Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 05:17
Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!
Magazynier 2016-11-14 11:06
Pracowalem tam rok, praca strasznie ciezka, placone ledwo po sredniej krajowej, wymagania jak dla robota, brak sprawnego sprzetu, brak mozliwosci rozwoju.... Firma krzak ktora szuka tylko na sezon i nic wiecej.
Caly dzial wraz z Prezesem to jakis śmiech, ludzie tam pracujacy nie wywiazuja sie z ze swoich obowiazkow wszystko spada na glowe magazyniera, wymagaja znajomosci wszystkiego lecz nie organizuja szkolen z zakresu dzialania na stanowisku pracy.
Bhp nawet nie maja pojecia co to jest.

Nie polecam pracy w tej firmie, moja ocena to 2/10
pracownik 2017-02-28 18:26
Sama firma OK ale ostatnie rekrutacje nowych pracowników to poraźka. Wzieli jakiegos Krzysztofa S ktory podobno wylecial za przekrety w poprzedniej angielskiej firmie a u Gaski widzial ze nie mozna robic interesow na boku wiec uciekl szybko na L4. Ten Dyrektor powinien bardziej uwaznie sprawdzac kandydatów takich jak ten gosc....
Zostaw swoją opinię o Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Otto Th. Menke Polska Sp. z o.o.