logo DACHSER

DACHSER

Gądki

Opinie o DACHSER

symulowany ADR 2017-02-01 13:14
Buahahahahahhaaha "nie pisz przez nos" :)
Komornik 2017-02-05 18:10
Czy Dachser prowadzi aktualnie jakieś rekryminacje? Mam doświadczenie w windykacji i wiem, że to solidna firma.
Alicja 2017-02-28 11:37
Prosimy o zamieszczanie merytorycznych komentarzy. Warto podzielić się informacją np. na temat atmosfery w pracy, procesu rekrutacji czy nowych ofert pracy. Czekamy! ;)
Anonim 2017-03-01 08:13
Tak a jak te zarobki się kształtują skoro jesteś tak zadowolony? . Ja raczej nie jestem przekonana do tej firmy. Rozmowa kwalifikacyjna to fikcja i dawno ustalone jest kto będzie zatrudniony w tej firmie. Nie podają również feedbacku odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej więc po co rozmowa ?? Nie polecam.
Alicja 2017-03-01 09:29
@Anonim, dlaczego uważasz, że rozmowa kwalifikacyjna to fikcja i już dawno jest ustalone kto będzie zatrudniony w firmie?
Anonim 2017-03-09 11:17
Cześć, czy możecie podzielić się opinią o pracy w Dziale Obsługi Klienta? Jak wygląda tam wynagrodzenie? Dzięki.
Alicja 2017-03-09 11:22
@Anonim masz w planach aplikowanie?
Anonim 2017-03-09 16:20
Tak
Alicja 2017-03-10 09:43
@Anonim w takim razie mam nadzieję, że znajdziesz tutaj pomocne informacje. Kto odpowie?
Adrianna 2017-03-10 13:54
Zapewniam Was, że rozmowy w Dachser nie są fikcją, bo w dzisiejszych czasach ciężko jest pozyskać dobrego pracownika i naprawdę firmie zalezy, żeby zgłaszali się dobrzy ludzie. Nikt tu nic nie ustawia, bo nie ma w tym żadnego interesu. Jak ktoś jest komunikatywny, otwarty na uczenie się, pozywtynie nastawiony do świata i mówi dobrze po angielsku, to ma duże szanse. A wynagrodzenie - stosowne do doświadczenia i kompetencji...podaj po prostu swoje oczekiwania. Naturalnym jest, że inną propozycję dostanie świeżo upieczony absolwent studiów a inną ktoś kto pracował u konkurencji i zajmował się podobnymi rzeczami przez kilka lat.
Alicja 2017-03-10 14:27
@Adrianna dziękuję za komentarz, pracujesz w owej firmie?
Adrianna 2017-03-10 20:13
Znam ja bardzo dobrze,jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to pytaj. W miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.
Alicja 2017-03-14 11:12
@Adrianna, a jak jest z benefitami? Jakie dodatki są oferowane pracownikom?
Adrianna 2017-03-15 11:47
Dofinansowanie do opieki zdrowotnej, bony na święta, wczasy "pod gruszą"-dofinansowanie, dodatkowy urlop za staż pracy, ubezpieczenia grupowe dla pracownika i rodziny, inne indywidualne
Alicja 2017-03-15 11:52
@Adrianna dzięki bardzo za informację :)
Alicja 2017-04-11 12:52
@Jan, dlaczego tak uważasz?
Anakin 2017-04-13 21:57
Syf jak Twoje imię też na 3 litery .
Hrabia 2017-04-22 14:41
Podoba mi się firma , złożyłem już swoje cv. i czekam na rozmowę. Teraz zobaczyłem, że są aktywni na forum i udzielają odpowiedzi,to się chwali i spodoba się ludziom .
Anonimowo 2017-05-09 11:38
Witam,

Czy wie ktoś jakie są zarobki na oferowanym przez firmę Stażu 2017?

