Wydawnictwo Lekarskie PZWL sp. z o. o.

Opinie o Wydawnictwo Lekarskie PZWL sp. z o. o.

DOBRZE POINFORMOWANY/A 2013-12-21 17:47:50
Nie radzę zatrudniać się w tym wydawnictwie.Jeżeli chciałabyś się z tą instytucją na dłużej to Ci ani prezes nie pozwoli ani dyrektorka, KTÓRA PRZYKLASKUJE PREZESOWI
Znający firmę 2014-01-21 23:48:44
Nie polecam! Niechęć wobec osób, które mają własne zdanie. Zatrudnianie znajomych z otoczenia nowego prezesa (from Poznań) i byłych pracowników wydawnictwa Forum (także znajomych prezesa). Niska płaca. Praca działu nowych produktów (organizującego m.in. konferencje) pozostawia wiele do życzenia - projekty są nierentowne. Firma za chwilę zniknie. Pozostanie jedynie marka, o której już w środowisku medycznym nie mówi się dobrze.
wionek 2016-04-24 19:16:29
no powiem tak, naprawdę łatwo zdobyć u nich doświadczenie jak się chce pracować, to wiele pokażą itp, jednak trzeba znać się również troszkę na branży medycznej co np. znacznie ułatwia wyszukiwanie czy sprawdzanie i redagowanie informacji wydawniczych medycznych
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Lekarskie PZWL sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Lekarskie PZWL sp. z o. o.