NUGA BEST PL

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o NUGA BEST PL

Aktualność
DORADCA KLIENTA/KONSULTANT

Międzynarodowa firma NUGA BEST, zajmująca się sprzedażą sprzętu medycznego i niemedycznego, z problemami kręgosłupa i regeneracji organizmu, poszukuje produktywnego i odpowiedzialnego pracownika, który umie pracować i komunikować się z ludźmi.

Proponujemy:
Wynagrodzenie: stawka + bonusy (4000-6000 zł netto).
Plan pracy: poniedziałek-piątek od 7:30 do 16:30.
Oficjalne zatrudnienie (umowa o pracy).
Szkolenie
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie.

Wymagania dla kandydata:
Poziom mowy w języku polskim (A2+).
Doświadczenie w sprzedaży lub w pracy z ludźmi.
Doświadczony użytkownik: MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
Umiejętność znajdowania wspólnego języka z ludźmi w różnym wieku.

Obowiązki na miejscu pracy:
Sprzedaż
Obsługa klientów.
Wprowadzenie klientów do systemu CRM.
Przygotowanie i prezentacja produktu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wypełnij formularz lub zadzwoń na nasz numer telefonu, a skontaktujemy się z tobą!

КОНСУЛЬТАНТ З ПРОДАЖУ

Міжнародна компанія “NUGA BEST”, яка займається продажем медичного та немедичного обладнання, з проблем хребта та регенерації організму,  в пошуках результативного та відповідального працівника, який вміє працювати та спілкуватись з людьми.
Ми пропонуємо:
Заробітну платню: ставка + бонуси (4000-6000 зл. нетто).
Робочий графік – пн-пт 7:30-16:30.
Офіційне працевлаштування (умова про працю).
Внутрішнє навчання.
Можливість кар'єрного розвитку всередині компанії.
Вимоги до кандидата:
Розмовний рівень польської мови (А2+).
Досвід в продажу або суміжний досвід роботи з людьми.
Досвідчений користувач: MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
Вміння знаходити спільну мову з людьми різного віку.
Обов’язки на робочому місці:
Здійснення продажу та закриття угоди.
Обслуговування та супроводження клієнтів.
Внесення клієнтів до CRM системи.
Підготовка та проведення презентації про продукт.

Якщо ти хочеш стати частиною нашої команди, заповнюй форму або дзвони за номером телефону і ми з тобою зв'яжемося!

Гожув-Велкопольський/Gorzów Wielkopolski

Зелена Гура/Zielona Góra

Лодзь/Łódź

Свідниця/Валбжих-Świdnica/Wałbrzych

Tel.+48 577 427 937

Pracuję już ponad pół roku i jestem z tego bardzo zadowolona! Jestem zachwycona z zespołu i warunków pracy, bo pomaganie ludziom jest moim powołaniem!! Co więcej, sama korzystam ze sprzętu na co dzień i po prostu nie mają sobie równych. Dlatego radzę każdemu spróbować! Kasia , Gdańsk

@nugabest

Pracuje w salonie NG w Gorzowie Wlkp. Jestem bardzo zadowolona. Praca z ludźmi to jest coś niesamowitego. Komanda jest bardzo otwarta i razem tworzymy lepsze życie dla naszych gości. Jest ty mój rozwój osobisty i rozwój naszego zespołu. Czyje sobie na swoim miejscu.

Olga Gladich

Trafiłam do Nuga Best przez znajomych, nie wierzyłam że praca jest zabawą i zadowolenie. Bardzo mi pasuje harmonogram pracy, już pół roku pracuje w Nuga Best Gdynia i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę bardzo szczęśliwa że trafiłam tu. Po za tym firma tak szybko rozwija że szkolenia odbywają się co miesiąc. Codzienne wsparcia od właściciela Pani Yulii i kolegów. Bardzo szczęśliwa że pracuje w tej firmie, takiego rozwoju i wsparcie nie spotkałam w swoim życiu.

