Eko-Klimat S.C. Automatyka Jerzy Paliczka Karol Paliczka

Gliwice

Opinie o Eko-Klimat S.C. Automatyka Jerzy Paliczka Karol Paliczka

Piotr 2014-05-06 16:18:56
Tendencyjne wpisy, mijające się z rzeczywistością - autorstwa raczkującej konkurencji. Żenada. Firma na poziomie.
loka 2014-07-09 10:29:14
a skąd wiesz,ze raczkującej konkurencji? skoro firma ma taki prestiż, to nie powinna się obawiać "raczkującej konkurencji". Sam sobie przeczysz
Mirek S. 2015-03-25 20:55:50
Wg. mnie fachowy seriws.
AZLED -- GABRIELA 2015-04-14 12:00:31
Dla naszej firmy przeprowadzają serwisy- zawsze rzetelnie i bezawaryjnie. Terminowo,krótki czas oczekiwania na serwis. Sami przypominają i pilnują terminów następnych przeglądów.
Polecam :):):)
Gabriela
( usunięte przez administratora )
ADAM 2015-05-07 23:16:21
POTWIERDZAM,
RZETELNI I MILI, REAGUJĄ SZYBKO NA KONIECZNOŚĆ NAPRAW.
MIMO, ŻE SAM TRZYKROTNIE PRZEKŁADAŁEM TERMIN -- ZROZUMIELI I PRZYJECHALI POPOŁUDNIEM.

POLECAM !!!
Konrad 2015-05-15 10:16:01
Ten portal jest chyba do oceniania pracodawcy przez pracownika, a nie przez klientów, którym dana firma świadczy uslugi
RobRoy 2016-05-28 02:11:56
Kiepsko, klimat tylko dobry wśród pracowników, szef rozbija cała atmosferę, krzyki przekleństwa to tylko niektóre aspekty w szerokim wachlarzu stresu jaki może dostarczyć praca w tej firmie. Ogólnie omijajcie szerokim łukiem chyba że macie dużą dozę tolerancji na to co mówi się pod waszym adresem...
dfghnj 2016-06-16 16:55:21
@RobRoy ojj to trochę słabo..nno bo ja jednak uwazam ze atmosfera w pracy jest bardzo wazne bo ale przeciez w sumie zawsze mozna sporobwac cos zmienić
j.m 2016-11-21 18:54:23
Praca w tej firmie to jedna wielka katastrofa . Odradzam !!!
Zostaw swoją opinię o Eko-Klimat S.C. Automatyka Jerzy Paliczka Karol Paliczka - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Klimat S.C. Automatyka Jerzy Paliczka Karol Paliczka