Pozdrawiam
Monika 2017-05-10 22:45
Czy oferty pracy firmy DACHSER są jeszcze aktualne? Zależy mi dostaw się na stanowisko obsługi klienta. Jeśli ktoś ma informacje proszę o podpowiedź.
Alicja 2017-05-15 09:45
@Hrabia, o jakie stanowisko się ubiegasz? Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej. Jak przebiegła? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?
Wolfenstein1 2017-06-27 11:19
Na ile zmian pracują? Nowa Wieś Wrocławska
Anakin 2017-06-29 19:50
Najlepiej jest zwolnić kogoś ogarniętego w czasie urlopów gdzie Ci ogarnięci są najbardziej potrzebni . Świetna decyzja Panie Łukaszu i Panie D.B ... zwolnić zawsze można tu wystarczyła by nagana . Niech moc będzie z Wami i więcej przemyślanych decyzji życzę w przyszłości .
Minka 2017-07-02 22:08
Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o atmosferze jaka jest w firmie? Interesuje mnie praca w firmie ale lubię mieć dużo informacji, żeby nikt mnie nie zaskoczył. Czy rekrutacja jest procesem jednoetapowym czy może kilka etapów? Czy poza pensją są jakieś dodatki?
Ilustrator 2017-07-03 20:13
To przełożeni biorą odpowiedzialność za to się dzieje w magazynie i nie mogą dopuszczać do sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu pracowników. Jeśli kogoś zwalniają w takim okresie to powód musi być poważny. Najwyraźniej nagana w tym przypadku nie była dobrym rozwiązaniem.
nakin 2017-07-05 20:57
może to była bramka żeby wprowadzić swoich....
Lelkum 2017-07-13 14:01
Jeśli firma pilnuje wysokich standardów to nie może sobie pozwolić na tolerowanie zachowań nagannych ponieważ to mogłoby wpływać na morale pozostałej załogi i dać sygnał innym do takich zachować, czasem tak trzeba.
Stary_wyjadacz 2017-07-15 05:03
Przepraszam. Jakie wysokie standardy?
Magazynier 2017-07-18 07:44
Przede wszystkim stanadrady bezpieczeństwa, bhp oraz dbałości o jakość I stan towarów klientów. A pracownicy są na pierwszym miejscu, to widać, że dużo zmienia się na lepsze, więcej szkoleń podnoszących wiedzę oraz świadomość dotyczącą zagrożeń I nie tylko. Dajmy najpierw coś od siebie, a dopiero później wymagajmy.
nakin 2017-07-18 22:29
po co tak drastycznie żeby móc ściągnąć swoich?
Laik 2017-07-20 09:27
Czy swoi nie mogą pracować w firmie tylko dlatego że są swoi? Jeśli będą pracowali dobrze to taka decyzja jest bardzo dobra. Pracownicy muszą wiedzieć, że są zasady których pod żadnym pozorem nie można łamać.
Magazynier 2017-07-21 22:52
@Laik - dokładnie tak jak piszesz. A "Pępuszek" powiedzmy sobie szczerze, ale inteligencją to nie grzeszył. I tak szacunek dla nowego menadżera, że go nie wywalił po pierwszym numerze z akumulatorem, tylko dał mu szansę na poprawę. Jak widać Pępuch nie wyciągnął wniosków i nie skorzystał z tego. Ja bym nie chciał, żeby taki bonzo wywinął mi jakiś numer, że później został bym kaleką albo nie wiadomo co. Właśnie od tego jest kadra, aby podejmować takie trudne decyzje w niesprzyjających warunkach i okresie.
Balbina 2017-07-25 17:35
Może ktoś podpowiedzieć kilka uwag o pracy przy administracji zleceń. Jaka jest atmosfera w firmie? Wprawdzie słyszałam dobre rzeczy o nich ale chce się upewnić. Czy przy takiej pracy można godziwie zarobić?
Nasiu 2017-08-24 12:07
Witam,
Nie wiem na jakie stanowisko, ale w zasadzie nie ma to chyba znaczenia. Ja akurat byłem na takim spotkaniu odnośnie programu stażowego. W takim wymiarze czasu robią assesment center, u mnie wyglądało to tak: najpierw o sobie coś czyli jaki jestem, w czym jestem dobry, co jest dla mnie najważniejsze itp, dalej mieliśmy w grupie wypisać 5 cech dobrego pracownika, pozniej jakies zadanie w grupie generalnie matematyczne ale tez sprawdzajace wspolprace, bo mielismy kazdy kilka innych info na karteczkach i moglismy je czytac ale nie pokazywac innym, pozniej 3 krotkie testy, w ktorych trzeba bylo szybko zaznaczac co do siebie pasuje, dodawanie/odejmowanie do 30 takie cos, te testy trwaly 3-4min, ale do rozwiazania bylo 50-60 zadan. Na koncu indywidualne rozmowy po pol i ang, gdzie sie widzisz za 5 lat, co cie denerwuje takie cos, zalety/wady, nic specjalistycznego. Ja akurat bylem w Poznaniu, ale Panie rekruterki byly oddelegowane z jakiegos innego oddzialu, pewnie jakiegos glownego.
