brak logo

Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Greg 2015-03-31 00:03
Good
1
Pablitto 2017-02-13 20:58
Amerykańskie korpo najgorsze jakie może być. Mnóstwo jałowych szkoleń z centrali, brak zaufania do pracownika, hierarchia, traktowanie pracownika jak trybika - rzecz. Miejsce, gdzie ludzie są tylko dla kasy i udają wczutych. Tam jest credo - nikt z tego nie żartuje. Wszędzie kamery. Mnóstwo prania mózgu - gdzie człowiek ma poczucie bycia "w sekcie" lub straconego czasu/życia. Regresywne środowisko. Absolutnie nie polecam.
4
Mm 2017-03-02 21:22
Pracuję w Janssenie od 12 lat i mam zamiar pracować kolejne 12. Oczywißcie jest jak w korpo, czasem lepiej czasem za dużo rzeczy na które poświęca się czas, jednak kultura pracy, poszanowanie, docenianie pracowników i etyczne postępowanie jest tu podstawą.
TRuth 2017-03-07 13:35
Etycznie postępowanie? he he he Srsly? W firmie farmaceutycznej? Poczytaj na wikipedii o nich jak są "etyczni". Już nie wspomnę o technikach "przekonywania" lekarzy ;) czy też badaniach na zwięrzętach etc...
Oczywiście, że w życiu też można się oszukiwać. :) Nawet 12 lat, jak widać ;)
2
Zostaw swoją opinię o Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.