Depenbrock Polska Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o Depenbrock Polska Sp. z o.o.

kkk 2013-04-29 11:19:53
+ duże możliwosci awansu
+ ciekawe projekty
+ pozytywna atmosfera
+/- lokalizacja (komorniki) -d la mnie drugi koniec miasta, ale to zalezy gdzie kto mieszka
p...... 2013-04-30 02:04:29
Plusy:
+wynagrodzenie
+możliwość intensywnej nauki
Minusy:
- atmosfera
- podział na pracowników lepszych i gorszych( nie zależy od jakości pracy)
- dużo delegacji
- brak wsparcia kadry doświadczonej
- dział koordynowania projektów -DNO!
Mimo wszystko polecam!
gym 2013-05-07 09:37:44
Pozytywnie za klimat i warunki także płącowe, na niektorych stanowiskach sporo delegacji ale to każdy swiadomie sie decyduje . Jeśli ktoś chce sie rozwijać moze się wiele nauczyc i ma perspektywy awansu. pzdr
fj 2013-06-03 09:55:31
Na plus za rozwój,pensje i stabilność; zdarzaja sie nadgodziny, dojazd tez ok
Miki 2013-08-07 13:32:39
można tam się szybko rozwinąć zawodowo, ale trzeba chcieć i mieć umiejętność "przebicia". Ja ostatecznie stwierdziłem, że budowlanka to nie moja działka, ale tak poza tym to było Ok.
Tebeko 2013-11-18 11:56:28
Można się tu nauczyć dużo, bo firma realizuje wiele inwestycji i to z wielkimi budżetami. Początkujący pracownicy są pod szczególną "obserwacją", trzeba się wdrożyc,nikt nie przydziela mega waznych projektów na dzień dobry przynajmniej w moim dziale tak jest. Podoba mi się styl ich budownictwa - materiały porządne, technika zachodnia. Minusy - na początku trudno dostać ważniejsze zadania, ptem jest już lepiej, plusy - pensja - naprawdę przyzwoita.
Sid 2014-03-05 15:17:37
portfolio można sobie ładnie nabić - depenbrock buduje teraz dla amazona te ich centra logistyczne, dużo pracy mamy, ale nauczyć się też można sporo.
Robotnik 2014-05-27 11:46:06
Plusy:
- dobre zarobki
- szacunek do pacownika
- umowa
- atmosfera między pracownikami

Minusy:
- stres
- goniące terminy
- nie zawsze dogodna lokalizacja budowy
Parys 2014-06-30 12:03:10
Plusy:
+ atmosfera
+ prestiż firmy
+ wynagrodzenie
+ dobre warunki socjalne