Аnastasiia

Podoba mi się praca w tej firmie, ciągle się rozwijamy i uczestniczymy w nowych szkoleniach! Polecam tą firmę wszystkim zainteresowanym!

Maksiu
@Аnastasiia

Na czym więc rozwój polega w tej firmie? Jeśli piszesz tak, bo brałaś udział w opłaconych przez firmę szkoleniach, to czego ten kurs dotyczył? I ile się tu obecnie płaci Specjaliści ds. Sprzedaży? Kojarzę, że rok temu, jak potrzeba było większej liczby kandydatów, to była propozycja zatrudnienia za 4 000–7 000 zł brutto. Ale przecież mogło się to już pozmieniać, prawda?

Grazyna ruda

Rewelacyjny salon. w którym odzyskasz zdrowie, zaopatrzysz się w fantastyczne urządzenia, który pomogą w odzyskaniu tego zdrowia. Przesympatyczni konsultanci, którzy dzielą się swoimi wiadomościami na temat działania urządzeń. ich wiedza jest ogromna, przekazują ja z pasją i zaangażowaniem. miła atmosfera dopełnia całość działalności NugaBestu w Bydgoszczy przy ul. Gdanskiej 60. Wszystkich niezdecydowanych zachęcam do skorzystania. Niewiedza prowadzi donikąd, wypowiadanie się na temat salonu, kiedy nic się o nim nie wie, to krzywdzące dla uczestników i prowadzących. To nie jest sekta, zapewniam, to miejsce gdzie odzyskać można zdrowie.

@Grazyna ruda

Wypowiadasz się z takim zaangażowaniem, jakbyś znała dobrze tę firmę. Czy mam rację? A jeśli to prawda, to czy wiesz, ile taki konsultant zarabia i co firma robi, by tak fachowo mogli dzielić się swoją wiedzą z klientami?

Anastazja Nowy wpis

Pracuję w tej firmie prawie 1,5 roku. Jestem zadowolona z pracy. Pracuję z ludźmi, pomagam ludziom. Rozmawiamy na tematy naszego zdrowia. Mamy dużo szkoleń, otrzymujemy dużo wiedzy. Polecam firmę Nuga Best. Dzięki Nuga Best i dostałam swoi poprawy.

XM Nowy wpis
@Anastazja

Zajmuje się Pani sprzedażą tego sprzętu medycznego? Jak Pani znajduje chętnych? Jest w tym jakaś pomoc - marketingowa - ze strony firmy?

TW Nowy wpis
@Anastazja

Można zapytać na jaki czas ma Pani obecnie umowę, pracując tu 1,5 roku? Jakby Pani napisała jeszcze od jakiej umowy zaczynała to byłabym wdzięczna. Te szkolenia to jak często się odbywają, raz na kilka miesięcy?

Wywiad udzielony przez użytkownika Laurita

08.01.2024 02:01

Laurita ikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy w tej firmie.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Laurita ikona wywiad

Jestem pracownikiem salonu. Codziennie pracuję z gośćmi salonu, rozmawiamy na temat zdrowia, prezentujemy różne sprzęty rehabilitacyjne i inne. Moim sukcesem jest, kiedy gość rozumie wartość zdrowia, zaczyna o nie dbać i odczuwa poprawę dzięki moim poleceniom.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Laurita ikona wywiad

Parę razy miałam taką możliwość, ale to raczej wyjątek, a nie codzienność. Głównie moim zadaniem jest bezpośrednia praca z ludźmi, twarzą w twarz.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

4000-6000 złotych.

Od 9.03.2023 roku.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Laurita ikona wywiad

Poleciałbym pracę w innym salonie firmy, ale nie poleciłabym wspólnej pracy w jednym salonie. Dlaczego? Ponieważ rozdzielam życie prywatne od zawodowego.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Laurita ikona wywiad

Dobry harmonogram pracy (w godzinach pobytu mojego dziecka w przedszkolu) oraz możliwość rozwoju.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Laurita ikona wywiad

Praca z ludźmi to jest wyzwanie. Każdy z nas jest inny i potrzebuje odpowiedniego podejścia, cierpliwości. Jestem taką osobą, że wszystko traktuję bardzo osobiście, biorę do siebie - jeśli jakiś klient nie odczuwa poprawy zdrowia, to obwiniam się, że to z mojego powodu i np. poleciłam mu zły zabieg lub coś innego.