Mariusz 2017-08-24 22:40
Chciałem aplikować do firmy DACHSER i dowiedziałem się, że firma ma całkiem niezłą opinię jako pracodawca. Trochę zastanawiają mnie opinie na tym wątku.
Alicja 2017-09-02 13:20
@Mariusz obecnie niestety nie ma nowych ofert pracy. Może pojawią się niedługo, warto to śledzić. @Nasiu czy dostałeś się w końcu na staż? Czy był on płatny? Wasze opinie i informacje są istotne dla nowo zatrudniających się osób w firmie DACHSER.
Mgr Zenek Bębenek 2017-09-07 18:39
@Mariusz, próbuj śmiało. Nie sugeruj się opiniami. Zazwyczaj negatywne piszą ci, co mają sami z siebie niewiele dają, a dużo oczekują. Ja pracuję już ponad rok i muszę szczerze powiedzieć, że praca super, zarobki sukcesywnie rosną, socjal świetny, atmosfera jeszcze lepsza, niewielki oddział, ale powoli się rozrasta, a mały oddział (choć największy w Polsce) ma swoje plusy, brak anonimowości, wszyscy się znają, kadra menadżerska też w porządku. Jeśli ktoś narzeka, to ma coś z deklem. Pracowałem w wielu korpo i prywatnych firmach, a tutaj jest naprawdę ok.
Regina 2017-09-07 21:09
Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji w temacie pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta.? Jakie wymagania może mieć firma na wstępie? Na jaką umowę można liczyć na początek i na jak długo? Najważniejsze jaka jest atmosfera w pracy? Z góry dzięki
NIKODEM :) 2017-09-16 19:30
witam jak placa w biurze na stanowiskach np jak tam ejst niechodzi o podstawowe jakies stanowisk atylko wyzej placa jaka umowa czas chyba jedna zmiana prosze o odpowiedz jaka atmosfera wiem z ena niektore stanowiska wymagaja jezyka obcego i jakie to są ????
NIKODEM :) 2017-09-16 19:31
Adrianna 2017-09-20 23:28
Kolego, patrząc jak sformułowałes swoją wypowiedź oraz na Twoją interpunkcję, niechlujność, to od razu Ci doradzę, że Dachser nie jest dla Ciebie.
mamba 2017-09-21 17:54
Strata czasu na tą firmę jak ktoś dostanie propozycje pracy to nawet niech jej nie przyjmuje jest masakra.
Kierownictwo myśli że magazyn jest z gumy tak jak kontenery i naczepy.
Adrianna 2017-09-22 08:44
@Alicja, a o co pytasz? Ja mam pozytywne doświadczenia.
max732 2017-10-10 07:54
Tak tak popieram , D.B. (paprykarz szczecinski) tylko z telefonem i z cmikiem umie paradować. O przywitaniu zapomnij. Więcej takich paprykarzy to nikt nie będzie chcial tu pracować.
Minka 2017-10-12 19:58
DACHSER to fajna firma ale niestety niektórzy nie mogą tu pracować!
mamba 2017-10-14 20:51
Witam D.B. oraz Ł.K. są siebie warci jeden zatrudnia kretyna a drugi zatrudnia kretynów z H&M i za taką stawkę jak pracownik z 2 letnim stażem jestem ciekawy kiedy jego przydupasy zostaną kierownikami zmian wychodzą 10 min. przed końcem pracy i nie robią nadgodzin bo oni nie muszą a inni niech tyrają.
Norbert 2017-10-16 11:24
DACHSER to profesjonalista, ciągle rozwijający zasięg swoich działań, super!
Dżony 2017-10-16 11:59
@mamba - pieprzysz jak potłuczony. Płaci się tyle, ile dyktuje rynek. Jak nie ma magazynierów w Poznaniu przy niskim bezrobociu, to firma musi się dostosowac do oczekiwań pracowników. Poza tym, skąd wiesz, że staż zawodowy nowych pracowników nie jest dłuższy niż Twoje 2 lata w dachserze. Dobrze, że udaje się znaleźć ludzi, bo inaczej inni by musieli cały czas nadgodziny jechać. A jak jesteś taki mistrzu, to na pewno Twoja kariera rozkwitnie gdzie indzie za dużo lepszą kasę. Z tego co wiem, to łańcuchem nie przykuwają ludzi w dachser.
Dżony 2017-10-16 11:59
Minka 2017-10-19 12:15
@Dżony Zgadzam się z Twoją oceną sytuacji, bardzo merytoryczna i sądzę, że pomoże nowym w podjęciu decyzji o ewentualnym aplikowaniu do firmy. Zastanawiam się dlaczego niektórzy nie przemyślą swojej wypowiedzi, czy ktoś ich inspiruje do tego żeby zaszkodzić?
Zostaw swoją opinię o DACHSER - Gądki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DACHSER