Opinie o Sukces-Zamocowania Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sukces-Zamocowania Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sukces-Zamocowania Sp. z o.o. w Jaworzno

Ktokolwiek

Pracowałem dla firmy Sukces Zamocowania przed dobre parę lat i nie mogę narzekać na ogólnie panujące tam waruni, ba, mogę nawet powiedzieć, że praca była satysfakcjonująca, a środowisko bardzo przyjemne. Odwołując się do wcześniejszych opini jestem w stanie wywnioskować, że większość z tych osób to pracownicy magazynu. No cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że najcięższa fizycznie- bo tak naprawdę najmniej wymagająca myślenia i wykształcenia praca- jest najmniej płatna. Prezes rzeczywiście bywa wymagający i daje kary pieniężne ale nie dziwie się do końca. Jest to miejsce pracy, które sam stworzył i wyłożył na nie pieniądze więc wymaga aby był ogólny porządek. Wystarczy sobie wyobrazić, że przychodzi ktoś do naszego domu w brudnych od błota butach, robi bałagan i nie odkłada rzeczy na swoje miejsce- dokładnie ta sama sytuacja. Jeżli chodzi o inne aspekty to poza ''SYSTEMEM KAR'' istenieje również "SYSTEM NAGRÓD" w firmie. Szef często organizował fajne nagrody dla pracowników, którzy się jakoś wykazywali lub organizował wyjazdy firmowe dla najlepszych pracowników- wystarczyło się wziąc do roboty i miało się super wyjazd za granice na tydzień totalnie za darmo, jak dla mnie bomba! No i zawsze na koniec roku jakiś bonusik przed świętami. Ponadto co roku jest organizowany weekendowy wyjazd rowerowy dla wszystkich chętnych pracowników- wystarczy tylko chcieć i się zgłosić. Z tego co wiem to szef opłaca też kursy na wózki widłowe więc spoko opcja dla osób które szukają pracy w magazynie. Tak na koniec chciałym jeszcze zaznaczyć, że to zawsze działa w dwie strony i nawet jeżeli pracodawca bywa "uciążliwy" w szerokim tego słowa znaczeniu to pracownicy też mają często swoje za uszami. Dobrze też wszyscy wiemy, że każdy psioczy na swoje i zawsze coś nie pasuje. Jeżeli ktoś bedzie się decydował na pracę w sukcesie to z mojej strony radziłbym po prostu skupić się na swoim zajęciu i respektować zasady panujące w firmie, a jak brakuje komuś możliwości rozwoju to niech sam się jakoś wykaże- to jest w końcu dorosłe życie i praca ludziska, nikt nie będzie nas przez całe życie prowadził za ręke, jak chcecie awansować to się wykażcie i pokażcie, że robicie coś ponad wasz zakres obowiązków, a napewno będzie to zauważone. I nie bójcie się mówić szefowi, że robicie coś ponad wasze kwalifikacje.

Pam pam Nowy wpis
@Ktokolwiek

Komentuje osoba, której zlecił to pracodawca, dużo nieprawdy.

Jolanta Nowy wpis
@Pam pam

A możesz wskazać, które konkretnie informacje są nieprawdziwe?

Danuta Nowy wpis
@Pam pam

A czemu od razu stwierdzasz, że zlecił to komuś innemu, zamiast samemu ewentualnie napisać? Przecież chyba pisanie opinii nie jest aż tak trudne?

Wózkowy Nowy wpis
@Ktokolwiek

Nie polecam , nazwa sukces to jakiś oksymoron, wbrew opinii szefa- tak znamy takie słowa. Człowiek jest nie szanowany i poniżany . Powiem tak:dno ,metr mułu pod nim sukces

Ktoś

Przyszły pracowniku, zaczynając pracę w Sukcesie pamietaj, że o dalszych twoich losach w tej firmie przyczynają się w dużej mierze pracownicy. Pan M. ma kilku swoich kapusiów :-) jednym z nich to pewnie był ten, co napisał niżej długą pozytywną opinię na temat tej firmy, a pozytywnych aspektów nie ma. Trzeba być potulnym jak kotek, najlepiej się nie uśmiechać i mało mówić. Zacofanie jak za czasów (usunięte przez administratora) Pracownicy obrabiają sobie nawzajem cztery litery i dużo narzekają, a dalej tam pracują, są złośliwi. Nowi pracownicy są wykorzystywani. Jesteś zmuszony/a nauczyć się każdego stanowiska w razie zachorowania innego pracownika, który pracuję w zupełnie innym dziale niż ty. Jak nigdy nie pracowałeś/aś w takiej branży, to będą robić z Ciebie barana i wyśmiewać się z twoich zapytań. Nie nastawiałabym się na fajną atmosferę w tej pracy. Pan M, jak to niżej wspomniano, (usunięte przez administratora) który zdecydowanie ma jakieś problemy ze sobą. Nie szanuję kompletnie ludzi/pracowników i nigdy nie będzie miał szacunku. Na rozmowie kwalifikacyjnej wypytuję o sprawy tak naprawdę zakazane na rozmowach kwalifikacyjnych, pytania typu, czy masz dzieci, ile mają lat, twoja sytuacja materialna, rodzinna, czy palisz i pijesz. Jeśli potrzebujesz porozmawiać z Panem M, to absolutnie nie z biegu, trzeba zostawić karteczkę w rynience, w której prosisz o rozmowę... Z A C O F A N I E Rozumie się, że ład w pracy musi być, ale niestety gdy szef nie ma do Ciebie szacunku to ciężko utrzymać się w takiej pracy, dlatego rotacja jest cały czas. Praca dla osób, którzy mają problemy z komornikami i alkoholem. Zarobki najniższa krajowa do ręki...

