Opinie o Farmwet Sp. z o.o. Sp.k. w Września

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Farmwet Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Farmwet Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmwet Sp. z o.o. Sp.k. w Września

Józek Nowy wpis

Bardzo dobrze oceniana firma przez klientów. Praca tu również zasługuje na dobrą opinię.

Vymez

Zastanawiam sie czy aplikowac na stanoiwisko PH? Ktoś wie jakie warunki? Targety? Samochod?

Mlody Nowy wpis
@Vymez

Byłeś wiesz coś o warunkach pracy podzielisz się wiedzą???

Heniek Nowy wpis

Również interesuje mnie praca przedstawiciela i myślałem , że na forum dowiem się coś więcej a tu cisza?

Mlody Nowy wpis
@Heniek

I co Heniek wiesz coś na temat warunków pracy??? Podpowiedzi coś.

LAs

Wiesz co, tak wszystkie warunki się potwierdziły, jest generalnie tak jak powinno być, więc jesli pytasz to odpowiadam, niezła firma, dobra sytuacja..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Farmwet Sp. z o.o. Sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Września
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Brukarz
Września
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
KK

Skoro dostałaś propozycję to jeszcze napisz na jaki region, może coś podpowiem.

kinga

Dostałam propozycję pracy jako przedstawiciel handlowy . Może ktoś , coś powiedzieć na temat tej firmy?

admin

Dodaj komentarz o firmie Farmwet Sp. z o.o. Sp.k. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Farmwet Sp. z o.o. Sp.k. - Września

Farmwet Sp. z o.o. Sp.k.