Ortofach Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Ortofach Sp. z o.o.

Były pracownik 2011-07-19 06:46:00
Hahahahahaha, pisanie samemu o sobie... Żenada. Nie polecam!!!! Chcą zatrudniać charytatywnie. Bez pomysłu na pracę. Jedynie oczerniają wszystkich, kto ma własne pomysły i sprzeciwia się pozal się Boże prezesikowi. O konkurencji opowiadają historie rodem z dreszczowców. Bzdura, bzdura... Współpracownicy (usunięte przez administratora)
anonim 2011-08-09 01:15:40
Zgadzam się mam z nimi do czynienia bo robią mi protezy, ale dla mnie to (usunięte przez administratora) do tego bezczelni. Zawsze jak tam pojadę to mam z głowy cały dzień takie nerwy. Cwaniaki Cwaniaki Cwaniaki.
bez nogi 2011-12-20 09:58:02
Nie polecam.nieuprzejmi.nie dotrzymują,terminu,nawet nie są w stanie poinformować telefonicznie o zmianie terminu wizyty.Aby złapać klijęta pierwszy raz,przyjeżdżają do domu zachwalając swoje usługi,jak kasa wpłynie na konto totalnie gozbywają.
adam 2012-10-04 19:57:43
robiłem tam protezę i stanowczo odradzam, nie nadawała się do użytku, oczywiscie jak dostali kase to pomagac juz nie chcieli mimo, ze obnosza sie z haslem 'siegnij po pomoc'. poszedłem do PROTMED i jestem zadowolony ortofach SZCZERZE ODRADZAM!!
studentka PUMu 2013-12-13 15:55:38
Nie wiem kto z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego wpadł na pomysł aby wysyłać studentów na "wykłady" do tej firmy[usunięte przez moderatora] Pismo w tej sprawie skierowałam również do władz Uczelni, gdyż wykłady nie mają nic wspólnego z medycyną.
Przez dwie godziny "prezes" opowiada o KSW, swoich kolegach i o swoich znajomościach. Niemal prowadzi za rękę po Szczecińskim półświatku. Jeżeli ktoś lubi kabaret to dobrze trafił, bo całość jest lepsza od Kabaretu Moralnego Niepokoju (sic!).
Cała grupa słuchaczy wyszła bardzo zniesmaczona ze spotkania, gdyż takie podejście Władz Uczelni budzi ogromny niepokój.
UNIKAĆ JAK OGNIA!!!
Asia
Rozczarowany 2014-01-07 21:12:38
Osoby po amputacji nie mają lekko w naszym województwie. Kilka tygodni temu odebrałem protezę z ostatniej pracowni w jakiej jeszcze nie byłem – Ortofach.
I muszę przyznać, że jestem bardzo rozczarowany. Wydałem na protezę nogi ponad 30 tys. Materiały z najlepszych światowych firm. Ale to wszystko co jest „światowe”. Reszta woła o pomstę do Boga. Kilkukrotnie byłem w Ortofachu na poprawkach. Ale już na pierwszej poczułem się jak intruz. Inaczej niż w chwili kiedy oczekiwali ode mnie zapłaty. Później czułem się już tylko jakbym prosił o łaskę. A ja jedynie chciałem mieć poprawnie wykonaną protezę, taką na której można chodzić. Dla prawdziwego fachowca to nie wiele!
Szkoda mi jest rodziców którzy muszą przyprowadzać tam swoje dzieci. Od pracowników śmierdzi papierosami. (usunięte przez administratora) Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w naszym województwie nie ma pracowni ortopedycznej z prawdziwego darzenia. I mimo, że jestem z nad morza po kolejną protezę pojadę do Konstancina. Tam wykonywali mi protezy jeszcze gdy studiowałem w Warszawie.
Marek 2014-01-13 16:55:15
Firmą rządzi człowiek z zaburzeniami psychicznymi. Przestrzegam wszystkich stażystów i praktykantów. Jak i wszystkich klientów! Po wizycie z dzieckiem w celu zbadania stóp moje dziecko przez kilka dni chodziło bardzo roztrzęsione i miało problemy z koncentracją. Szef firmy na nas naskoczył owładnięty swoją wizją Świata. Ćwierć inteligent!
tragedia 2014-02-13 13:35:34
poprzednie komentarze wszystko mówią o tych cwaniakach. sięgnij po pomoc? l(usunięte przez administratora)szerokim lukiem idzcie gdziekolwiek tylko nie tu!
amputowany 2014-04-16 16:05:20
(usunięte przez administratora) w normalnym kraju byliby zlikwidowani.
córka amputowanego 2014-04-24 15:32:18
nie polecam uważam ,że panowie biznesmenii powinni prowadzić kantor
córka amputowanego 2014-04-24 15:40:12
to się wydaje niemożliwe kraj w Unii a, tu taka firma tudzież niby jedyna w szczecinie to jest skandal!!!!!!
amputowany 2014-05-20 12:47:27
szef jak poczuje szmalec to chodzi jak moja omega, co do mnie to nie dam nic do roboty. To wyrzucenie pieniędzy. jak ten wesoły teatrzyk funkcjonuje pozdrawiam Laseckich.
amputowany 2014-12-16 07:04:01
firma ta to cwaniactwo i drenaż kieszeni ci panowie są drożsi niż belgowie i francuzi. Ta firma nie powinna istnieć w tym mieśćie. pozdrawiam wszystkich w tym też Laseckich
allan 2015-02-12 00:06:01
ZGADZAM,SIE,CWANIACTWO I ZADNEGO POSZANOWANIA AMPUTOWANYCH.FIRMA NASTAWIONA NA ZGARNIANIE KASY.
śmiech na sali 2015-03-16 23:54:40
"a wiedzieliście, że Pracownia Ortopedyczna ORTOFACH wykonująca protezy kończyn dolnych, kończyn górnych, aparaty ortopedyczne, siedziska, pionizatory i gorsety posiada obecnie w swojej ofercie również protezy piersi oraz specjalistyczną bieliznę dla kobiet po mastektomii? mnie to troche dziwiło, że takie oferty są."

