Opinie o Katcon Polska Sp. z o.o. w Pass

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Katcon Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katcon Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katcon Polska Sp. z o.o. w Pass

Kabziut Wyszogród

Nie polecam dziadostwo obóz pracy dla spawaczy.tim liderzy to dostaną poza praca becki

@Kabziut Nowa Sucha

To sporo benefitów. A jeśli chodzi o szkolenia to każdy pracownik może barć w nich udział? Czy to kierownik decyduje kogo wyśle i to bardziej w formie nagrody? Za droższe szkolenia nie trzeba podpisywać umowy lojalnościowej?

Polak

Zero szanowania pracownika szukają masy ludzi, których później będą zwalniać. Umowa od razu przez firmę ale jeśli ci się coś przydarzy i będziesz powyżej miesiąca na zwolnieniu, dostaniesz wypowiedzenie. Wynagrodzenie podobne jak w większości magazynów i firm produkcyjnych chyba że nie wyrobisz normy.

Wiolka
@Rotor

To firma nie może zatrudnić "średniej" liczby osób żeby zrównoważyć ilość pracowników do zamówień? Na jakie umowy w ogóle tu zatrudniają, skoro po kilku miesiącach mogą podziękować za współpracę?

Robot

Firma która nie szanuję pracowników!!!

Badania
@Robot

Jeśli zacznie szanować to wyśle wszystkich pracowników na badania co 3 miesiące, grafiki miesięczne a nie w cały świat jak zmiana to zmiana tydzień tak tydzień tak tydzień tak a nie nie ktozi mają miesiącami 1 lub 2 lub noce i brak premii

Ooo Nowy wpis

Uznałem, że przeciętnie dwie podróże zagraniczne rocznie w ramach (usunięte przez administratora) jako Inżynier Rozwoju Dostawców to coś dla mnie. Ciekawi mnie, jak firma wspiera znajomość języka inżyniera. Jest mowa o dofinansowaniu nauki, ale poprosiłbym o szczegóły tych, co się orientują. Jaki jest na to budżet, ile godzin (usunięte przez administratora) można przeznaczyć na naukę?

Olo

Powinni w pracy przebadać psychologicznie wszystkich. Praca super ale pracownicy jacyś nadęci nie chce pójść do psychologa po premii PSYCHOLOG MUSI BYC. W KATCONIE

Lde
@Olo

Bardzo dobry pomysł wprowadzić co tydzień wizytę psychologa

Pewny
@Olo

Oczywiście że badania powinny być laboratoryjne i psychologiczne jeśli nie chce premie uciąć pracowałem tam i wiem że tak powinno być . Szef widać że dba o siebie ale pracowników lekceważy, wszystkich na badania od a do z bo niestety zachorowałem bo spóźniłem się na badania sam.

@Pewny

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi badaniami, musisz zrobić jakieś badania, żeby nie stracić premii, o co chodzi? A zwracają chociaż za nie koszty? Możesz to wyjaśnić?

Badania Nowy wpis

Badania pracowników lekceważy a potem płacz że chory i musi iść na zwolnienie i zabierana premia , Każdy pracownik zamiast zabierać premie dać za świeże OBOWIĄZKOWO badania od A do Z .

Zauważyłem że nie napisał pracodawca zarobków w ogłoszeniu na spawacza. Ktoś gadał z nimi na ten temat już i się dowiedział, ile są e stanie zapłacić, bo bym chciał wiedzieć? Żeby nie było żadnych niespodzianek.

Aneks

Katcon Polska firma która w przeciągu roku na milionowe dochody,daje pracownikom po 1zl podwyżki... Serdecznie dziękujemy wam dobrodzieje pracownicy produkcji...ps.. Jaka płaca taka praca

Pracuś
@Aneks

Zabrać 7 % premii co przy średniej stawce w tej firmie stanowi ok 2 zł i dać 3 zł podwyżki... Nic nie stracicie mówili, będziecie zadowoleni ... Nikt nie jest glupi

Waldemar Nowy wpis
@Pracuś

Pracuje już kilka lat w tej firmie i doszedłem do wniosku że jedyne czego można się dorobić w tej firmie to depresja

Czy rekrutacja na stanowisko Spawacz w firmie Katcon Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno
Robot

Firma która nie szanuję pracowników!!!

е
@Robot

Pracownik który nie szanuje firmę

Grażyna
@Robot

Czemu tak uważasz, że firma nie szanuje pracowników?

Zagranicznych szanuje

Magdalena
@Kabziut Nowa Sucha

A niby czemu taki podział? I czym się przejawia ten większy szacunek, jakieś lepsze warunki mają czy co?

