Opinie o Przedszkole Miejskie nr 9 w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedszkole Miejskie nr 9. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedszkole Miejskie nr 9 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Miejskie nr 9 w Legnica

Studiuję pedagogikę. Poszukuję miejsca, w którym będę mogła zrealizować swoje praktyki. Czy jest szansa, aby odbyć je właśnie tutaj? Jeśli tak, to jakby to wyglądało? Czy po ich zakończeniu mogłabym liczyć na propozycję dalszej współpracy? :-)

monika Nowy wpis

Zeby sie dowiedziec o wolnym miejscu do pracy raczej trzeba wybrac sie do wybranego miejsca czy przedszkola i zapytac.Bo wydaje sie ze tu nie za bardzo mozna sie dowiedziec, na takim forum.

monika Nowy wpis

Do Natki ,Anki i Saka Nowy wpis

Nie jesteś tego pewna Natka,czy porażka.W prywatnych przedszkolach płaci się nie tyle co tu piszą.Tylko ok.500ZŁ.A przynajmiej w prywatnych jest pełna opieka nad dzieckiem ,a nie jak w miejskich przedszkolach brak pełnej opieki.To przedszkole ma negatywne opinie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko nauczyciel- wychowanie przedszkolne w firmie Przedszkole Miejskie nr 9? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Anka

Ja jestem zadowolona.Place "grosze" za cały dzień opieki,zabawy,nauki.dziecko zadowolone.czego chcieć wiecej.A na 1500 mnie nie stać i nie wiem czy byłoby warto.

Róża

A ja nie jestem zadowolona z tego przedszkola,posłałam tam dziecko i to był mój błąd.

stokrotka2

Jestem zadowolona z tego Przedszkola.Dobrze zrobiłam ,że posłałam tam dziecko.Posłuchałam opinii i nie zawiodłam się (już trzeci rok) :-)

stokrotka

Widzę, że ktoś tu się bardzo obawia negatywnych opinii na temat przedszkola i za każdym razem kiedy taka się pojawi, staje w obronie tej placówki. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a wnikliwi rodzice, którzy poślą tam swoje dziecko, szybko przekonają się w jaki sposób funkcjonuje placówka. Proszę nie upominać forumowiczów, co mogą pisać, a czego nie. Chyba od tego mamy forum, żeby móc się wypowiedzieć na dany temat. Na tym też chyba polega demokracja... .

rodzic

Moja córka też lubi chodzić do przedszkola.Jest bystra, szybko uczy się wierszyków i piosenek.Lubi swoje panie.zawsze jest uśmiechnięta gdy ja zaprowadzam i gdy odbieram.Nigdy nie opowiada o niepokojących sytuacjach więc dziwią mnie negatywne opinie.A jeszcze bardziej dziwi mnie postawa rodziców ktorzy to wypisują.

zadowoleni rodzice

Jesteśmy rodzicami przedszkolaka z tego przedszkola Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola.Dziecko chętnie chodzi, lubi swoje panie, codziennie opowiada o kolegach, o tym co robili.Od początku było dobrze i nie było np płaczu. Z nauczycielami dobrze się rozmawia i o tym co dobre i o tym, co niepokoi.Widac ze są dobrze przygotowani do pracy.Polecam to przedszkole :-)

poczatkujaca mama

Pomyłka ta pinia nie do tego Przedszkola;P Pozdrawiam

Poczatkujaca mama

Moj Synek chodzi do tego przedszkola.Niestety wstaje niechętnie i idzie z placzem,ale nigdy nie pomyslalam,ze dzieje mu się tam krzywda.To jest moje pierwsze dziecko i wiem,ze dobrze robię,sama mam łzy w oczach kiedy go zaprowadzam jak widze jego zachowanie.chodz jestem już dorosła a co ma powiedziec maluszek który zawsze był z mamą.Pierwszy raz słyszę ze mozna tylko w piatki brać zabawkę.Mój synek bierze w dzień w dzień dwa misie i nigdy nie powiedziano mi ze mam jemu nie dawać,bawi sie nimi czy nie nie wiem,ale chociaz mysle ze szybciej sie uspokoi.Panie też są bardzo miłe i sympatyczne jezeli przychodze po synka zawsze mogę liczyć na rozmowe z nauczycielką,krótką czy plakał czy zjadł obiadek.a jezeli chciałabym dłuższej raz w tygodniu mozna sie umówic na rozmowe.Zawsze wychodzi zadowolony,dzieci maja na korytarzu swoje tablice grupowe wywieszaja prace dzieci i zdjęcia z dnia.Syn mało mówi ale odkąd chodzi do przedszkola poprawił sie,jest grzeczniejszy,bo zawsze było go wszędzie pełno,nawet powiedział mi po swojemu ze Pani go przytula i caluje jak placze.A jeżeli chodzi o dyscypline,myśle ze na pewno jest,musi byc w grupie jest 25 dzieci nie moga zawsze glaskać i chwalić jak zrobią coś źle.Mieszkam od niedawna w Legnicy ale myśle ze wybrałam dobry wybór przedszkola dla Mojej pociechy,płatność też nie jest wysoka i oddaja kiedy dziecka nie ma w przedszkolu....Pozdrawiam Wszystkie Mamy:)

Wanda

Fajne przedszkole, dziecko zadowolone , chętnie chodzi, najedzone (jedzonko rozmaite), przypilnowane.codziennie czegoś się uczy . Ma ulubionych kolegow.jeśli jakiś rodzic nie zadowolony to moze być tylko ten co sam nie ma czasu zajmowac się dzieckiem a od innych wymaga nie wiadomo czego.Wiecie jest "luźno" w prywatnych, tam są miejsca , teraz w Legnicy mamy naprawdę duzy wybor.

ze zrozumieniem- Anka

Czytanie ze zrozumieniem "się kłania", a tego uczą już w klasach I-III.

