Market-Pol Jolanta Dąbkowska

Katowice

Opinie o Market-Pol Jolanta Dąbkowska

poszkodowany klient 2014-12-11 20:02:48
witam nie mam dobrego zdania o tym warsztacie mają cholernie drogo sama kalibracja 90zł . Jedno wymienili a drugie popsuli specjalnie żeby u nich to wymienić jak sam wymieniłem parownik i pojechałem do nich zrobić kalibrację komputera to mieli pretensje że nie u nich to było wymienione i jeszcze go specjalnie rozregulowali i powiedzieli że to nie taki parownik ino trzeba u nich kupić cena500zł a pojechałem do innego warsztatu i wszystko poustawiał i fura chodzi jak marzenie po prostu powiem oszuści krętacze naciągacze nie polecam tego warsztatu jednym słowem ZŁODZIEJE.!!!!!!!!!
Seth 2015-08-31 10:02:11
beznadzieja
Seth 2015-08-31 10:07:18
beznadzieja. Samochód przez nich po instalacji gazowej - nie do poznania, odwalili fuchę i spartaczyli robotę. Po przeglądzie po 1000km kolejna awaria. 3 mechaników,przemądrzałych i szefowa, która umywa rączki od wszystkiego. Instalacja zamontowana, wyciek po instalacji płynu z chłodnicy, skończyło się przegrzewaniem silnika, efekt - uszczelka pod głowicą do wymiany. Odradzam tych partaczy.
martin 2016-10-03 10:35:22
Moim zdaniem tokik ma rację,ja montowałem już 6 samochodów.Mało tego ,znam firmę,która montowała tam całą flotę.Wszystkie moje samochody sprawują się bardzo dobrze.Instalacje pozakładane bardzo czysto.Nawet diagności samochodowi kiwają głowami z uznaniem.
Zostaw swoją opinię o Market-Pol Jolanta Dąbkowska - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market-Pol Jolanta Dąbkowska