Opinie o Ewro S.C. w Rawicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ewro S.C.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ewro S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewro S.C. w Rawicz

...

Zatrudniając się w tej firmie na początku pracujesz bez umowy czas kiedy ją dostaniesz jest w sumie nie określony możesz ją dostać od razu a możesz dostać za pół roku lub nawet wcale bo nie zdążysz tam tak długo pracować. W momencie gdy panu [usunięte przez moderatora] się coś nie spodoba pamiętaj że masz uciętą wypłatę. Pracuje się tam RÓŻNIE to znaczy od 2h do 18h na dobę. ZUS opłacany od najniższej krajowej.Z godzinówką za mnie było tak,że 6 zł. na godzinę i od 0 do 4 zł. premii do każdej godziny, a więc wchodząc na wypłatę nie wiedziałeś czy dostaniesz 6 zł. czy 7 zł. czy może 10 zł. na godzinę wszystko było zależne od widzimisiów "PSEUDO SZEFA". Gość jest nieźle [usunięte przez moderatora]. Kierownicy nie mają bladego pojęcia o logistyce i montażu mebli. Ten w Rawiczu to kuzyn, a w Gostyniu to żona kierownika z Rawicza, ich powinno się izolować od społeczeństwa. Natomiast kierownik z Leszna to największy dwulicowy kapuś w Firmie. Przyjmują każdego co popadnie. Ludzi, którzy złożyli reklamacje po prostu olewają. Nie mają za grosz szacunku do innych, nie szanują tego , że ktoś musiał na te meble pracować długi czas, a marża wynosi coś koło 100% nakładu. Kombinują z reklamacjami na salonach tak aby z zareklamowanych elementów złożyć jeden nowy i sprzedać go klientowi. Odradzam tą firmę.

Jerzy
@...

Wszystko się zgadza mamy grete kanapę masakra same usterki sklep olał my do sądu po sprawiedliwość musi być kupujecie oglądajcie ta kanapa nawet nie jest 3 ci gatunkiem po zakupie w domu dokładnie oglądaliśmy w szufladzie kanapy pod spodem deska stara odzysku wstyd i hańba XXI wiek. Omijajcie Ewro szerokim. Łukiem. Chcecie mieć kłopoty kupujcie. Sąd to dobry pomysł kolejki w sądzie.

...

Monter
@...

Hehehe mocna dycha słaby ZUS potwierdzam opinie

Jerzy Nowy wpis

Ewa Nowy wpis

Nie polecam, sam szef jak i pracownicy dobrzy aby wcisnąć a potem tylko utrudniają. Nigdy więcej nie kupię nic w tym sklepie. Chyba będę musiała wybrać się do rzecznika praw konsumenta i zrobić koło (usunięte przez administratora) za to jak traktują klienta ????????

klientka Nowy wpis

Nie polecam. Bardzo długi czas oczekiwania. Meble drogie , niekoniecznie super jakości. Zamówiłam szafkę narożnikową, Panią która przyjmowała zamówienie wypytałam o szafkę, po czym dostałam mebel drogi, z niedokończonym narożnikiem .

Nie polecam Firma mija się z celem jedyne to duży parking reszta to(usunięte przez administratora) łóżko było na ekspozycji w sklepie . Złożone i ponownie skręcone masakra wsztko lata jakość v Co di ceny masakra.... a ceny z kosmosu onsuga vieszy się jak uda się kogoś (usunięte przez administratora) a cena za transport jak kierowca limuzynie ha ha.... omijać z daleka

klient
@Adam

Firma tragedia. Okłamują klienta, nie uwzględniają reklamacji, a kierownik z Leszna bawi się z (usunięte przez administratora)klientem w ciuciubabkę. Nie odpisuje na maile, telefonu nie odbiera i nigdy go nie ma. Chcecie stracić pieniądze i nerwy, to ta firma jest dla was. Jeśli cenicie swoje pieniądze i nerwy, to omijajcie ewro szerokim łukiem.

Alicja Nowy wpis
@klient

A był jakiś konkretny powód odrzucenia reklamacji w tym przypadku? Może nam tutaj nie mówisz o wszystkim...?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ewro S.C.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jaro

Gorąco nie polecam, szef zatrudnia na najniższą krajową, reszta pod stołem. Wypłata do 10, realnie jak szefowi chce się przyjechać. Właściciel to wulgus, potrafił zwyzywać kobietę (starszą od siebie pracownice) od najgorszych bo zrobiła coś nie po jego myśli... Można by pisać długo, podsumowując w skrócie rodzinny januszex w którym każdy dzień to spacer po polu minowym. Jeżeli lubisz sporty ekstremalne to miejsce dla Ciebie, jeżeli szukasz normalnej pracy polecam omijać szerokim łukiem.

MAŁGORZATA
@Jaro

Chciałabym sprostować powyższy komentarz dotyczący mnie jako najstarszej pracownicy pracującej w tym salonie od wielu lat. Pragnę podkreślić, że nigdy nie było sytuacji aby szef wyzwał mnie od najgorszych. Słowa opisane nie są prawdą.