Laurita ikona wywiad

Można awansować od sprzedawcy-konsultanta do właściciela swojego salonu.

Laurita ikona wywiad

Szkolenia marketingowe odbyły się 2 razy. Szkolenia odnośnie korzyści, jakie dają urządzenia w salonie, miały miejsce już wielokrotnie, nie jestem w stanie tego nawet policzyć.

Laurita ikona wywiad

Konkretnie w salonie w Świdnicy, gdzie pracuję, atmosfera jest najlepsza, jaka mogłaby być.

Laurita ikona wywiad

Nad sobą mam jedynie właścicielkę salonu - z nią jestem w świetnych relacjach.

Renia

Ile maksymalnie zarabia specjalista ds. sprzedaży? Widziałam ogłoszenie sprzed 2 lat i pisali, że maks to 7k, dlatego jestem ciekawa ile ta kwota wynosi teraz. Jakie wyniki trzeba osiągać żeby załapać się na minimalną premię i jaka jest to ewentualnie kwota? Jest jakiś budżet szkoleniowy, którego nie można przekroczyć?

Barbara

Na masarze chodziłam przez kilka miesięcy, kupiłam łóżko i teraz masuję się w domu. Bardzo mili ludzie prowadzą salon przy ul. Wierzbięcice 36. Masarze bardzo pomocne. Przyjazna atmosfera. Polecam!

Sprzedawca

Dobra praca ale na Prusa 20 , na 28 czerwca stawka mnej Pracuę już 2 m.

Korzystający z usług nuga Best

Znalazłem się w nugabest w Gdyni 2 lata temu z bólem kręgosłupa, cześć lędzwiowa. Dziś nie wiem co to jest ten ból. A korzystam przes cały tydzień w domu z maty nm 80 turmalinowej oraz ostatnio z pasa miostymulacyjnego E3 (prądy niskiej częstotliwości), również w podróży. Efekt:nie używam żadnych leków, przeciwbólowych. A do Nuga Best chodzę bezpłatnie i nigdy nie powiedziano mi, że muszę kupić jakiś sprzęt do rehabilitacji

Ryszard

Sam sprawdziłem i jest Ok ???????? !!!!!! A opinie negatywne są takie jak ludzie,którym się nie dogodzi.

Serdecznie polecam NUGA BEST Gdańsk korzystam od 2 miesięcy że względu na pracę zawodowego kierowcy masaże na łóżku są bardzo pomocne. Nie odczuwam już tak silnego bólu lędźwi jak przed uczęszczaniem do salonu.Goraco polecam

Ewa Z.

Dot.Salonu w Gdyni. Bardzo polecam ten salon atmosfera jest super . Personel miły pomocny , dający fachowe porady.Salon wyposażony w urządzenia wspomagające zdrowie. Jak cierpisz na ból kręgosłupa czy bóle reumatyczne przyjdź a przekonasz się że sprzęt będący w salonie pomoz8 ci pokonać dolegliwości. Ja czuję się w tym salonie znakomicie korzystam z z masaży a przede wszystkim korzystanie z tych dobrodziejstw jest bezpłatne.

Andrzej W

Moja mam jest bardzo zadowolona z pomocy jaką otrzymała w tym salonie. Widać wyraźną poprawę. Moja mama chodzi do nich regularnie. Skoro pomogli mojej mamie to jestem zadowolony

HD

Cześć. Jest jeszcze szansa przyjąć się tu na Sprzedawcę - Doradcę klienta? Chętnie zasięgnę informacji, ile spotkań rekrutacyjnych trzeba przejść i co ma wpływ, czy otrzymam wynagrodzenie z dolnego, czy górnego limitu z ogłoszenia, tj. czy zarobię 6 500, czy raczej 8 500 zł?

