Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o UDS Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie UDS Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-08-29 04:44:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
paskudna firma - nie polecam. wyciskają pracownika jak cytrynkę
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-03-26
Żródło: Gowork.pl
Nowy Kawęczyn
(łódzkie)
Firma UDS Sp. z o. o. zlokalizowana w Nowym Kawęczynie (około 10 km od Skierniewic) poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER Wymagania: - wykształcenie min. średnie - uprawnienia na wózki widłowe - doświadczenie na podobnym stanowisku - dobra organizacja pracy - umiejętność kierowania kilkuosobowym zespołem - gotowość do pracy zmianowej Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - opiekę medyczną - stabilne zatrudnie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-11 04:02:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oj ta firma to jedna wielka porażka!
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2011-12-14 18:35:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] jedna wielki syf. zero poszanowania nowego pracownika, najlepiej żeby człowiek na twarz padał a wyrabiał normę i po za normę bo im mało. Brakuje tylko portretów dwóch panów H i pana S
zdjecie uzytkownika
Lukas - 2012-04-20 09:02:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
O pracy na jakim stanowisku mówicie? W biurze, w sprzedaży czy w drukarni? :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UDS Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy UDS Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie