasz ,to nie będziesz do końca wiedział jak wygląda wszystko odnośnie zatrudnienia w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. Znalazłeś jakieś konkretne ogłoszenie, które Ci odpowiada czy aplikujesz bezpośrednio na adres firmy? Będzie mi miło jeśli odpowiesz.

Pracuś

Pania Zanete omijac z daleka...znam ja osobiscie...

Pindżia
@Pracuś

Ja rowniez znam P. Zanete osobiście i nie rozumiem aluzji puszczanych w jej stronę....

Zainteresowana

Czy wiecie co z pracą w domu bo komuś pomagałam chalupniczo ale się zwolniła i czy jest możliwość podjęcia takiej pracy?

tim
@Zainteresowana

Jak masz znajomości to dostaniesz , ale z tego co się orientuje stare wyjadaczki biorą na siebie, a koleżanki inne zarabiają...

Emcio
@tim

Tez bym była chętna na taka prace. Obecnie jestem na macierzynskim i moglabym tak sobie dorobić. Nie na stałe ale do maja 2019 dopóki nie wroce do pracy. Jeśli ktos cos to napisz na meila asia_ia1989@poczta.fm

Alicja

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.? Zachęcam do sprawdzania aktualności pod linkiem: http://www.dr-marcus.pl/biuro_prasowe/informacje_prasowe

kiła

z tego co jestem zorientowana to nie na wszystkich stanowiskach mało się zarabia. odżwieżace i zapachy samochodowe to wbrew pozorom kasiasta branża bardzo

Byla pracownica

Tyrany w marcusie a zwłaszcza Brygadzistki Zaneta , pozjadala wszystkie rozumy . Wyzywa sie na pracownikach nie potrafi nawiązać kontaktu tylko teroryzuje . Ciekawe kiedy dowie sie o tym Pani Kierownik i doprowadzi Brygadzistki do pionu . Od jakiego czasu SA skargi ale najwidoczniej Pani Zaneta jest pod ochrona u kierowniczki . Non stop praca , stare wyrzeraczki sa traktowane z ulga i wyzywaja sie na nowych to chore . Dzieki Bogu nie pracuje juz w Marcusie i nie żałuje . NIE POLECAM NIKOMU !!! Uwazajcie i zastanowcie sie czy warto poświecić zdrowie dla najniszej krajowej ?!

Nowa

Dobre zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. - Kalisz

• Jak się pracuje w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.