Wydawnictwo Juka

Opinie o Wydawnictwo Juka

vc 2011-02-17 00:58:23
juki już nie ma, mac zamyka
anonim 2011-02-21 08:42:22
Szkoda, że tak znaczące Wydawnictwo, przyjazne Edukacji Wczesnoszkolenej , znika z Rynku, ale to dzieki takim Osobom, którzy nie dorosli do roli Dyrektorów[usunięte przez moderatora] to był Prezes, zupełnie nieprzygotowany .Poprosu szkoda, że juz wydawnictwa nie bedzie......
Były pracownik Wyd.Juki 2011-02-27 14:00:18
Az,trudno uwierzyc, że tak znaczące Wydawnictwo, w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej, znika z rynku.Wstydzcie się "Szefowie JUKI", którzy ,nie szanowaliście ludzi, którym na sercu było dobro tej Firmy i przedwczesnie ich zwalnialiscie.
Jeremy 2011-03-26 08:54:25
Jeśli [usunięte przez moderatora] sa dyrektorami to tak jest. Problemem Juki i MAC-a są dyrektorowie[usunięte przez moderatora] . Pomysły z Księżyca. Konkurencja nie śpi, wykorzystuje błędy.
anonim 2011-04-01 15:09:41
Pracowało tam wielu wspaniłaych ludzi, którzy naprawdę się starali, aby przede wszystkim być dla nauczycieli. Szkoda, że do tego doprowadzili.
Bardzo dobry 2011-07-28 18:53:19
Juka i Mac działają razem jako jedna sieć. Nie zniknęli z rynku. Konkurencja jest coraz większa, rynek przejmą 2-3 firmy, a reszta będzie miała znikomy udział w rynku. Tak to teraz jest, przed reformą w 2009 roku więcej było silnych firm.
mal;ina 2016-04-18 21:45:23
No ja bardzo chciałam ale niestety nie ma żadnych ofert pracy obecnie, tak przynajmniej jest tam na stronie, ale za to udostępnili formularz żeby można na prakltyki i staże iść - ciekawe jednak czy płatne
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Juka - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Juka