Zaniepokojona

Moje dziecko niechętnie chodzi to tego przedszkola 9.Tak myśle,że tam coś się niepokojącego pewnie dzieje :(

Ewka

Do "Matki" jestem wychowawcą w przedszkolu w innym mieście. W prawie każdym przedszkolu pt. jest dniem zabawki, w tym dniu dzieci mogą przynieść swoją ulubioną zabawkę. Po co dziecku codziennie zabawka? Skoro w przedszkolu jest ich tyle... Najgorsze jest to, jak dzieci przynoszą maleńkie zabaweczki wielkości zabawek z kinder niespodzianki, gubią je, a poóźniej rodzice mają pretensje, że zabawka się gdzieś zapodziała. Zawsze jest tak, że najwięcej pretensji mają rodzice, którzy mało zajmują się dzieckiem. Od przedszkola i nauczycieli wymagają Bóg wie czego, a sami puszczają dzieciom bajki w tv i sprawa załatwiona. Dziecko wychowuje się samo.

Bogusia

Moje dziecko NIE CHCE WYCHODZIC Z PRZEDSZKOLA bo jest mu bardzo dobrze.chetnie chodzi wiele mi opowiada , jestem zadowolona z nauczycieli ,zajęć ,wyżywienia.ze wszystkiego.W tym przedszkolu jest dzieciom naprawdę dobrze dlatego trudno zrozumiec wpisy negatywne na temat tego przedszkola

wiola

jestem babcia , moje wnuki chodziły do tego przedszkola zawsze były zadowolone najedzone i bardzo często nie chciały iść do domu chciały jeszcze zostać. Panie zawsze chętne były do pomocy i zajmowały się moimi wnukami jak należało. moja wnuczka do tej pory odwiedza przedszkole i zawsze jest tam mile widziana.

Matka

Argumenty?? Proszę bardzo. 1. Dzieci nie wychodzą praktycznie na dwór.. 2. Cały dzień siedzą w małych salach które nie są wietrzone ani wentylowane ( jeden wielki zaduch) 3. Kadra ogólnie miła ale jest jedna nauczycielka która powinna pilnować w więzieniu a nie pracować w przedszkolu. Przy rodzicach tiu tiu tiu ale sama z dziećmi zupełnie inaczej się zachowuje. 4. Przychodząc po dziecko zastaje się widok siedzących dzieci na krawędzi dywanu.. 5. Dziecko może tylko w piątek przynieść swoją zabawkę jak oczywiście będzie zgodne z wymogami ww. nauczycielki 6. Ostatnim nieporozumieniem była tablica zachowania, dziecko jak zrobiło coś nie po myśli Pani dostawało niebieską karteczkę. Wystarczyło że była jedna niebieska karteczka na tydzień w tabelce (pomimo że pozostałe dni dziecko zachowało się wzorowo) to i tak za karę nie mogło przynieść w ten jeden dzień zabawki i musiało patrzeć jak inne dzieci się bawią. 7. Znalazło by się jeszcze sporo argumentów ale nie chodzi o to aby powytykać wszystkie błędy tylko zwrócić uwagę na problemy które są i które można rozwiązać. Czy ktoś z rodziców się ze mną zgadza?

Obiektywna
@Matka

1.Dlaczego nie zapytasz: "Kto się ze mną nie zgadza?",i z góry zakładasz ,że znajdzie się ktoś kto się z tobą zgadza. 2.Czytając niektóre negatywne opinie ma się wrażenie,że pisze je ta sama osoba. 3.JA SIĘ Z NIMI NIE ZGADZAM!!!RODZIC,KTÓRY SAM SOBIE NIE RADZI Z DZIECKIEM wypisuje głupstwa . 4.Moje dziecko jest grzeczne,chętnie chodzi do przedszkola,nie sprawia problemów ani mi ani nauczycielom,bo dobrze je wychowuje,dlatego nie szukam dziury w całym i nie przeszkadza mi ,ze dziecko siedzi na dywanie. 5.Po co mu zabawki z domu skoro możne bawić się przedszkolnymi. 6.A w ogóle, dlaczego masz tylko odwagę wytykać błędy na tej stronie.Widzisz problem idź do nauczyciela skoro uważasz,ze można go rozwiązać. 7.Pracuj nad dzieckiem i samą sobą. 8.JA UWAŻAM ŻE KADRA NAUCZYCIELSKA JEST DOBRZE PRZYGOTOWANA DO PRACY Z DZIEĆMI,Z DOŚWIADCZENIEM ,często rozmawia z rodzicami, a nie wszystkim się podoba jak są uwagi do dziecka , a nie tylko chwalenie.

Matka 2
@Matka

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ PANI MATKO !!! MASZ MATKO CAŁKOWITĄ RACJĘ,JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA.SZKODA TYCH DZIECI.

Zygmunt

Podać argumenty.. wyżej jest kilka opinii rodziców.To coś jest na rzeczy,że to przedszkole od samych wpisów nie ma dobrej chyba opinii.Nie sądze że to konkurencja.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Miejskie nr 9 - Legnica

Przedszkole Miejskie nr 9