Opinie o Akord Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akord Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akord Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akord Sp. z o.o. w Tychy

Jak w Akord Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Basia Nowy wpis

Polecam serdecznie ????

maria Nowy wpis

Polecam

Zosia Nowy wpis

Super

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Akord Sp. z o.o..
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Jan

Polecam

Ewka

Miły i kompetentny zespół. Z przyjemnością się załatwia sprawy.

Władek

Dobra firma, profesjonalista działający od wielu lat.

Tom

Kupiłem już kilka nieruchomości i jestem bardzo zadowolony. Zawsze bylem obsłużony kompleksowo. Polecam.

Dawid

Jeśli pracownicy są zadowoleni z pracy to nie szukają zmian. Polecam firmę jeśli jednak ktoś będzie aplikował.

Bisia

Ludzie wprowadzacie w błąd to portal dla poszukujących pracy a oni nikogo nie szukają. Jeżeli ktoś zna porządny portal dla poszukujących pracy to poproszę.

doświadczony

Koszmar, najbardziej niekompetentny deweloper i jeszcze gorszy zarządca!!!

Witam, proszę o informację gdzie mogę znaleźć to ogłoszenie, że poszukują kandydatów do pracy. Dzwoniłam kiedyś do nich w sprawie pracy i miła Pani powiedziała, że na razie nie przyjmują. Miałabym blisko i biuro przyjemne. Proszę o informację.

@Kasia

Nawet tam nie zaglądaj, to samobójstwo!

Mira

Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. Mądre powiedzenie prawda? Nie ma ideałów a jeśli coś szwankuje to trzeba poprawiać i tyle,

Mieszkaniec ul. Nowej

Niestety mam "przyjemność" korzystać z usług zarządczych Akordu i muszę stwierdzić, że to najgorszy zarządca w Tychach!

Wak

Mam wrażenie, że firma z każda chwilą ma sie coraz lepiej, cieszy mnie to tak prawdę mówiąc, bo pokładam w niej całkiem spore nadzieje na przyszłość .

Alicja

Jeśli chcesz wpakować się w totalne szambo to śmiało.

admin

Jakie pierwsze wrażenie wywarła na Tobie firma Akord Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Akord Sp. z o.o. - Tychy

Akord Sp. z o.o.