Opinie o Konmex Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Konmex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konmex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konmex Sp. z o.o. w Pruszków

YYYYY Nowy wpis

Cześć, czy do dziś tak jest, że Młodszy specjalista ds. projektowania wcale nie potrzebuje wcześniejszego doświadczenia aby móc aplikować? jeśli nie to w jaki sposób kandydat jest sprawdzany na rozmowie? zastanawiam się czy nie warto się kontaktować w sprawie pracy

byly z Konmexu

Zart. Niskie zarobki, zarzad nie wie co robi, prezes z przerosnietym ego. Brak wizji, brak pomyslu. Wiedza ze dzwoni, ale nie wiedza gdzie. Zarzadzanie ludzmi opiera sie na obietnicach, przeciagnaych w nieskonczonosc. Calosc wyglada czasem bardziej jak sekta.

@byly z Konmexu

Z tego co piszesz wynika że tam nie pracowałeś.

byly z Konmexu

Pracowałem. Pozdrów Wiesia.

Grażyna

Cześć, rozumiem z Twojego komentarza, że masz inne zdanie o pracy w firmie niż autor wpisu? Zgadza się? Jeśli tak to może podzieliłbyś się swoją opinią na ten temat? Jak Ty oceniasz zarobki oraz atmosferę pracy w Konmexie?

To...k
@Grażyna

Mam już kilkuletnie doświadczenie w pracy w tej firmie. Pracuje się b.dobrze a narzekają lenie i nieroby z którymi firma rozstaje się. Oni najwięcej mają do powiedzenia i krytykują, a zapominają napisać o swoich "zasługach" i dlaczego im podziękowano.

To...k Nowy wpis
@byly z Konmexu

Może napiszesz za co wyleciałeś. Ja wiem że ci się należało i że tylko dzięki uprzejmości firmy nie zostałeś pozwany do sądu.

Izydor

Tak sporadycznie korzystacie z tego forum mam nadzieję, że to z powodu dobrej pracy?

To...k Nowy wpis
@Izydor

Masz rację. Co pisać jak jest b.dobrze

BM Nowy wpis

Wyleciał właśnie z pracy nierób i obślizgły cwaniaczek. Wszyscy mieli go dość aż w końcu, sprawiedliwości stało się zadość. Wszyscy odetchneli z ulgą. Czekamy na jego kłamstwa o firmie bo co innego może zrobić taka (usunięte przez administratora). Tylko kłamać, choć kilka lat pracował. Na pewno zapomni napisać dlaczego wyleciał. Należało mu się już dawno.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. Rejestracji Wyrobów Medycznych / Regulatory Affairs Specialst w firmie Konmex Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Mateusz

Niskie zarobki, czyli jakie?

Set

Pracuje się b. dobrze. Tempo rozwoju b. duże. Zadania ambitne i ciekawe. Zapraszam na stronę www, tam jest wszystko opisane. Polecam jak ktoś jest fachowcem i jest rekrutacja.

@Set

Możesz napisać, czy firma przyjmuje tylko i wyłącznie specjalistów w swojej dziedzinie, czy może osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą aplikować do pracy w firmie Konmex? Firma daje możliwości odbycia stażu takim osobom? Chciałbym poznać, jak wyglądają szansę zatrudnienia osób bez doświadczenia w przypadku tego miejsca pracy. Odpowiedz, proszę.

Set
@Marcin

Szukają fachowców, ale jeśli coś umiesz i jesteś ambitny i pracowity masz szansę na rozwój

@Set

Dziękuję za informację. Czyli mam rozumieć, że pracodawca jest wyrozumiały dla nowo zatrudnionych osób i potrafi wprowadzić ich w zakres wykonywanych obowiązków? Chciałbym, abyś napisał jeszcze, jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałej kadry pracowniczej? Zachęcam do dalszej aktywności.

Oksa

firma z potencjałem, ciągły rozwój, nowe pomysły,

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie Konmex Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Konmex Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Konmex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konmex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konmex Sp. z o.o.?

Konmex Sp. z o.o.