Badania

Kinia

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko księgowej. Firma oferuje umowę o pracę na czas określony. A czy przy dłuższej współpracy można liczyć na uop na czas nieokreślony? Jeśli chodzi o możliwość pracy zdalnej, to czy jest możliwa od pierwszych dni? Jak to wygląda z tym trybem home office? Jeśli coś wiecie, dajcie znać

Jestem zainteresowany pracą w firmie katcon. Na jakie zarobki można liczyć

Smerf Zgrywus

Pracowałem w Katcon przez prawie 3 lata i bardzo dobrze wspominam to doświadczenie bardzo dobrze. Wszędzie są stanowiska i działy są różne i różnie się tam dzieje ale firma jako taka jest ok. Jeżeli komuś coś nie pasuje (stanowisko, wypłata, przełożony) to powinien zmienić pracę, zabrać grabki i iść do innej piaskoenicy.

Cześć, a co nie tak z tym regulaminem? Co tam takiego firma wymyśliła? Bo ja właśnie planuje złożyć cv na operatora linii montażowej, bo szukają tam do was kogoś na to stanowisko. Wolałbym wiedzieć na co się pisze jeszcze przed aplikowaniem :P Niby oferta wygląda dobrze, o premiach nawet piszą i transporcie pracowniczym do zakładu.

Czy poza pracownikami produkcji zagląda tu ktoś z biura? Ciekawi mnie pozycja procurement specialist. Pod względem finansowym oczywiście, ale także umowy o pracę - na jaki okres jest zawierana pierwsza umowa?

Mam takie pytanie o poziomy stanowisk w firmie. Ile lat przeważnie jest się Juniorem, ewentualnie z jakim doświadczeniem po prostu u nich się ma taki tytuł? Jest ogłoszenie Junior Procurement Specialist. Chciałbym wiedzieć, czy istnieje szansa potem na wskoczenie na wyższe stanowisko i ewentualnie po jakim czasie

Jarosław Kaczynski

Witam, z całego serca nie polecam pracy w katcon. Panuje tam dyskryminacja, Ukraińcy mają większe przywileje od Nas są lepiej traktowani, im więcej wolno niż nam a nikt nie zwraca im uwagi. Następna sprawa to premie. Na liniach liczy się norma czyli katcon idzie w ilość a nie jakość, ganianie pracowników do szybszej pracy gdzie nie jest wprost proporcjonalne do zarobków. Robisz wolno robisz szybko tyle samo zarobisz. Na liniach jest kontrola jakości która jest odpowiedzialna za weryfikację końcową wyprodukowanego produktu czyli katalizatora. Jeśli coś jest źle zrobione odpryski, brak geometrii w teori powinien być odrzucony a w praktyce przechodzi, gdzie towar jest transportowany do fabryk zagranicznych. Tam trafia na weryfikację kontrolę jakości czy spełniają wymogi jak nie, jest zwrot całego towaru i przyjeżdża spowrotem gdzie wtedy wszystkim pracownikom na tej linii jest zabrana premia mimo, że nie którzy nie mają nic z tym wspólnego. W firmie panuje atmosfera neutralna czasami chamska. (usunięte przez administratora) też nie brakuje. Od jakiegoś czasu już tam nie pracuję i nie będę pracował. Musiałbym być konfidentem, i wchodzić w (usunięte przez administratora) żeby tam normalnie pracować.

@Jarosław Kaczynski

Ale co im wolno czego nam nie ? Na produkcji raczej wszędzie jest do wyrobienia konkretna norma żeby dostać premie ale ganiają was i musicie robić ponad norme? Tak to rozumiem z twojej wypowiedzi.

Wiecie, czy Katcon Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kama

Można aplikować na operatora linii montażowej. Czy na tym stanowisku tez 3100 ? Ktoś napisał o takiej wypłacie niżej i mnie troszkę to przeraziło. Tylko nie napisał o jakie stanowisko chodzi. No chyba ze z premią i dodatkami wyjdzie więcej a to była podana sama podstawa?? Wiadomo na start nie dadzą niewiadomo ile.. ale wraz ze stażem mogę liczyć na wyższa stawkę ?

Oskar
@Polak

Cześć. Trochę nie jasny jest dla mnie Twój wpis. To szukają pracowników po to, aby ich zwalniać? Jakoś jedno z drugim mi nie gra. Co jest przeważnie powodem takich zwolnień? Rozumiem, że l4 tu nie przechodzi za bardzo. Ale jakieś krótsze może być np. tydzień, jak już ktoś naprawdę musi? No i co do wynagrodzenia podasz konkretne kwoty?

@Oskar

Będziesz dostawał premie cały rok a nie bedzie zamówień lub ci się przydarzy choroba , będziesz za długo na zwolnieniu. To dadzą ci wypowiedzenie motywujac brakiem zangażowania lub jakimś innym pretekstem. Podstawa to najniższa krajowa reszta to zależne od wykonanej normy. Od jakiegoś czasu jest to nagminna praktyka niestety

Mira
@Polak

Trochę to nierealne, aby nie chorować nigdy w życiu lub nie mieć żadnego wypadku losowego....czy w takim razie nie ma przypadkiem u nich dużej rotacji pracowników, skoro są takie restrykcyjne zasady? A co do tego wynagrodzenia, no to przeżyłabym najniższą krajową, jeżeli premia jest całkiem sensowna, więc podałbyś jaką miesięczną kwotę z premii można u nich uzyskać?

