Microchip S.C.

Bytom

Opinie o Microchip S.C.

admin 2015-08-21 07:45:28
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Microchip S.C., czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.
CINEK 2015-12-05 18:35:38
FIRMA PORAŻKA.INSTALATORZY BEZ UMIEJĘTNOŚCI I NARZĘDZI. MIESZKANIE ZDEMOLOWANE PO MONTAŻU KABLE PRZEWIERCONE DZIURY SYF NA PODŁODZE.INSTALACJA ZA 1 ZŁ ALE ZA TO SAME STRATY.NIE POLECAM.
Krejsi 2016-05-03 18:44:07
No konkurancja jest silna, bo to taka branża, ale jak mówisz @szyszka radzą sobie bardzo dobrze i nic nie zapowiada, by miało się pogorszyć.
Były pracownik 2016-11-26 10:31:41
Firma !!!? Żerują na swoich pracownikach za minimalną krajową a ci zajmują się wszystkim od sprzątania po murowanie kłucie i kopanie dołów a także wywóz gruzu i śmieci. Wszystko tylko nie to co mają w umowie !!! Tam nawet szatni nie ma !!! Aaaaa i nadgodziny , nie ma za nie odprowadzanych składek i nie płacą za nie zgodnie z kodeksem pracy !!! Najlepiej Rób co ci każą , nie odzywaj się i zostawaj nadgodziny !!!
Zostaw swoją opinię o Microchip S.C. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Microchip S.C.