Opinie o Auto-Res Spółka z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto-Res Spółka z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Auto-Res Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Res Spółka z o.o. w Rzeszów

Mateusz Nowy wpis

zawiozłem auto do serwisu bo gdzie lepiej naprawia jak nie w serwisie Auto naprawili odebrałem sprzęgło od początku nie działało tak jak powinno przy zmianie biegu 2 i 5 był stukot pojechałem na gwarancję kazali mi wymienić poduszkę pod skrzynią wymieniłem nic to nie dało drugi raz pojechałem powiedzieli że auto ma 10 lat jest stare i tak ma jeździć. W końcu się zepsuło drugi raz pojechałem do miejscowego mechanika i okazało się że nie wymienili mi lozyska i łapy których koszt był 150 zł.nie dokręcili części przy skrzyni podczas wyciskania sprzęgła nie wyciskało go do końca tylko tarło cały czas niego chodziły jak w traktorze za wymianę sprzęgła i sprężyny amortyzatora zaplacilem 5500 zł.mechani który naprawiał po nich jak rozebrał to dzwonił po mnie co oni odjebali tam teraz kupiłem nowe wszystkie części koszt 3200 i robota 450zl autko chodzi jak nowe lekutko wszystko działa. Nie polecam zostawiać tam auta do naprawy (usunięte przez administratora) partactwo

Iza Nowy wpis

Z tego co widzę po opiniach podobno nie docenia się tutaj u nich pracowników. Ktoś ostro jak widać się przejechał i podobno wywalili go od razu z dnia na dzień. Czy komuś jeszcze takie coś się wgl przytrafiło czy jednak w taką opinię delikatnie można wątpić?

Były pracownik Nowy wpis
@Iza

Tutaj wielu pracowników wyrzucali z dnia na dzień i bez znaczenia czy jesteś dobrym pracownikiem czy nie. Tutaj byli zwalniani bez powodu mechanicy, kierownicy z bardzo dużym doświadczeniem. Dla prezesika pracownik to tylko cyferka w tabelce, kasa cięta bez powodu pracownik ma być wyciśnięty do spodu, a jak coś im nie pasuje to cię wyrzucają bez mrugnięcia okiem. U kierowniczka jak masz długie nogi i masz czym oddychać masz szanse, kompetencje są na dalszym miejscu. Każdy kto miał własne zdanie i nie właził w(usunięte przez administratora) prezesikowi został zwolniony, dobro firmy i pracowników nie ma dla obecnych zarządzających żadnego znaczenia, liczą się ich własne interesy. Z tą firma lepiej się nie wiązać na dłużej, szansa na jakikolwiek awns 0, szansa na podwyżkę z biegiem czasu 0, szansa na jakiekolwiek docenienie 0. Po prostu wegetacja

Doświadczony

Kiedyś to był dobry pracodawca. Od jakiegoś czasu w firmie jest ciągły (usunięte przez administratora), brak poszanowania pracownika, pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora), o wypracowanych premiach zgodnych z umową można zapomnieć cięte są ot tak z widzimisię zarządzających. Lepiej nie wiązać przyszłości z tą firmą bo wyrzucony możesz być z dnia na dzień. Najgorzej są traktowani uczciwi pracownicy ci, którzy chcą dobrze dla firmy, a ci którzy przymykają oczy na różne nieścisłości i kombinują wspólnie z najwyższym guru są gloryfikowani. Jeżeli ktoś szuka firmy, gdzie jego praca będzie doceniana, będzie mógł pracować w normalnej atmosferze to niech omija tą firmę szerokim łukiem. Teraz szukają pracowników, no tak jak się pozwalniało ludzi bez mrugnięcia okiem wręcz wyrzucając ich na bruk po wielu latach pracy to teraz się szuka. Dziwię się, że Warszawa jeszcze nie zrobiła porządku z tymi prezesami i częścią kierowników to co oni tam wyprawiają to włos na głowie się jeży. Byli tam dobrzy mechanicy, dobrzy pracownicy biura , dobrzy kierownicy aso , salonu ale oni zostali usunięci bo nie zgadzali się na pewne rzeczy i na to , żeby staczać tą firmę po równi pochyłej.

Julia Nowy wpis
@Doświadczony

Zaniepokoiles mnie teraz, wyrzucony z dnia na dzień? To jaka tam jest umowa? Przecież na UoP masz okres wypowiedzenia. No chyba, że coś przeskrobiesz i zwolnią cię dyscyplinarnie..

Wojciech

Bardzo dobra firma więc na prace nie ma powodu narzekać. Poza tym gdyby było coś nie tak to na forum znalazły by się informacje.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto-Res Spółka z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Kamil Bobula

Tam dobrych mechaników mają mój znajomy tam pracuje miałem problem z CHRYSLEREM jak to w amerykańcach nowe wtryski itd. podjechałem szybko serwis szybko zrobione i profesjonalnie polecam usługi serwisu. Ceny też mają dobre jak to ASO. pozdrawiam :)

admin

Osoby szukające pracy w firmie Auto-Res Spółka z o.o. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Res Spółka z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Auto-Res Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Res Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto-Res Spółka z o.o.