Zimny Auto Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Zimny Auto Sp. z o.o.

Avantero 2012-09-13 07:55:03
Firma ma bardzo stabilną załoge dlatego nie prowadzi rekrutacji.
Ewentualne wakaty uzupełniane są na zasadzie poleceń aktualnych
pracowników.
Thiago 2015-02-08 19:55:20
Jak z zarobkami i atmosferą w pracy? Słyszałem że szału nie ma?
były już pracownik 2015-03-21 09:35:36
Pracodawca patrzy tylko na wyniki finansowe, pracownik się nie liczy. Płmappaca- najniższa krajowa plus ewentualna premia uzależniona od wyników. Żadnych bonusów świątecznych. Zatrudnienie tylko na okres próbny, a potem czasowy, aby można szybko rozwiązać umowę z pracownikiem. Na rozmowie kwalifikacyjnej roztaczają piękne wizje, a rzeczywistość jest inna. Diagności pracują na dwóch etatach mechanik i dorywczo diagnosta. Zmieniło się na gorsze. Zakaz rozmowy o zarobkach pod groźbą kary.
zielony krawat 2015-04-10 20:55:05
Tragedia,kto pracował w firmie Zimny to wie jak jest.Pracownik wogóle sie nie liczy.Obiecuja złote góry i nic z tego.
dorka 2016-04-20 19:08:57
zastanawiam się właśnie, jak z pracą w biurze - widziałam ogłoszenie do marketingu. Wie ktoś może czy atmosfera jest ok? Jak warunki pracy?
paweł123 2016-04-26 16:53:02
kolega pracowal w marketingu i przeszedl gdzie indziej... duze wymagania, nadgodziny (do odbioru), praca w weekendy, zadnych bonusów...
roki 2016-11-16 10:07:14
Wymagania za 10 tysięcy zła płaca nie koniecznie. Nie polecam
Zostaw swoją opinię o Zimny Auto Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zimny Auto Sp. z o.o.