Opinie o Drukarnia Biały Kruk Milewscy sp.j. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drukarnia Biały Kruk Milewscy sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drukarnia Biały Kruk Milewscy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Biały Kruk Milewscy sp.j. w Białystok

Aleksandra Nowy wpis

Znalazłam ogłoszenie o pracy na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, zastanawiam się czy warto aplikować. Wspominacie, że w firmie zaszły zmiany odkąd przejęła ją żona prezesa. Uważacie, że wydawnictwo zmierza w złym kierunku, ale w zasadzie na podaliście żadnych konkretów. Czy możecie napisać, co dokładnie zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat? Czy dotyczy to również warunków pracy, zarobków?

albercik Nowy wpis
@Aleksandra

Witaj, najlepszą odpowiedź znajdziesz idąc tam i sprawdzając na własnej skórze :) Jednym może pasować innym nie. Co do zdawkowych informacji to niepochlebne zostały usunięte na żądanie Szefostwa ww. firmy więc uzyskanie dobrego obrazu otrzymasz po sprawdzeniu na własnej skórze. Jak się spodoba zostaniesz (o ile zostaniesz zatrudniona) a jak nie to podziękujesz i poszukasz innej pracy. W sumie wszędzie jest podobnie.

Bartek

Szanowni klienci to jest forum pracownicze a uwagi dla firmy lepiej kierować na inny adres.

Norbert
@Bartek

Weź ogarnij się każdy może wstawić opinię

Nieznajoma Nowy wpis
@Norbert

Dokładnie tak Norbert!!!!! ????

Norbert Nowy wpis

A co nie tak

Klient

Więcej nie złożę u was zamówienia możecie być tego pewni i nie myślcie że jak usunięcie to inni nie będą wiedzieć jak przykladacie się wszyscy dowiedzą się i konkurencja też

@Klient

Płacę i wymagam precyzji a nie fuszerki jak nie umiecie to nie zabierajcie się za coś czego nie umiecie brak wam kompetencji

@Klient

Brak pracowników którzy ją posiadali. ????

@Klient

Brak pracowników którzy ją posiadali ????

@Nieznajoma

O co ci chodzi kobieto rozumiesz wogole co ty napisałaś???? I właśnie tacy którzy myśleć nie potrafią robią fuszerke

Była

Wszystko było dobrze dopóki żył właściciel (usunięte przez administratora)Po jego śmierci firmą zarządza jego żona(usunięte przez administratora) która nie ma zielonego pojęcia o tym co robi To cud że to wszystko jeszcze się kręci. .

Były
@Była

A ja myślę... ŻE ŚWIETNIE SOBIE RADZI.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Drukarnia Biały Kruk Milewscy sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zniesmaczony

Nie polecam nikomu tej firmy jako pierwszej pracy, możecie zrazić się i utknąć w nieciekawym miejscu. Czy standardami XXI w. są: - brak wody zdatnej do picia w kranie (w zamian za to woda z baniek) ? - marznięcie pracowników w okresie zimowym ?

Zniesmaczona
@Zniesmaczony

Dzięki za info, przekażę dalej.

@Zniesmaczony

W tej firmie to standard ????

@Zniesmaczony

W tej firmie to standard

Ciężko ustosunkować się do tych wpisów ponieważ są zwykłym hejtem. Frustacja bierze górę gdy można być anonimowym w sieci i bezkarnie pisać kłamstwa i obelgi. Ciężko też czyta się takie idiotyzmy pracownikom ,którzy pracują w tej firmie po kilka i kilkanaście lat. Którzy zostawiają tu serce i są dumni z tego co robią. A robimy piękne książki ????pozdrawiam

Była

Tych najlepszych, którzy tam pracowali po kilkanaście lat i rzeczywiście znali się na tym co robią.. JUŻ DAWNO NIE MA!!! Zostały dwie osoby. Nawet Lucyna nie wytrzymała. Dlaczego? To pytanie do pani M.M.

Robiliście piękne książki...

Nieznajoma

Poważne?? D D? Chcesz mnie o coś zapytać? Bo nie rozumiem.

Wiola
@Nieznajoma

Czytać nie umiesz czy co:D?

Majka

@Mati Łatwo jest oskarżać tylko czy są podstawy do tego? Firma jest jak najbardziej ok a tu taki wpis!

Przemo
@Majka

dobrze ci zapłacili za ten wpis?????

Mati

OMIJAJCIE ICH SZEROKIM ŁUKIEM TO ZWYKŁE (usunięte przez administratora)

Damian

Czym się zajmują tam sprzedawcy?

Jak wygląda podstawa w Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna?

Weronika

@były Czyli nie ma stałej podstawy wynagrodzenia w Biały Kruk. Wypłata jest uzależniona od posiadanych kompetencji? Dzięki a info.

damian

anonim' a z czym moga kombinowac, ja sobie zdaje z tego sprawe ,że branża poligraficzna dobrze płatan nie jest, jest duż konkurencja, w Białymstoku jest kilkanasice drukarni, ktore jakos musza dizlaa ci sobie radzic, jednka nie rozumiem dlaczego ta piszesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Biały Kruk Milewscy sp.j. - Białystok

Drukarnia Biały Kruk Milewscy sp.j.
2.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Tygrysia 50
    15-509 Białystok
  • NIP: 9661880652 REGON: 200115145 KRS: 0000267339

Drukarnia Biały Kruk Milewscy sp.j.