Claim Service Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Claim Service Sp. z o.o.

evi 2014-02-07 22:21:18
Hej.Właśnie znalazłam ogłoszenie tej firmy. Jeśli ktoś coś więcej wie o niej, lub zna kryteria rekrutacji, atmosferę, zarobki- to prosze o info.
ffhfhf 2014-10-14 09:52:50
Nie polecam, wymagają terminów, ale nie płacą.
Claim 2015-06-03 12:24:22
ffhfhf może są powody dla których miałeś wstrzymaną płatność. Jakieś przeterminowanie lub popełnione, konieczne do wyjaśnienia, błędy wpływają na terminowość rozliczeń. Łatwiej byłoby jawnie wyjaśnić sprawę ale wygodniej anonimowo szkalować.
Zespół Claim
rzeczoznawstwo i partnerzy 2015-12-07 13:58:48
Ja od niedawna zacząłem przyjmować zlecenia od Claim Service. Jak na razie dostaje 2-4 zlecenia tygodniowo. Wymagają terminowości, ale w przeciwieństwie do - ffhfhf - nie miałem żadnych problemów z płatnością za zlecenia.
Krakuska72 2016-01-12 19:14:12
Ja dzisiaj odbyłam rozmowę z jednym z dyrektorów. Dowiedziałam się, że pierwszy stopień rekrutacji polega na przesłaniu swoich danych i uprawnień mailowo, a nstępnie otrzymam wzór umowy i o ile dobrze zrozumiałam coś na miarę formularza zgłoszeniowego. Karol, jak będę wiedzieć co kryje się pod słowami "dobre" (warunki pracy) dam Ci znać :)
RZECZOZNAWCA 2016-04-01 21:24:16
UWAGA NIE POLECAM. WSPÓŁPRACY, WSPÓLNEJ PRACY, ITP.
mobilny 2016-05-04 16:43:50
Ja pracuje z Claim kilka lat. Powiem tak, gonią z terminami mocno :) Sprawdzają, czy na pewno umówione itd. Jednak co do płatności, to może przez te kilka lat jakaś jedna fa by się znalazła, co miała obsunięcie. Pozostałe placone nawet nie w terminie a przed terminem :) Jesli rozliczenie zrobi się stosunkowo szybko, to platność jest chwilę po 20-tym, mimo że fa wystawiona na 30-tego. A jeśli chodzi o ilość zlecen, to jest duży progres. Zauważyłem ich spory wzrost.
RZECZOZNAWCA 2016-05-05 17:05:52
Ale dogadać się z P.Joanną jest bardzo ciężko.
RZECZOZNAWCA 2016-06-06 21:49:11
Gdybyś z nimi pracował byś wiedział.
handa 2016-07-05 23:08:22
świetnie że wypłata jest na czas @jhhmm. Wynagrodzenie w terminie jest bardzo ważne, bo można opłacić rachunki bez zbędnej zwłoki, ale wiecie czy oprócz tego jest jeszcze szansa na jakieś premie do podstawy zarobków?
Zostaw swoją opinię o Claim Service Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Claim Service Sp. z o.o.