Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz

Łucka

Opinie o Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz

tere fere 2012-07-21 22:59:34
Tylko jak tam się dostać do pracy, gdzie zatrudniona jest wyłącznie rodzina? Jak przychodzi ktoś z zewnątrz to zaraz go eliminują......
Asd 2013-05-14 07:45:10
W dniu wczorajszym właściciel zrobił sobie casting do pracy. Żenada.
Widać, jaki casting taki i pracodawca. To co się robi, to wielka paranoja.
Szkoda czasu.
obserwator 2013-06-08 11:16:27
Możesz coś więcej na ten temat?
Pracownik 2013-07-05 13:43:33
Witam,

Jestem pracownikiem ZWB, wybranym ze wspomnianego tzw. castingu. Rozmowy jak rozmowy. Może opiniujący nie miał porównania? Jak dla mnie w porządku. Nie mam żadnych powiązań rodzinnych, sąsiedzkich ani innych konotacji z pracodawcą, a jednak pracuję tu. I nie jestem jedyną osobą spoza tzw. kręgu znajomych. Nie dziwię się jednak głosami irytacji z powodu nie przyjęcia do pracy, ponieważ nie jest sztuką pracować gdziekolwiek; ale cieszyć się zatrudnieniem w firmie o ciekawym profilu; z tradycją, historią a przede wszystkim dobrymi ludźmi wokół. Powodzenia życzę. DM
znam cie 2013-08-07 21:23:33
ej chyba powinnas sie podpisac pracowniczka, nie pracownik - znam cie
prawdę_powiedziawszy 2013-08-30 20:10:46
Ktoś nieźle napisał z tą pracowniczką. Wogóle napiszcie co każdy myśli o tej firmie. Co jest dobrze a co źle. Znam trochę tą firmę Pan Wojtek jest w porządku człowiekiem i co najważniejsze ma serce. A co do pracowników to ci którzy naprawdę pracują i się starają nie są doceniani a ci którzy kantuja szefa na każdym kroku maja życie jak w Madrycie.
BPH 2015-09-06 12:16:57
Nie polecam pracy w tej firmie, wręcz odradzam! Typowo wiejskie nawyki, błędne domysły i oczernianie-na porządku dziennym. Mobbing, brak szacunku, niesprawiedliwe traktowanie. Szkoda słów. Trzeba być prostakiem albo wyjątkowym twardzielem, żeby się w tym odnaleźć. Nadzieja w p.J, że odmieni to prymitywne oblicze firmy-jedyny który może mieć na to wpływ.
1111111111111 2015-12-02 08:28:37
@BPH - w 100% się zgadzam, plus jeszcze te uwłaczające ludzkiej godności kolejki pow wypłatę. Syf, lepiej już w biedronce na kasie.
chetny 2016-01-09 22:23:12
A jak jest w biurze? Jaka atmosfera? Warto składać papiery do biura? A jak płace?
bezrobotny 2016-01-18 21:53:10
Dużo bym dał, aby dostać się do księgowości. Będą jakieś oferty?
batman 2016-03-09 00:00:08
podobno księgowa odchodzi na emeryturę, więc pewnie rzucą ogłoszenie.
murial 2016-03-09 14:22:42
Jaka atmosfera? Chyba gęsta i ciężka. Cała otoczka to pozory. Widzisz jak jest dopiero, gdy wejdziesz głębiej. Zgadzam się z BPH i 111111111. Nie da się uczciwie układać z nieuczciwymi (umowa, wypłata). Chcesz tu pracować? Ok, ale: Po wypłatę stoisz w kolejce na podwórku jak za komuny kilka godzin. Ubezpieczenie dodatkowe to kpina; lepiej samodzielnie się ubezpieczyć +. Wszystko czytaj, ustalaj pisemnie, nigdy nie wierz na słowo- bo Cię wykiwają i jeszcze oskarżą; nie ufaj prawie nikomu. W porządku są technicy i inżynierowie, ale dystans nie zaszkodzi. Uważaj na lokalną mitomankę-chyba najmłodsza z "pracownic", wymyśla bzdety i opowiada za plecami. Przychodzisz do roboty i dziwisz się, że wszyscy krzywo patrzą. Arogancka i pusta. Nie szukaj tu przyjaciół- nie znajdziesz. Rób swoje, nic więcej. Pracuje tu 85% sąsiadów, znajomych i rodziny właściciela. "Jeśli wejdziesz między wrony..." inaczej poszukaj szczęścia gdzieś indziej. Brak możliwości rozwoju, podwyżki się nie spodziewaj. Na czarno też znajdziesz tu robotę, ale jeśli kamień zmiażdży ci nogę-sam sobie radź i nie waż się nikomu żalić. Ogólnie-chcesz mieć dobrą, godną pracę, uczciwą umowę, dobre zarobki i prawdziwą acz niezszarganą opinię- omijaj to miejsce szerokim łukiem.
bezrobotny 2016-03-09 21:31:09
Jest ciężko z pracą, więc chętnie pójdę nawet za najniższą krajową.. podobno właściciel to ludzki człowiek, a jacy pracownicy to szczegół.
murial 2016-03-10 09:07:50
Do bezrobotny: Może i ludzki ale nie zapominaj , że to właściciel. To on siedzi na kasie, nie Ty. Tego pokroju ludzie nie mają skrupułów, najważniejsze, żeby im było dobrze; chwila słabości i zostajesz z palcem w d. Dzięki takiemu myśleniu jak Twoje(że "z praca ciężko to pójdę za najniższą krajową" gdziekolwiek)- jest ciężko z DOBRĄ pracą. Każdy pracodawca chce parobka za grosze.
bezrobotny 2016-03-12 22:09:14
To dobrze że się rozwijają i coraz więcej zatrudniają. Może w koncu pojawia się ofery do biura.
Piotrek889 2016-07-20 14:30:41
Murial - gratulacje, wszyscy źli zaczynając od szefa, na pracowniku szeregowym kończąc. Ubezpieczenie- źle, wypłata - źle itd. Myślałeś kiedyś, że może problem jest w Tobie?
Ja 2016-08-17 00:41:41
Ja wykonałem dla nich usługę i do tej pory nie zapłacili za fature już jakieś 70dni po terminie .szczerze nie polecam
poldeko 2016-08-17 10:48:50
no to jeśli aż takie było opóźnienie to chyba też za to jest odpowiednia kara umowna na pewno i nie wiem czy tego tak nie rozwiązaliście?
Zostaw swoją opinię o Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz - Łucka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz