Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.

Gliwice

Opinie o Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.

loka 2014-07-09 10:29
a skąd wiesz,ze raczkującej konkurencji? skoro firma ma taki prestiż, to nie powinna się obawiać "raczkującej konkurencji". Sam sobie przeczysz
eko 2015-03-03 17:04
Odradzam, rotacja pracowników duża, każdy kto mądry odchodzi po 1,2,3 miesiącach
Mirek S. 2015-03-25 20:55
Wg. mnie fachowy seriws.
Stażysta 2015-04-14 11:31
Dziwią mnie negatywne opinie o firmie, odbywałem staż i wszystko było ok. Atmosfera w firmie jak dla mnie dobra. Szef daje możliwość zapoznania się z zawodem a to w dzisiejszych czasach jest nieocenione.
Stefan 2015-04-23 21:00
Kiepski- klimat
dfghnj 2016-06-16 16:55
@RobRoy ojj to trochę słabo..nno bo ja jednak uwazam ze atmosfera w pracy jest bardzo wazne bo ale przeciez w sumie zawsze mozna sporobwac cos zmienić
Fogi 2017-02-06 10:40
Jestem wieloletnim pracownikiem i nie wiem skąd te wpisy - pewnie osób którym się nie chce pracować.
Ja przyszedłem pracować bez żadnego doświadczenia w tej branży, pracodawca dał mi szanse nauki a teraz po kilku latach mam fach w ręku z czego najbardziej jestem zadowolony !
Zostaw swoją opinię o Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Klimat AUTOMATYKA Sp.z o.o.