CADSOL Design Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o CADSOL Design Polska Sp. z o.o.

anonim 2012-06-28 20:11:34
w 100% zgadzam się z przedmówczynią, żenada jak na 21 wiek! płaca mała a wymagania za duże :] no ale stanowisko ładnie nazwane... a powinno być : poszukujemy telemarketerki
Martyna 2012-07-07 17:09:26
Ponad ( usunięte przez administratora ) netto.

Jeżeli chodzi o telemarketing - 100 kontaktów na miesiąc.
Do tego czynności marketingowe: opracowania projektów graficznych, prezentacji, obsługa serwisów społecznościowych itp.

Czasem miałam wrażenie, że zostanę w tej firmie do końca życia ;
Anonim 2012-10-17 16:44:35
Jakoś nie wierzę że to Martyny opinia no coż, niezła propaganda. Kto był ten wie jak tam jest, nie polecam ze względu na (usunięte przez administratora) który manipuluje pracownikami
contra 2012-10-25 21:22:39
W oparciu o własne doświadczenie z firmą Cadsol, po przeczytaniu powyższego komentarza, chcę podzielić się opinią na temat (usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem).
Nie znam relacji Wymienionego z Pracownikami, i nie to jest ogniskiem mojej wypowiedzi. Jeżeli opinie są prawdziwe – polecam skargę w PIP.
Jako były, jak się okazuje – niedoszły – kontrahent, to co najbardziej utrwaliło mi się w pamięci jest negatywne. Pan(usunięte przez administratora-niezgodne z regulaminem) robi na początku doskonałe wrażenie. Jednak w miarę upływu czasu, wraz z narastającym stresem, nawarstwiającymi się problemami i w krzyżowym ogniu pytań (jakże naturalnych podczas negocjacji i rozmów w Biznesie), oczom ukazuje się postać z baśni Andersena „Szaty Króla”- naga. Kilkukrotne użycie słowa „aczkolwiek” (nie zawsze zgodnie z logiką wypowiedzi), sztuczne obniżenie głosu, wymuszone, nienaturalnie eksponowane „czynne słuchanie” czy też sprawianie wrażenia znajomości działalności przedsiębiorstwa, nie jest oznaką doświadczenia czy Kultury, ale OGŁADY. Ogłady prymitywnego, prawdopodobnie zakompleksionego i zinstytucjonalizowanego bytu.
Zastanowię się dwa razy, zanim ponownie zdecyduję się na podjęcie rozmów z firmami choć trochę podobnymi(usunięte przez administratora) .
marcell66 2014-04-22 11:50:15
firma na poczatku ok(usunięte przez administratora)
proto 2016-04-18 20:16:02
nowy sprzęt do pracy może jest istotną kwestią, ale dla mnie najważniejsze jest to, czy Cadsol pozbył się problemów, o których pisało kilka osób poniżej.
Zostaw swoją opinię o CADSOL Design Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CADSOL Design Polska Sp. z o.o.