PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Opinie o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

kasa

weszła kasa do Opola to koniec przekładania części z wagonu do wagonu , remtrak musi działać jak MZK OPOLE , a do tego potrzeba milinów , a nie pustego portfela , oby remtrak wyniósł firmę w Opolu na dawny szczyt

Szczotka

Remtrak idzikowice Czy ktoś się orientuje czy szukają ludzi do pracy.? Na jaką stawkę mogę liczyć na początek ? I czy warto iść?

tre
@Szczotka

za mało aktualnego info, a wcześniej same złe opinie. ja nie ryzykuje

Szczotka
@tre

Ale pierdzielisz jesteś napewno pracownikiem i mówisz tak zeby zniechęcić nowych pracowników zebys mial lepiej. Ale chyba jest wporZądku jak nie ma zastrzezen

Może ktoś powiedzieć jakie są realne zarobki netto i czy praca jest bardzo ciężka

@Adam

Zarobki ok ale dopiero po okresie próbnym. Pierwsze 3 miesiące za niewiele powyżej minimalnej. Ale co miesiąc jest premia, nadgodziny. Po okresie próbnym można dostać 2500 brutto. A czy jest ciężko? Zależy na którym dziale ale ogólnie nikt się nie przemęcza:)

@1234

zarobki ok tylko pijaństwo kolesi derektra tylko z nazwy. co on wyprawia ,ale ma przyzwolenie torunia, mamy nadzieje że jego czs minie oby.

@anonymous

u nas mówią ze ci dwaj to za parę tygodni przyjdą, porabia trochę drewna i zaznają łaski. zobaczycie, gdzie prezes ma oczy,nowa władza nowy dyrektor bo on to tylko do brania kasy. Kierownicy imistrzowie ciągną całosć

nick
@robol

piszecie o wawie czy idzikowicach?

@nick

to dobry dyrektor zlikwidował bezrobocie w całej gminie Drzewica, może głowy do rządzenia niema ale o swoich pamięta.

seba
@robol

mieszkańcy postawią mu pomnik, ale to oszołom człowiek który niema predyspozycji na dyrektora nikt nie wie czemu on jeszcze jest.Tylko w naszej firmie może być,jego zachowanie pozostawiam załodze.

@robol

masz racje ,że kierownicy ale mistrzowie jacy. nie narzekajcie na dyrektora trzyma go szef bo taki choleryk jest potrzebny,postawcie się mu to jutro pracy szukacie.u nas to mamy dyrektora ale to stolica

Iwona

@pracownikczy dobrze rozumiem, że w planach jest zamknięcie oddziału w Piotrkowie i przeniesienie pracowników do Idzikowic? Piszesz, że będzie to po otwarciu nowej hali. Wiadomo kiedy to nastąpi? Czy planowane jest zapewnienie transportu dla osób, które obecnie pracują w Piotrkowie?

@Iwona

tego nikt nie wie polecam http://www.remtrak.pl/zamowienia/27/ Koncepcja procesu technologicznego.pdf

Rozmowę kwalifikacyjną w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu?

Zgadza sie ze Warszawa robi bardziej zaawansowane naprawy ale I sprzet maja lepszy I lepsze warunki na hali. Idzikowici-Piotrkow robia wiecej I taniej Z drugiej strony jak (wybuduja hale) I zamkna (przeniosa) Piotrkow do Idzikowic to sie troche polepszy. I jak otworza nowa hale znowu podniosa norme - wiecej rob zarabiaj tyle samo.

rr
@pracownik

Lepszy sprzęt, 1 wkrętarka na cały zespół.

WojtekBB

Znam oba oddziały Remtraku Warszawa i Idzikowic. Zasadniczo każdy robi swoją robotę. Niezaprzeczalnie bardziej wydajny jest oddział Warszawski. Wykonuje on też bardziej zaawansowane naprawy. W Warszawie zdecydowanie łatwiej znaleźć doświadczonych i wykształconych pracowników. Idzikowice mają zgrany team ale tak proste i prymitywne wagony to już przeszłość . Znam obu Dyrektorów oddziałów i pod tym względem menager z Warszawy zrobił na mnie lepsze wrażenie.

