Softax

Opinie o Softax

tomek 2016-02-29 13:49:13
Trudno mi powiedzieć coś więcej na temat tej firmy bo moja przygoda skończyła się na etapie rozmowy rekrutacyjnej.

Będąc już po studiach jako pracownik z 2-letnim doświadczeniem liczyłem na zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę.
Rekruter z Softax odpowiedział, że nie zatrudniają na UoP mogą mi zaproponować tylko umowe-zlecenie.

Nie podjąłem pracy w Softax. Na temat warunków pracy i wynagrodzenia niech wypowiedzą się inni.
ios_android 2016-09-21 13:23:17
Bo zarzadzanie projektami w tej firmie lezy wiec potrzebuja co chwile nowych programistow, zeby jako tako dotrzymywać terminow. Mozna dobrze zarobic, atmosfera jest ok, ale bardzo duzo nadgodzin ( płatnych) i nieudolnosc zarzadzania po prostu irytuje ( i to jest delikatne okreslenie). Polecam poczatkującym programistom, bo od razu mozna niezle zarobic i czegos sie nauczyc, ale technologie raczej przestarzale i nie sa otwarci na nowe rozwiazania.
gilla 2016-09-21 23:04:27
dużo nadgodzin..,hmmm. to znaczy konkretnie ile miesięcznie tak około wychodzi i jaka jest za nie konkretnie stawka?
Zostaw swoją opinię o Softax - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softax