Opinie o Kobex Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kobex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kobex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobex Sp. z o.o. w Częstochowa

Marta Nowy wpis

W sprawie płatności zapraszam do kontaktu. 5 7 3 9 6 9 1 0 2.

maz b.. Nowy wpis

Ostrzegam przed praca w kobexie szczegolnie na tych obiektach gdzie urzeduje p.Dominik facet ma nierowno pod kopula wydziera sie na dziewczyny wiidac ze jakis niezrownowazony jest,jesli jeszcze raz dotknie mojej zony to mu nawet ochrona nie pomoze zbok jeden,niema kobiety to za pracownice sie bierze to jest molestowanie moja zona ciagle z placzem wraca z pracy od kiedy ten gosc przylazl na obi zreszta wystarczy na niego popatrzec zeby zorientowac sie ze ktos mu juz po pysku nalal za te obmacywanie kobiet w robocie.Firma powinna zwracac uwage kogo zatrudnia,ktos kto ma problem z nadpobudliwoscia nie powinien robic w takim miejscu

Pracownik kobexu Nowy wpis

Pracowalem w firmie Kobex chce powiedziec ze nie bylo milo kierownik dawal kary pieniezne np 500 zl za nie sprzatniecie parkingu paranoja i obniza pensje z 7 zl na 6 zl za byle co.

x Nowy wpis

Pracuje tam od roku i nie zdarzyło się aby kiedykolwiek spóźniła się wypłata,zawsze była na czas i bez żadnych potrąceń za zniszczony sprzęt. Pracuje w castoramie i przejmuje ją nowa firma AMLUX Którzy nas przejmują. Otóż nowa firma od samego początku kłamie. Na umowie nie ma podanej stawki rzekomej 7zł nie ma żadnej stawki. Mało tego mieliśmy do podpisania dwie umowy a nie jedną i w dodatku zażądali aby nie wpisywać daty podpisania umowy. W firmie KOBEX pracowało mi się naprawdę dobrze,nie miałem na co narzekać. Zawsze były nowe ubrania. Środki czystości dla ekipy były zawsze. Osprzet również. Gdy któraś z maszyn się popsuła,zaraz pojawił się serwis i wszystko grało. Z dyrektorem wszyscy żyliśmy w zgodzie,choć czasami pojawiały się sprzeczki ale to jest już w każdej firmie. Bo kto się nie kłóci-i nie było to bynajmniej powodem do zwolnienia pracownika. Atmosfera zawsze była spokojna,wszyscy byliśmy wobec siebie ok. Ale teraz gdy mamy być w nowej firmie AMLUX nagle to wszystko zniknęło,jest wielkie napięcie prawie nie rozmawiamy ze sobą. Kierownik okazał się fałszywym człowiekiem gdyż nie zadbał o nas,chodzi mu tylko na stanowisku,którego i tak się pozbędzie. Wobec dyrektora KOBEX zachował się bardzo ale to bardzo źle. Przecież to dyrektor załatwił mu pracę zabierając go z tesco gdzie narzekał. A teraz ma jakieś żale o których mówi w obecności nowego dyrektora,zaznaczam że nadal pracuje w KOBEX a już przytulil się do nowego pracodawcy bezpodstawnie oczerníając poprzedniego. Czy taki ma być kierownik?to on powinien być do końca w porządku wobec nas i firmie KOBEX czy on wie co to jest honor?

Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
spoks

[usunięte przez moderatora] nie polecam aby ktokolwiek tam pracował bo każdego oszukiwali bez żadnych skrupułów

Zostaw merytoryczną opinię o Kobex Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kobex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobex Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042