XXX

Czytając poprzednią opinie możnaby odnieść wrażenie, że osoba to pisząca w ogóle nie rozumie wypowiedzi, do której się odnosi. Ciekawe czym się inhaluje:) Wydaję mi się, że trzeba mieć pewne predyspozycje do bycia dyrektorem, sprawiać że ludzie mają do ciebie szacunek i cię słuchają, do tego wiadomo odpowiednia wiedza techniczna. Oddział tworzą ludzie tam pracujący i wiele robi też atmosfera w pracy. Patrząc na ludzi atmosfera pracy w Idzikowicach czy Piotrkowie wydaje się "zdrowsza" niż w Warszawie. W Warszawie wiecznie mają jakiś problem. Każdy uważa, że jest najmądrzejszy i wie lepiej. Brak tam osoby, która ogarnęła by to całe "towarzystwo".

W Warszawie rzemieślnik ma od 2300 do 3000, zależy jakie ma doświadczenie. Generalnie jak czyta się wasze opinie to ręce opadają. Warszawa Grochów to masakra, ludzi tam pracujący uważają, że " czy się stoi czy się leży to premia się należy" a sprzedaż wagonów beznadziejna w porównaniu z Idzikowicami. Wniosek: po prostu w Idzikowicach jest dyrektor z prawdziwego zdarzenia i ludzie chodzą jak w zegarku. Idzikowicach się rozbudowują i to jest główny oddział produkcyjny firmy.

Rzeczywistość
@Gość

W Idzikowicach dyrektor jest dyrektorem niemalże tylko i wyłącznie z tytułu. Jego głównym zajęciem jest inhalacja benzopirenem, a lwią część roboty wykonują pracownicy zajmujący stanowiska, których nazwy nie brzmią aż tak zaszczytnie. Niestety ich zasługi są przypisywane dyrektorowi przez innych ludzi, być może nawet przez jego samego. Stwierdzenie, że rozbudowa oddziału w Idzikowicach, jego rozwój oraz lepsze wyniki sprzedaży są efektem pracy "dyrektora z prawdziwego zdarzenia", używając eufemizmu- mija się z prawdą. Nie wiem skąd ta gloryfikacja, skoro brak do niej jakichkolwiek podstaw.

andrew

Czy ktos wie na jakie zarobki można liczyć na stanowisku rzemieślnik/stolarz w Warszawa Grochów?

Iwona

Jesteś pracownikiem Remtrak? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć jej pracownicy?

faban

ciekawy' jak jesteś na miejscu to możesz się przejsc do nich i zapytać jednka musisz mieć jakieś doswiadczenie w naprawie i serwisie taborów pasażerskich

ciekawy

Ciekawe te zarobki spawacza w warszawie szkoda ze w idzikowicach gorzej

szczerbaty very

kolego mizerny to jest lokomotywa która ma obsadę i fachowy serwis a na szofera to szansa nikła trzeba mieć układ bo auta o ile mi wiadomo są bez limitu km.nosisz się z zamiarem kupna auta a masz układ to tylko do tej firmy,tam szoferów jak teraz obserwuje jest kilku jeden wielki luz.Pamiętaj jabolo,że masz zakaz picia,tak więc pozostaje ci tylko układ i warsztat.Kasa jest OK

FG

Czy ktoś wie czemu nie ma wagonów na rewizję w Idzikowicach?

jabolo

slyszalem ze poszukuja kierowcy ale to chodzi o ciuchcie czy samochod,jakie tam zarobki i czy umowa na stale da sie zyc

Kolosalny

buhahaha..... 250 000 za rewizje?? oscyluje 0+ ?? 8-10 wagonów w miesiącu?? minister rozmawiał o REMTRAKU, a zwłaszcza o grochoskim oddziale?? NIE WIEM CO WY TAM K.. PALICIE, ALE MUSI ZDROWO DEKIEL RYSOWAĆ ;) prponuje aby Pan "paweł" przestał chlać a Pan "politycy" przestał ćpać.

zębatyJoe

Pozdrawiam szczerbatego z 7 :-)

politycy

SPAWACZ MA 3-3,5 BRUTTO ALE TJ.WARSZAWA

WITAM .A JAKIE TAM SĄ ZAROBKI SPAWACZY.

politycy

Remtrak Warszawa nie będzie zamknięty. Sprawa była wysoko omawiana. Zarząd PKP dostał przykaz od ministra, że Remtrak ma być dalej rozwijany i żadnych ruchów zmniejszających produkcje ma nie być. Dodatkowo Remtrak Wawa ma się rozwijać, dostać dodatkowe fundusze na zwiększenie możliwości remontów wagonów w tym roku. Najważniejsza sprawa, minister dał jasno do zrozumienia, że nie pozwoli wejść Stadlerowi na hale. Prośba Panowie abyście spokojnie pracowali na utrzymanie swoich rodzin a nie słuchali plotek.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.