Lingua House Szkoła Języków Obcych

Katowice

Opinie o Lingua House Szkoła Języków Obcych

Dirkin 2013-05-27 07:12:01
Mogę polecić szkołę Lingua House, w Katowicach mają moim zdaniem najlepszy wybór kursów. Szczególnie polecam kurs włoskiego metodą bezpośrednią (direct), bardzo dobrze zorganizowany, bardzo szybko można poszerzać wiedzę, generalnie bez zarzutu, solidni lektorzy i bardzo miła atmosfera.
Hella 2013-06-26 09:43:59
IMHO godna polecenia szkoła, w zeszłym roku korzystałam z kursu wakacyjnego z angielskiego i bardzo sobie chwaliłam, szczególnie za podejście lektora, dobrą organizacje zajec, na duży plus!
2013-09-27 19:27:03
naprawde fajna szkoła oraz kadra lektorów
nnm 2014-04-24 10:32:32
Szkoła masakra dla lektora, nie polecam
Barbara 2015-10-03 09:36:15
Niewiem o co chodzi wyżej z tą masakrą, ale ja pracowałam jako korepetytor włoskiego w Lingua Katowice. Ta szkoła jako nie liczne w naszym kraju doceniają swoich pracowników gdy większy wysiłek i kreatywność wkładamy w edukacje uczniów. Zarobki adekwatne do doświadczenia i umjętności http://edukacja.net/topic/1671-korepetycje
iga 2015-10-14 19:52:09
Kto może pisać takim językiem I WTAKI SPOSOB? Odpowiedz sobie sam....nA pewno nie lektor ani nie uczen szkoly!!
Erkla 2016-06-30 07:21:49
Ja mogę podpowiedzieć że jeśli chodzi o kwestię pracy to jest OK, moim zdaniem oczywiście, ale warunki finansowe dla lektorów są dobre, poza tym fajny młody zespół a szkoła ma sporo kursów i nie można narzekać.
ag 2016-07-08 23:21:04
Skoro jest szansa na odpowiednie benefity do zarobków to się wcale nie ma co dziwić, że ich oferty są dość popularne. Ale czy wypłata pojawia się w terminie? Na terminowości bardzo mi zależy, bo w końcu o czasie lepiej dostawać wynagrodzenie. Jest nieźle
Zostaw swoją opinię o Lingua House Szkoła Języków Obcych - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingua House Szkoła Języków Obcych