Minusy:
- duża hierarchiczność
Sid 2014-08-27 19:50:38
ciekawy ten profil z wszystkimi komentarzami napisanymi przez jakiegoś "lojalnego" pracownika firmy...
marzena 2015-01-26 13:22:21
mój chłopak szuka teraz pracy i chciałam mu coś doradzić w tym zakresie tak naprawdę.. chyba najlepszym pomysłem jest dowiedzenie się wszystkiego od źródła tak naprawdę, wiec mam nadzieje, że znajdzie się tutaj jakaś dobra dusza, która chciałaby mi coś pomóc w te sprawie? Dajcie znać jak to wszystko wygląda w praktyce.
Adam 2015-03-03 05:52:23
Z zewnątrz firma się dobrze prezentuje. Duże kontrakty itd. W budownictwie jeden z nielicznych rzetelnych płatników. Na pewno Twój chłopak Marzena, dobrze zrobi jeśli podejmie tam pracę.
Ulisses 2015-03-25 14:32:51
Na pewno dobrze praca w takiej firmie wygląda w cv. Co jak co ale mają na swoim koncie sporo dużych inwestycji, no i ten Amazon przewyższa szalę. Co do warunków pracy to nie pomogę bo nie pracowałem tam.
Ulisses 2015-03-31 12:03:39
Qvist, spróbuj może po prostu wysłać im maila z cv i pytaniem, czy szukają kogoś na interesujące Cię stanowisko.
Eugen 2015-04-04 19:05:15
Dobra firma. Godna polecenia.
Pracownik 2015-08-24 21:27:44
To nie jest tak ze nie moga obsadzic stanowiska. Poprostu wakat jest jeden a lokalizacja budowwy obejmuje cala polske dlatego trzeba byc przygotowanym na delegacje ale przy tym stanowisku to norma. Ogolnie bardzo polecam to firme nie sa najtansi jesli chodzi o cene robot ale pracuja naprawde na porzadnych materialach i realizuja fajne projekty.Co do wynagrodzenia i narzedzi pracy naprawde nie ma co narzekac i naprawde mozna sie wiele nauczyc w czasie pracy ale latwo nie jest.
hades 2015-09-30 09:38:54
Malkontenci zawsze się znajdą ale patrząc realnie to naprawdę depenbrock to nowoczesna firma, w której warto pracować. Jak ktoś chce robić przy dużych projektach z dobrymi fachowcami i w przyjaznej atmosferze to miejsce dla niego. Narzędzia do pracy jak ktoś wyżej pisał są na wysokim poziomie. Na pewno warto się tam załapać.
damian 2016-01-12 13:57:42
kto w depenbrocku jezdzi firmowymi a6?
eugen 2016-02-05 13:10:56
intersuje mnie złożenie oferty na wykonawstwo w okolicy wrocka albo warszawy. nie wie ktoś z kim gadać? potwierdzam, że to dobra firma do której się wraca. (usunięte przez administratora)pokaż mi budowę gdzie Kierownik się trochę nie powyżywa... żadna to nowina
michal 2016-02-06 15:49:27
Czy w Depenbrock prace znajdą Instalatorzy czy wyłącznie absolwenci budownictwa?
michal 2016-02-18 15:20:45
a jak z zarobkami dla młodych inzynierow i wogole jaka atmosfera?
hefez 2016-07-13 15:25:07
Na jakie zarobki może liczyć kierownik budowy w firmie depenbrock?
t_ 2016-08-19 11:58:38
a czy zatrudniają absolwentów inżynierii środowiska w charakterze inżyniera budowy ?I czy w ogóle instalatorzy są tam zatrudnieni?
błażej 2016-08-19 12:41:16
no i jak wygląda praca u nich tutaj? coś o tym wiecie moze..
asia100 2016-11-09 20:45:16
Witam, jakie zarobki plus/minus przewidywane są dla osoby na stanowisku młodszego księgowego?
asia100 2016-11-09 20:45:48
były pracownik 2016-11-27 19:09:21
Depenbrock na obecną chwile przypomina jabłko gnijące od środka . Z zewnatrz super (zarobki, narzędzia pracy itp.) Natomist środek to atmosfera kumoterstwa i kolesiostwa. Jak nie masz znajomości to o prace raczej ciężko rekrutacje są często ustawiane. To już nie ten sam Depenbrock co w latach 2005-2010.Firma sie już dawno podzieliła na 2 obozy starych i nowych( oczywiście tych gorszych) . Zdecydowanie lepsza atmosfera panuje w konkurencji.Zarobki są niższe ale zarząd myśli zdrowo rozsądkowo a nie przez kabli o kolesiostwo.
były pracownik 2016-11-27 19:10:54
Depenbrock na obecną chwile przypomina jabłko gnijące od środka . Z zewnatrz super (zarobki, narzędzia pracy itp.) Natomist środek to atmosfera kumoterstwa i kolesiostwa. Jak nie masz znajomości to o prace raczej ciężko rekrutacje są często ustawiane. To już nie ten sam Depenbrock co w latach 2005-2010.Firma sie już dawno podzieliła na 2 obozy starych i nowych( oczywiście tych gorszych) . Zdecydowanie lepsza atmosfera panuje w konkurencji.Zarobki są niższe ale zarząd myśli zdrowo rozsądkowo a nie przez kabli i kolesiostwo.
Zostaw swoją opinię o Depenbrock Polska Sp. z o.o. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Depenbrock Polska Sp. z o.o.