Wojciech Roś

Od 2 tygodni jestem pacjentem salonu NUGA BEST w Poznaniu przy ul.Głogowskie 70.Przed dwoma laty przeszedłem poważną operację kręgosłupa/przesmyk 4 i 5 kręgu o 5 mm i obustronna przepuklina/ lecz nadal odczuwałem dolegliwy ból w odcinku lędźwiowym i cały czas musiałem brać systematycznie silne środki przećiwbólowe.Zabiegi w salonie zastosowane dotychczas spowodowały ze dolegliwości bólowe prawie ustąpiły i wracam do pełnej sprawności ruchowej z nadzieją że wrócę do mojego prawie zawodowego tenisa stołowego i jazdy na nartach dyscypliny które systematycznie uprawiałem od 50 lat.Skończyłem w tym roku 81 lat i jest to mój cel i marzenie.Salon NUGA BEST przy ul.Głogowskie w Poznaniu to wzorowa profesjonalna placówka prowadzona przez jego Szefa Pana Olego który wszystkim polecam a którzy mają takie marzenia jak ja w kwesti powrotu do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.Zastosujcie praktyczną zasadę” przjdź,sprubój,zdecyduj „ a napewno znów będziesz pełnosprawny i zadowolony z pomocy którą uzyskałeś za pomocą sprzętu medycznego NUGA BEST w tym salonie.Za biegi są bezpłatne całkowicie.Zaczynając zabiegi jako zawodowy prawnik z 50 letnim stażem w zawodzie/radca prawny/ byłem sceptyczny co do ich skuteczności a pisząc tę opinię z pełną wiarą zapewniam o ich skuteczności i to w dosyć szybko jak w moim przypadku. Polecam : idź,spróbuj,zastosuj a będzie Ci łatwiej żyć z uśmiechem bez dotychczasowego bólu.Pozdrawiam wszystkichNUGA BESTOWCÓW którzy korzystali i korzystają z zabiegów w salonie przy ul.Głogowskiej i jego przemiły serdeczny personel z jego Szefem Panem Olegiem.

Czy firma NUGA BEST PL kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Damian K.

Polecam pomaga w zdrowiu rozluźnia spęte mięśnie i dodatkowo poprawia samopoczucie

Viktoriia

W Nuga Best pracuję od roku. Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Nigdy nie sądziłam, że praca może sprawiać tyle przyjemności! Każdy dzień jest pełen nowych emocji! Pracuję na terenie miasta Poznania, ul. Dombrowskiego 62. Jestem wdzięczna moim dyrektorom pani Marynie i panu Eugeniuszu, którzy inwestują w nas swoją wiedzę, często mamy różne szkolenia. Zespół jest najlepszy! Wynagrodzenie???? Teraz w Polsce ciężko zarobić takie pieniądze! A tutaj wszystko jest proste, pracuj mózgiem i zarabiaj dobre pieniądze! Polecam każdemu! W Nuga Best masz gwarancję dobrej atmosfery w zespole i rozwoju w pracy! I ja potwierdzam to!

KA
@Viktoriia

Jak często macie te szkolenia? Odbywają się one w godzinach pracy, czy poza nimi? Płacą wam normalnie za poświęcony czas na nie? Super, że mówisz tak o wynagrodzeniu. Jednak, mogę się tylko domyślać, o jaką kwotę Ci chodzi. Podasz widełki? :p

Wywiad udzielony przez użytkownika Olha Kysil

24.11.2023 04:11

Olha Kysilikona wywiad

Pracuję na stanowisku konsultanta. Na co dzień spotykam się z klientami, przeważnie są to osoby starsze. Prezentuję im sprzęt rehabilitacyjny firmy Nugat Best, pomagam w doborze urządzeń najlepiej dopasowanych do ich potrzeb, dzięki czemu przyczyniam się do procesu ich zdrowienia i poprawy komfortu w życiu. Dbam też o ciepłą i pozytywną atmosferę, by każda osoba odwiedzająca nasz salon, czuła się tu dobrze.

