Eko Fruit Sp. z o.o.

Zakroczym

Opinie o Eko Fruit Sp. z o.o.

Mała 2012-06-19 12:38:54
Solidna firma? Właściciel wyzywa pracownikow i wypedza z pola, malo tego, gania ze strzelba po polu... Warunki mieszkaniowe katastrofa. Przyczepy campingowe bez pradu, nawet nie ma gdzie sie wykąpac. Praca 14 godzin dziennie bez dnia przerwy. Ogolnie katastrofa...
Dyrektor 2012-07-15 09:37:21
Witam, wszystkich byłych obecnych pracowników. Jeśli jesteście/ byliście ok w tym co robicie/liście , chodzi o handlowców rynek wschodni. Proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]
D4NT3 2014-01-09 16:30:07
Firma jak najbardziej solidna, wypłaca pięniążki na czas i pracy duzo
Kloss 2014-05-14 19:58:46
Firma solidna dla solidnych pracowników. Jak ktoś traktuje pracę i szefa poważnie to jest poważnie traktowany. Pracowałem tam ok 6 miesięcy i sobie nie narzekam.
Polecam
Piątek 2016-04-21 14:59:19
Ogólnei bardzo dużo czytałem o Eko Fruit Sp. z o.o. i muszę powiedziec, że naprawdę wow. Bardzo dobre opinie, bardzo fajny zakład, dzwoniłem tam kilka razy i muszę powiedziec, że super się rozmawia i nieźle tam można zarobić, kasa naprawdę klawa, jest okej
Zostaw swoją opinię o Eko Fruit Sp. z o.o. - Zakroczym
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Fruit Sp. z o.o.