Katcon Polska Sp. z o.o.

Pass

Opinie o Katcon Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 04:19
Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieKatcon Polska Sp. z o.o. ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.
tato 2016-06-29 19:40
Na rozmowie lajcik, wszystko łatwo, miło i przyjemnie, "nie ma żadnych norm, nikt nie ściga", a później norma i norma. Cisną i cisną. Nie chcesz nadgodzin, w sobotę, czy w niedzielę? Masz krechę. 100 kamer Cię obserwuje, a po pracy wykrywaczem metali co najmniej jak w mennicy. To wszystko za 11 brutto. Nie polecam!!!
Ktuś 2016-07-05 10:59
To mówiłem ja - , nygus, pan O.
Łukasz 2016-09-01 12:45
to szczera prawda a w dodatku presja psychiczna. są tam równi i równiejsi jeden cały dzień przechodzi i jest ok a drugi stanie na chwilę żeby się podrapać i już przyczepiaja. prawda panie J.S.
damian 2017-03-31 10:12
dno. nie ma chyba gorszej firmy. a kierownik masakra gania tych ktorzy nie przypadli jemu do gustu a swoich pupilkow nie. miejmy nadzieje ze dotrze to w koncu do szefostwa jak tam sie traktuje ludzi. moze ktos zrobi z tym dziadostwem porzadek.
Zostaw swoją opinię o Katcon Polska Sp. z o.o. - Pass
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katcon Polska Sp. z o.o.