Umowa na najniższej krajowej albo zlecenie, zarobki w zakresie 2300-2500 na rękę, kary finansowe, brak nagród finansowych, nie wolno korzystać z telefonów prywatnych a rozmowa kwalifikacyjna jak do korpo, pytania typu czy masz dzieci czy palisz jaki jest twój stan majątkowy itp... Dużo pracowników zwolniło się w ostatnim czasie.

Pracownicy podczas nieobecności szefostwa urządzają sobie grille, jeżdżą na zakupy. Magazyn jest nieogrzewany a temperatura w zimie wynosi około 10°C. Niechętne tłumaczenie pracy nowym osobom, wysługiwanie się nimi. Niektórzy pracownicy jeżdżą w "delegacje" w góry, do willi szefa i wykonują tam prace techniczno-naprawcze, które nie są w zakresie obowiązków magazyniera. Każdy każdemu obrabia cztery litery. Starzy pracownicy narzekają na pracę i ciągle mówią o zwolnieniu się, mimo to, dalej pracują tam następne lata.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Gerard

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

patrzącyprzedsiebie

Nie tylko w tej firmie trzeba respektować zasady jakie nakłada na nas pracodawca. generalnie to dobra firma!!

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Ciekawy

Co możesz wiecej powiedzieć nie otrzymałaś wynagrodzenia czy nie zapłacili faktur?

OKRADZIONA

UWAGA FIRMA NIE WYPŁACALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, BARDZO ZŁY PŁATNIK, UWAGA FIRMA NIE WYPŁACALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, BARDZO ZŁY PŁATNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andrzejek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

Agnieszka

@Buu według Ciebie w firmie Sukces-Zamocowania Sp. z o.o. panuje oszustwo. Co masz konkretnie na myśli? Czy piszesz o jakiejś konkretnej sytuacji?

Buu

W tej firmie nie ma i nie będzie pozytywnych aspektów dla normalnych i uczciwych ludzi. Każdy się boi odezwać słowem tam gdzie trzeba zamiast tego jest obgadywanie się za plecami i jedno wielkie oszustwo.

Agnieszka

@chyba, a jakie pozytywne aspekty pracy w Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.?

rafał

chyba' poczekaj chyba powinno byc na odwrot bo zarabiasz na zlecenie 1500zł i pod stolem dostajesz 250zł tak mam to rozumiec? A skoro masz jakies pretensje do takiego systemu placonego to po co sie godziles na takie warunki umowy? Ty tez mozesz z tego tytulu miec nieprzyjemnosci

chyba

Pracowałem w tej firmie ponad rok. Umowa na zlecenie 250 zł, reszta pod stołem. Średnio 1500 zł miesięcznie. Z prezesem M.G nie dało się dogadać, straszył zwolnieniem, albo obniżką pensji. Często wynagrodzenie wypłacał w połowie w dogodnych dla niego odstępach czasowych. Nawet swojego cabrio nie szanował ( stało na firmie rozwalone). Potrafił dawać kary pieniężne za byle co. Postawiłem się raz, że skończyła mi się umowa i nie będę pracował bez - 400 zł. Ogólnie nie polecam. Prezes z kompleksami, kto go widział ten wie.

Roza

Prezes z piekła rodem, ładnie ubrany prostak który myśli że jest wyjątkowy. Cierpi na manie wielkości, ma poważne objawy zaburzeń psychicznych, ciągła mania prześladowcza. Firma się rozpada a prezes za wszelką cenę chce utrzymać standard życia, niestety wszystko kosztem ludzi pracujących w firmie. Ma w firmie kilku (usunięte przez administratora) którzy mu kablują. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to większego bagna nie widziałam.

Potwierdzam wcześniejsze wpisy, umowa zlecenia na niską kwotę (usunięte przez administratora). Praca w porządku, kasa nieadekwatna do pracy. Szef tragedia...wypicowany gość który kilka razy do roku jeździ na wczasy (usunięte przez administratora) Gdyby kto inny kierował firmą opinia byłaby dużo lepsza.

younG

4 lata za średnio 1400zł miesiecznie bez podwyzki, proba rozmowy z szefem o podwyzce straszenie zwolnieniem.

Palbabe

Umowa na zlecenie 250 zł a w rzeczywistości więcej lub najniższa krajowa przez 6 lat pracy zero podwyżki.(usunięte przez administratora) Praca dla ludzi którzy chcą zdobyć doświadczenie w pracy na magazynie.

Beck

Pracowałem w firmie prawie rok czasu.Zarobki bardzo słabe,mobbing,żadnej pomocy ze str.firmy w procesie sprzedaży.Żadnej perspektywy na rozwój osobisty.

zielonooka

A ja się zastanawiam co tam robią te dwie babki? przecież one się na niczym nie znają.... porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Sukces-Zamocowania Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sukces-Zamocowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sukces-Zamocowania Sp. z o.o.