Ewelina
@MAŁGORZATA

To może opowiedz coś więcej o pracy w tej firmie, skoro jesteś tam najstarszą pracownicą, to wiesz najwięcej:)

Agnieszka

Firma porażka Omijać z daleka Kupione łóżko z ekspozycji złożone w sklepie cena za złożenie... pranie dla mnie składali w sklepie ja wolał bym z paczki... przyjechali z całym i niestety nie udało się wstawić całego a już kasa wzięta za złożenie Firma porażka NIE POLECAM OMIJAC Z DALEKA dziwne faktura za kupno wyra i złożenie razem czy to błąd czy (usunięte przez administratora) a ceny kosmos

Czy macie tygodniówki?

Kanapa

Dramat czekamy za kanapą 3miesiące po czym zostaliśmy poinformowani że najpierw pieniądze później towar.Montowaliśmy panel z drzewa dramat nadaje się do programu usterka.Mamy teraz pozwolić żeby sytuacja się powtórzyła z kanapą.

Obserwator

Witam. Odradzam pracę u tego pana. Kawał cwaniaka. Zatrudnia na czarno albo jak mu się widzi. Pensja wypłacna jak Pan chce .Dużo godzin! Wiecznie nic nie pasuje i do kapowania ma swoich przydupasów

Franek

Tylko, że to forum pracownicze i nie rozumiem skąd pomysł zamieszczania uwag przez klientów?

Miki

Ta firma to poraszka zamawiasz meble to czekasz 6 miesiecy

Luidzi

@Oszukana A wystarczy lepiej sprawdzać gdzie zamieszczane są uwagi dla firmy. To nie jest forum firmowe lecz pracownicze!

Oszukana

Ludzie nie dajcie się oszukać. Plus dla sklepu to tylko za wielki parking. Meble drogie a jakościowo buble. Kupiłam kilka lat temu meble z drewna u konkurencji i nic się nie dzieje. Jeśli chodzi o Ewro każda zakupiona rzecz była reklamowana. Nie będę się powtarzać, gdyż wcześniej już wszystko zostało powiedziane jak sklep traktuje klientów, o reklamacje trzeba się samemu upominać bo nie zgłaszają do producenta a potem unikają odpowiedzialności. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem.

Weronika

Czy wiadomo coś komuś czy w firmie Ewro zmieniło się coś względem poprzednich opinii? Jeśli się zmieniło to na lepsze, czy gorsze? Jak oceniacie? Chciałbym Was zaprosić do dyskusji, gdyż od jakiegoś czasu nikt się nie wypowiedział w tym wątku.

Weronika

Jesteś zatrudniony w Ewro S.C.? Co możesz powiedzieć na temat warunków pracy? Chętnie poznamy Waszą opinię na ten temat.

Monter
@Weronika

Warunki pracy? Tam się tego nie stosuje człowiek tam jest traktowany jak kolejny kawał mięsa. Szef i jego kuzyn wielki kierownik z małej litery.... Brak słów powinna tam zawitać inspekcja pracy, tam się zaczyna pracę o 8.00 a kończy.... Tego nikt nie wie i oczywiście mocna dycha za godzinę bez nadgodzin itp. Najniższe na ZUS a reszta jak Szef ma humor to wypłaci. Ogólnie patologia. A i jeszcze klienta to mają tak głęboko w du....... Ze szok za reklamacjami ludzie czekają rok!

oij

Ja to chętnie na kierowcę bym się załapał, bo zawsze jest szansa na odpowiednie premie do tego. W końcu zarobki są w porządku.

Ten sklep to żart! Dwa miesiące czekania za towarem! Czekanie za dostawą to CAŁY kolejny dzień (mimo, że "umawiają" się na konkretną godzinę) , bo przecież tylko oni pracują! Ogólnie klienta po dokonaniu zakupów mają gdzieś!

Pajor

W całej rozciągłości popieram negatywne opinie o salonach tej marki. Nie wiem jak traktują ludzi ale wiem na pewno, że meble mają kiepskiej jakości za wygórowaną cenę i nie można się doprosić reklamacji. Dziwię się że w obecnych czasach, kiedy na rynku jest tylu uczciwych sprzedawców, ta pseudo firma jeszcze istnieje.

Maciej

Potwierdzam powyższe negatywne opinie. Nikomu nie polecam mebli z tego salonu! Ludzie zastanówcie się naprawdę dobrze zanim tam kupicie. Pozdrawiam

koles

tak jak kolega napisał to nie wielka firma tylko wielcy oszuści nikomu nie polecam ani mebli ani całej tej firmy . to wielkie przekrectwo

Zostaw merytoryczną opinię o Ewro S.C. - Rawicz

• Jak się pracuje w Ewro S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Ewro S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewro S.C.?

Ewro S.C.