AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe

Opinie o AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe

admin 2015-08-21 07:14:08
Pracowałeś w firmie AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.
Marchewka 2015-12-04 22:05:06
Nie chcę więcej trafić do takiej firmy jak AMA S.A.
To są wyzyskujący ludzie.
Robert mnie oszukał, Pan Andrzej ze swoją żoną niestety też, a tak ciężko pracowałam.
LIPA... 2016-02-01 00:31:19
Dajcie sobie spokój... nie warto... Laptop... jaki laptop... potrzebujesz to sobie kup... zarobki PH baaaaardzo mocno przeciętne ... po kilku miesiącach za chwilę zwolnię swoje miejsce... (żadna smykałka tu nie pomoże)
PH AMA 2016-04-06 12:53:22
Jest to książkowy przykład jak nie prowadzi się biznesu.. nie spostrzegli jeszcze że mamy XXI wiek... mentalnie są w latach 90-tych... Polecam tym, którzy chcą zobaczyć jak wygląda skrajny bałagan... będą w szoku..
RS 2016-09-05 14:05:35
A kolega zapomniał powiedzieć, że nie wpłacił kilkadziesiąt tysięcy utargu do kasy firmy ? Sprawa w sądzie przegrana a komornik nie ma z czego ściągnąć. I kto tu kogo oszukał ???
Aron 2016-09-06 15:34:38
Podobno AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe zatrudnia teraz, tak?
Zostaw swoją opinię o AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMA S.A. Przedsiębiorstwo Handlowe