Europejskie Centrum Młodzieży

Łódź

Opinie o Europejskie Centrum Młodzieży

ewa 2015-11-03 11:06:37
Uaważajcie na tą firmę , nie mają gwarancji turystycznych..
usergw 2016-06-30 14:03:38
Uważać powinni zarówno klienci (którzy otrzymają produkt bardzo kiepskiej jakości), jak i potencjalni pracownicy. Na początku sprawiają wrażenie dobrze funkcjonującej firmy: katalogi, kilka rozmów rekrutacyjnych, szkolenia, itd. Jednak już na pierwszych wyjazdach prawda wychodzi na jaw. Wycieczki są fatalnie zorganizowane (np. biuro opłaca nie ten hotel, co trzeba; nie wie, jaki autobus wysyła w trasę; ile kosztują depozyty wymagane przez hotelarza; żeby było taniej łączy sobie kilka grup z różnymi programami; obiecuje wizytacje w szkołach, z których nic nie wychodzi; wszystko rezerwowane na ostatnią chwilę; wyjazdy na niesprawdzone zakwaterowanie itp.). Oczywiście w razie pytań lub problemów pilot ma sobie radzić sam, a najlepiej nie zawracać głowy. Do tego żenujące wynagrodzenie (o ile ktoś będzie miał na tyle dużo szczęścia, że w ogóle je otrzyma). Jednym słowem - świetna okazja, żeby wykończyć się psychicznie i finansowo.
gruffalo 2016-07-01 21:28:30
Kompletny rozgardiasz i bardzo słabo przygotowane wyjazdy, nie polecam.
były pracownik 2016-07-19 22:58:07
3 miesięczna przygoda. I tak się dziwię, że tyle wytrzymałem.
Zostaw swoją opinię o Europejskie Centrum Młodzieży - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Młodzieży