Nawet tutaj "prezesik" robi reklamę. Zapomniał jedynie się podpisać. Facetowi brakuje kilku klepek i każdego traktuje jak osobę drugiej kategorii. Chyba, że zwęszy kasę to dwoi się i troi aby kasa nie wyszła z pracowni, robiąc to w sposób napastliwy i bezczelny.
I jeszcze jedna uwaga dla osób takich jak Aga, która pisze...

"Nieźle.....Szukam pracy i chciałam aplikować, gdyż jestem po studiach- niedawno zakonczyłam staż i chciałabym zdobyć dodatkowe doświadczenie oraz zaprezentować te które już posiadam.....Oj słabo.... Jak można opisać kulturę organizacyjną firmy, skoro klienci mają takie doświadczenia... Może warto byłoby coś z tym zrobić?"

Naprawdę nie warto jest pchać się do dej formy, w niej nic się nie zmienia poza pracownikami. Jestem tam raz/dwa razy w miesiącu, gdyż wysyła mnie tam moja firma po odbiór taśm. Średnio raz na kwartał jest zmiana pracowników. Zastanawia mnie jedynie czy jest to z woli "prezesika" czy sami pracownicy nie wytrzymują narzucanych "standardów" pracy.
ON 2016-05-23 18:49:08
byłem z kontuzją ręki...jakis pajac -okazal sie prezesem- powiedzial ze po kontuzji reki musze zrobic sobie badanie stóp.....gadal cos zebym polubił na facebooku jego strone , wchodze na strone a tam co..... gwiezdne wojny , zdjecia terminatora itd porażka , zero promowania swojej firmy , zero wiedzy na temat zdrowia, nie wiem jak ten facio prowadzi firme....dobrze ze chociaz pani która mnie obsługiwała byla noarmalna bo inaczej pomyslal bym że to jakis cyrk Panie ogarnij się taki potencjał marnujesz
Krzyś 2016-09-20 20:56:27
Daniel chyba musisz sobie zmienić menagera , świecąc biustem , tyłkiem i prześwitującymi spodniami przed ludźmi chorymi....niepełnosprawnymi....nietędy droga mój kolego, pomijając fakt poziomu wiedzy tej Szanownej pani- ogólnie brak słów, taka wizytówka tak poważnej firmy -źle
lupo 2016-10-11 17:35:53
Signiori non cantare canzoni tristi per me
miko 2016-10-12 13:00:34
Nie widze nowych ofert pracy, wiecie co się dzieje?
bebe 2016-11-14 15:42:45
tak, szefostwo poszukuje pracowników...ale za darmo tzn, wolontariuszy hah
Zostaw swoją opinię o Ortofach Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ortofach Sp. z o.o.