Dental Service Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Dental Service Sp. z o.o.

znudzona 2012-12-11 09:29:02
szkola w szczecinie jest do bani nie polecam :( wykladowcy nie douczeni, nie znaja sie na tym co robia i nie potrafia pokazac jak to sie robi. strata czasu i pieniedzy i jeszcze potrafia zepsuc opinie w trakcie odbywania praktyki, ciezko znalesc prace po tej szkole nikt nie chce zatrudniac i tak naprawde poziom nauki tej szkoly jest dla debili bo zdolniejszy uczen nie ma co robic. jestem baaardzo nie zadowolona i nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aa 2013-02-19 12:27:40
chyba żartujesz nie ma żadnych premii
mila8 2013-07-05 12:47:22
Ja mam odmienne zdanie niż moja poprzedniczka....który kierunek kończyłaś, jeśli można wiedzieć....ja kończyłam technikę dentystyczną i jestem baaardzo zadowolona.Moja znajoma po kierunku asystentka stomatologiczna znalazła prace bardzo szybko, z nauki tez była zadowolona.....
kasia 2013-07-18 16:50:45
Polecam dental services w Krakowie, sama tam wybielałam zęby przed ślubem i jestem bardzo zadowolona, a teraz mają jeszcze promocję, zobaczcie na ich stronie.
Ma 2016-04-20 11:10:40
Informacje zawsze się przydają, dziękuje Ci @Kasia za to co napisalaś, dziękuję też @tolo za to co napisałeś ty, powiem Wam, że fajnie to wygląda od tej strony
Zostaw swoją opinię o Dental Service Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dental Service Sp. z o.o.