Olha Kysilikona wywiad

W firmie pracuję prawie dwa lata.

Olha Kysilikona wywiad

Kiedy tylko mam okazję, polecam pracę w tej firmie innym ludziom. Jestem zadowolona z warunków pracy. Mam wsparcie ze strony współpracowników i szefostwa.

Olha Kysilikona wywiad

Firma jest znana w 120 krajach na całym świecie i cieszy się zaufaniem klientów od 21 lat. Mam możliwości rozwoju zawodowego i perspektywy awansu. Uczestniczę w szkoleniach organizowanych przez firmę. Mogę korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego, co korzystnie wpłynęło na mój stan zdrowia i najbliższych mi osób.

Olha Kysilikona wywiad

Dzięki zaangażowaniu, pracowitości i zdobyciu odpowiednich kwalifikacji można awansować na starszego konsultanta, a następnie na kierownika salonu.

Olha Kysilikona wywiad

Brałam udział w szkoleniach produktowych oraz szkoleniach z takich tematów jak: jonizacja powietrza i właściwości anionów, wpływ pola magnetycznego na organizm człowieka, właściwości promieniowania podczerwonego i jego rola w przywracaniu zdrowia człowieka.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Olha Kysilikona wywiad

Szkolenia są zaplanowane i odbywają się raz w miesiącu lub co dwa miesiące.

Olha Kysilikona wywiad

Atmosfera między pracownikami firmy w moim odczuciu jest ciepła i rodzinna. Wspieramy się, pomagamy sobie. Wiem, że mogę liczyć na mój zespół.

Olha Kysilikona wywiad

Pracodawca oferuje wsparcie i pomoc, kiedy tego potrzebuję. W moim odczuciu atmosfera jest rodzinna i pozytywna.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Olha Kysilikona wywiad

Pracodawca wszystkich pracowników traktuje równo i w moim odczuciu sprawiedliwie, co korzystnie wpływa na atmosferę w firmie.

Wywiad udzielony przez użytkownika Olha Hladchenko

23.11.2023 06:11

Olha Hladchenkoikona wywiad

Pracuję na stanowisku sprzedawcy. Na co dzień spotykam klientów w naszym salonie sklepowym. Prowadzę też część informacyjną podczas prezentacji sprzętu rehabilitacyjnego z naszej oferty.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Pracuję w tej firmie od maja 2023 roku.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Tak, jak najbardziej poleciłabym pracę w tej firmie przyjacielowi. Lubię pracę z klientem w dynamicznym środowisku pracy. Każdy dzień w firmie jest dla mnie bardzo ciekawy. Wcześniej pracowałam wiele lat na stanowisku księgowej, co było dla mnie męczące fizycznie i dość monotonne. W nowej pracy czuję się spełniona i cieszę się, że pomagam innym ludziom.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Otrzymuję wsparcie od szefowej i współpracowników, zawsze gdy tego potrzebuję. Mamy spotkania integracyjne, również z kolegami i koleżankami z innych salonów. Firma oferuje też dużo szkoleń.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Codzienne potrzebuję zdobywać nową wiedzę i rozwijać się, wymaga to ode mnie sporo wysiłku. Język polski nie jest moim ojczystym językiem. W celu lepszego przyswojenia informacji, muszę wszystko spisywać, co jest bardziej czasochłonne.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Możliwości rozwoju w firmie są ogromne. Już po pół roku można też otworzyć swój własny salon sklepowy firmy Nuga Best.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Firma dofinansowuje nam zewnętrzne szkolenia. Tematyka szkoleń dotyczy umiejętności sprzedażowych, umiejętności miękkich i branżowych szkoleń medycznych. Ponadto regularnie mamy szkolenia produktowe, prowadzone przez specjalistów z Korei Południowej.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Szkolenia są z góry zaplanowano na cały rok. Co pół roku mamy też miesięczne szkolenie produktowe, prowadzone przez specjalistów z Korei południowej. Dwa, trzy razy w roku mamy branżowe szkolenia z lekarzami i psychologami oraz z zakresu komunikacji i sprzedaży.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Atmosferę między pracownikami firmy oceniam bardzo pozytywnie. Praca z ludźmi jest wymagająca, a ja otrzymuję dużo wsparcia od współpracowników. Mamy ciepłe i przyjacielskie relacje, pomagamy sobie wzajemnie.

Olha Hladchenkoikona wywiad

Przełożeni są pomocni, wyrozumiali i wprowadzają rodzinną atmosferę. Zawsze mogę liczyć na ich wsparcie.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Olha Hladchenkoikona wywiad

Pracodawca wywiązuje się ze wszystkich ustalonych warunków współpracy.

Iwona K.

Polecam te masaże chodzę jeden miesiąc czuje poprawę i duży przypływ energi sprobujcie

Barbara - 988

Nuga Best Wrocław ul Płaskiego 24 to miejsce, gdzie zastaniesz wspaniałą atmosferę. Dzięki wmozonej pracy całego personelu pod kierownictwem Pani Ludmiły i jej konsultanci Tatiana, Andrzej, Bogdan i niedawno doszła Anastazja, którzy na każdym etapie czy to o sprzętach medycznych i w przywrócaniu zdrowia, każdego dnia omawiają nam przyklady do kolejnego wykładu. A czynią to z pasją, serdecznością, troskliwością, gdzie towarzyszy uśmiech i humor każdego dnia. To też polecam wszystkim salon Nuga Best Wrocław ul Płaskiego 24. Chodzę już 4 miesiące i dziękuję bardzo za to że mogłam i nadal mogę uczęszczać na te wspaniałe rehabilitacje, bo zmiany z obserwacji są pozytywne, gdy chodzi się systematycznie. A tak to trzeba samemu sobie udowodnić że się opłaca, a cały nasz organizm podziękuję Tobie, że wpore zajmjesz się nim.

Barbara - 988

Do salonu Nuga Best Wrocław ul Płaskiego 24 chodzę 4 miesiąc i nie mam zamiaru zaprzestac, gdyż takiego personelu serdecznego z uśmiechem i humorem każdego dnia mało kiedy spotkać. Całym sercem tego salonu jest Pani Ludmiła i też przemili konsultanci Pani Tatiana, Pan Andrzej, Pan Bogdan oraz niedawno doszła Pani Anastazja, którzy na prelekcjach o profilu sprzętu najnowszej technologii nam klientom omawiają jakie jest ich zastosowanie by poprawić jakość swojego zdrowia. Ja z mojej strony to dziękuję, że zajrzałam do tego salonu bo z obserwacji u mnie zaszły zmiany i to pozytywnie (usunięte przez administratora)Serdecznie zapraszam niezdecydowanych do salonu Nuga Best wrocław-pułaskiego 24, by przekonali się co tracą bo nigdzie indziej takiej serdeczności i troski nie użyczą.

Oksana

Jestem zachwycona z zespołu i warunków pracy, bo pomaganie ludziom jest moim powołaniem!Pracuję na terenie miasta Poznania, ul. Dombrowskiego 62. Pracuję w NUGA Best już jakiś czas, bardzo mi się podoba, zespół jest super, wszyscy pomagają. Szczególnie dziękuję reżyserom Marinie i Evgeniyowi, to wspaniali ludzie, którzy nas uczyli i pomagali nam we wszystkim. Cieszę się, że otaczają mnie tacy ludzie.Można się dużo nauczyć odnośnie tematu samej medycyny NB.

Zostaw merytoryczną opinię o NUGA BEST PL - Polska

• Jak się pracuje w NUGA BEST PL?

Zobacz opinie na temat firmy NUGA BEST PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUGA BEST PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 41 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NUGA BEST PL?

Kandydaci do pracy w NUGA BEST PL napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NUGA BEST PL