brak logo

Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j.

Olsztyn

Opinie o Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j.

darian 2013-11-18 11:43
zarobki
6
adaśś 2016-10-26 13:54
krótko mowiąc, mozna troche zarobic, ale trzeba niezle zapier... akord
4
JA 2017-04-25 10:20
Firma słaba, jak większość w branży w okolicy. Radzę trzymać się od niej z daleka...
6
zenek 2017-09-10 18:12
Szczerze nie polecam. Jedna z najgorszych firm z branży metalowej w Olsztynie i okolicach. Nie na darmo przecież sami pracownicy mówią o niej psychiatryk. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Bałagan brak zasad brak kontroli opóźnienia w dostawach podstawowych materiałów. Wszystko to powoduje niepotrzebne nerwy. Ale tak już jest kiedy zarządzaniem produkcji zajmuje się ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia. Kierownik nic nie robi jest niekompetentny i nie ma pojęcia o niczym. Chodzą
plotki że przyjęty po znajomości więc nic dziwnego. Jeśli chodzi o zarobki to nigdy nie wiadomo ile się zarobi premia jest uznaniowa. Akord duży a wypłata mała rzadziej odwrotnie. Chciwe chamskie i bezczelnie kierownictwo brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika. Firma mało warta i radzę trzymać się od niej z daleka.
4
Zostaw swoją opinię o Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kart-Map Krzysztof Łachacz Sp.j.