Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Welbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rafał Well

Pracowałeś w firmie Welbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rafał Well i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-05-12 01:18:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja tez tam pracowalem i nie robil tam zaden [usunięte przez moderatora] jezeli chodzi o glowrego szefa [usunięte przez moderatora] to jest oki a jesli chodzi o pozostalych dwoch to stosuja mobing ludzi gnoja wykorzystuja i nie dbaja zwalniaj Cie gdy masz rewir chcesz wolne to trzeba blagac o niego takze wspolczuje tym co tam pojda pracowac za rewir 20zl za dzien za urlop40zl szok umowa z najnizszej krajowej i nie zawsze placa w terminie wyplaty robia laske ze woza ludzi na roboty alkomat dziennie w kolejce ludzie stoja i wszyscy z 1 ustnika dmuchaja na swieta ani paczek ani rzyczen co wypadalo by zlozyc pracownikom w wigilie zamiast bonow to alkomat a za0,01 biora 150 z wyplaty 3 dni urlopu i stawka w zalezniosci od chumoru 1 lub dwa nizej lub tez natychmiastowe zwolnienie z pozdrowieniami dla tych ktorzy tak jak ja sie wyjbali z tej firmy śmigol
zdjecie uzytkownika
koń - 2011-06-07 08:58:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Smigol tak jak mowisz szefo jest ok ale cala reszta to banda wyzyskiwaczy i nic pozatym urlop zapomnij podwyzka zapomnij mobing na kazdym miejscu teraz sa upaly temperatura dochodzi do 50 stopni!!!! w cieniu a oni nawet mineralnej ci niedadza hehehe zal
zdjecie uzytkownika
Podwykonawca - 2012-07-29 08:58:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odradzam współpracę z firmą Welbud. Pan [usunięte przez moderatora] skutecznie miga się od płacenia nalezności za wykonane prace. Przestrzegam inne firmy przed współpracą z tym panem.
zdjecie uzytkownika
august - 2012-09-07 21:17:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie tak, podobno przerobił już parę firm.
zdjecie uzytkownika
firma - 2012-09-25 18:59:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
potwierdzam, nie płaci wcale , ale w końcu ktoś jego przerobi .
zdjecie uzytkownika
rozczarowany - 2012-10-17 09:21:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
faktycznie nie wypłaca podwykonawcom, przestrzegam przed ta firmą!
zdjecie uzytkownika
domek - 2015-09-21 16:20:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale pracownikom wypłaca kase i to moim zdaniem jest najważniejsze jeśli chodzi o wynagrodzenie i o warunki pracy.. no własnie z tego co wiem to na budowie nigdy nieczego nie brakuje,a to zdecydowanie jest na plus jeśli chodzi o warunki.. sam bym się i może zatrudnił, ale nie ma o nich ciągle ofert pracy.
zdjecie uzytkownika
vers - 2016-04-22 18:33:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kochani napiszcie proszę czy jesteście zadowoleni z zarobków u nich i czy dają umowę o pracę czy nie

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Welbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rafał Well!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Welbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rafał Well

Twoj email:
Wiadomość: