UDS Sp. z o.o.

Nowy Kawęczyn

Opinie o UDS Sp. z o.o.

anonim 2011-08-29 04:44
paskudna firma - nie polecam. wyciskają pracownika jak cytrynkę
anonim 2011-10-11 04:02
oj ta firma to jedna wielka porażka!
pracownik 2011-12-14 18:35
[usunięte przez moderatora] jedna wielki syf. zero poszanowania nowego pracownika, najlepiej żeby człowiek na twarz padał a wyrabiał normę i po za normę bo im mało. Brakuje tylko portretów dwóch panów H i pana S
Lukas 2012-04-20 09:02
O pracy na jakim stanowisku mówicie? W biurze, w sprzedaży czy w drukarni? :)
borys 2015-03-30 09:54
Magazyn/Omijać szerokim łukiem, grozi wybuchem agresji, Totalna Porażka. NIE Polecam.
lizus 2015-08-04 13:00
Firma poniżej krytyki. Każdy dział ma jakaś rurę. NIE POLECAM
oko 2015-11-13 17:21
Jedna wielka maskarada
obserwator 2015-11-20 21:49
dzisiaj mają imprezę integracyjną. zobaczymy jak sie zintegrują i jakie znowu pomysły bedą mieli od poniedziałku
szczery 2016-03-03 12:22
dobra atmosfera???haha
najgorszemu wrogowi bym nie polecił tej pracy, jeszcze współpraca z bp.
szczery 2016-03-03 12:32
powodzenia hehe
naba 2016-05-14 12:42
no ale za to dostajesz dobre warunki przecież! Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat jest tuaj oferowane,. poza tym marka pracodawcy jest znana i silan więc warto się postarać dostać taką pracę
Operator 2016-11-24 07:30
Atmosfera w firmie jest na dobrym poziomie, a pracodawca płaci na czas co jest wielkim plusem.
co do charakterystyki pracy w firmie to wszystko zależy od zajmowanego stanowiska ale jak robisz swoje to nikt się nie spina do ciebie.System premiowania zależny od działu na którym pracujesz.
bywają dni że jesteś zarobiony po łokcie a są takie kiedy albo czyścisz maszyny lub organizujesz więcej miejsca na strefie magazynowej. Jak chcesz pracować to będziesz pracował, jak to mówią. Pozdrawiam
Ruslan 2017-01-19 15:46
A co t.z. operator powie o takim sobie Sergeju Małyszu? To jak teraz atmosfera?
BylyBiurowy 2017-03-07 21:16
Mobbing na każdym kroku, przełożeni wychodzą z założenia nie ty to ktos inny, jak dajesz z siebie 100℅ to chcą 150% , jak dajesz 150% to awansuje i tak osoba która zamiast pracować to donosi na wszystkich. Atmosfera fatalna, wieczne nadgodziny nawet nie za 'dziekuje' , miałam pracę tzw biurowa bo na produkcji podobno płacą. Bardzo niepewna firma , dzisiaj pracujesz jutro nie jak im do głowy nowa koncepcja palnie, powód zawsze się znajdzie. Nie ma kiedy śniadania zjeść, strata czasu, każdy ucieka od nich , a oni potrafią zwolnić brygadzista czy kierownika z 10 letnim stażem bo swojego wpychaja .
Szkoda_gadac 2017-03-07 21:39
Pensja, zależy w którym dziale. W większości beznadziejne. Wszelkie ankiety fałszowane i wpajane pracownikom, że co trzecia osoba w firmie jest zadowolona z wynagrodzenia. Już same montaże to prawie połowa pracowników firmy, nie mówiąc o innych działach. Ale i tak będą mówić, że co trzeci z nas zarabia satysfakcjonująco. Żenada.

Inne wykresy też szkoda gadać. Ale wywieszone wszystko koło wejść, by pracownik mógł być ucieszony w jak wspaniałej firmie pracuje.
Nie przychodźcie tu, chyba że na chwilę. Mi się udało być chwilowo!
bez komentarza 2017-03-22 17:11
OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM. Gorzej ( usunięte przez administratora ). Traktują ludzi, jak śmieci. Ostatnio pracowalismy w czepkach foliowych, a nasz kochany kierownik robił nam zdjęcia, śmiejąc sie z nas. Nie można usiąść nawet na 3 sekundy. Liderki masakra, chyba, ze jesteś ulubienicą. Jakieś głupie normy. Klej chiński najgorszy, najtańszy. Wdychać go przez 12 godzin - porażka. Najgorszy zakład do jakiego trafiłam. Jeździłam tam z płaczem. Cieszę się, ze nie musze już patrzeć na to menelstwo.
Zostaw swoją opinię o UDS Sp. z o.o. - Nowy Kawęczyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UDS Sp. z o.o.