Chyba Ty
@Polak

a kto trzymałby pracownika, który zaraz po zatrudnieniu choruje ponad miesiąc?? jakbyś miał własną firmę to byś czekał na niego? weź pomyśl człowieku. a jak się coś przydarzy prawdziwego a nie lewe zwolnienie to zawsze można iść i pogadać z przełożonym. to dobra firma i szanuje pracowników tylko trzeba mieć trochę chęci a nie szukać dziury w całym.

Rotor
@Mira

Jest strasznie duża rotacja, jeden popracuje miesiąc, drugi dwa i się zwalnia, albo tak jak wyżej, zatrudnią dużo osób na raz bo zapotrzebowanie duże a nagle się okazuje że zamówienia spadły i ludzie niepotrzebni i nagle zwalniają :) to już nie jest to samo co kiedyś. Pozdro :)

@Chyba Ty

Nie chodziło o to że ktoś pójdzie zaraz po zatrudnieniu na zwolnienie tylko po jakimś czasie się coś przydarzy . Pogadać z przełożonym sobie możesz....., nawet prawdziwe szpitalne zwolnienie traktowane jak lewe.

Wiolka
@Rotor

Pracownik magazynowy

Jak się pracuje w katconie dobrze czy źle? Jakie są tam zarobki? Jaka jest atmosfera pracy? Czy dobrze się pracuje na Lini montażowej?

Nowa
@Pracownik magazynowy

Na linii super pracownicy super zarobki ok.ale jest jeden lider co uważa się za Boga a pracownika ma za nic po paru dni pracy uważa że nowy powinien umieć wszystko i wszedzie

Elka
@Nowa

Nie ma ciężkich obowiązków na linii? Bardzo trzeba się spieszyć z wykonywaniem czynności? Jeśli chodzi o zarobki, to możesz je nakreślić? W komentarzach czytałam, że zarabia się tutaj najniższą krajową + resztę, która jest zależna od wykonanej normy. Ile to mniej więc wychodzi w skali miesiąca?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Katcon Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 17 lipca

Wercia

Ale co w tym złego, że rządzą tam osoby z Ukrainy? Podasz jakieś przykłady ich złego zarządzania i porównasz z tym co było kiedyś?

Kabziut Wyszogród

@Kabziut Wyszogród

"bęcki"? a ubezpieczenie zdrowotne to tu przysługuje? :D z ciekawości to jakie warunki zatrudnienia mają tutaj liderzy? na nich to się awansuje czy ludzi spoza firmy biorą?

Zmęczony
@Monika

Liderzy w większości awansowani z produkcji choć są wyjątki. Sprawdź aktualne oferty dostępne są na olx i pracuj.

John
@Zmęczony

I dlatego są takie zjeeeby bo chcą zabysnąć

@Zmęczony

Ostatnio liderami zostają tylko zagraniczni pracownicy z za wschodniej granicy, więc dla ojczystych obywateli ciężko z awansem w danej chwili

@Kabziut Nowa Sucha

Jaki jest konkretny powód odnośnie podejmowania tego typu decyzji o przyjęciu na takie stanowisko? I ilu liderów tak w sumie u w firmie potrzeba?

@Monika

Powodem jest Pan Kierownik (usunięte przez administratora) Cz, który degraduje dobrych liderów,a zastępuje zagranicznymi,a jeżeli chodzi o ilość to jest zależne od projektów wykonywanych w firmie dla klientów, każdy projekt powinien mieć lidera który jest odpowiedzialny za wykonaną pracę

@Monika

Po za tym Firma jest naprawdę godna polecenia warunki pracy dobre, transport do pracy darmowy, różne benefity, premie

Antoni
@Kabziut Nowa Sucha

O, powiesz jakie benefity? Chętnie się dowiem co takiego dają poza wypłatą. Pochwal się.

@Antoni

Karta Multisport,punkty na Mybenefit za które można zrobić zakupy w wielu różnych sklepach,szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe też można uznać za benefit profit dla pracownika,wczasy pod gruszą ,dodatkowe pieniądze przy okazji świąt Bożego Narodzenia oraz świąt Wielkanocnych

@Kabziut Nowa Sucha

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Katcon Polska Sp. z o.o. na stanowisku inżynier automatyk? Czy pracownicy dostają premie?

Zarobki 9 tyś do 10 tyś, bez premii. Praca nocna na stanowisku inżyniera. Dodatki tylko socjalne (ZFŚS itp.)

No jeśli samo bez premii to brzmi ładnie. A one same w sobie to ile potencjalnie mogą wynosić?

@Monika

Oczywiście to kwoty brutto.

Bez premii to znaczy, że nie ma premii w ogóle. Jest tylko sama podstawa.

Ilona

To netto ile wyjdzie takim wypadku? I ogólnie daj znać, za co są te premie. Ciekawa jestem, czy są osiągalne w ogóle w miarę.

Zostaw merytoryczną opinię o Katcon Polska Sp. z o.o. - Pass

• Jak się pracuje w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Katcon Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katcon Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Katcon Polska Sp. z o.o.