Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Opinie o Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Greg 2015-03-31 00:03
Good
Pablitto 2017-02-13 20:58
Amerykańskie korpo najgorsze jakie może być. Mnóstwo jałowych szkoleń z centrali, brak zaufania do pracownika, hierarchia, traktowanie pracownika jak trybika - rzecz. Miejsce, gdzie ludzie są tylko dla kasy i udają wczutych. Tam jest credo - nikt z tego nie żartuje. Wszędzie kamery. Mnóstwo prania mózgu - gdzie człowiek ma poczucie bycia "w sekcie" lub straconego czasu/życia. Regresywne środowisko. Absolutnie nie polecam.
Mm 2017-03-02 21:22
Pracuję w Janssenie od 12 lat i mam zamiar pracować kolejne 12. Oczywißcie jest jak w korpo, czasem lepiej czasem za dużo rzeczy na które poświęca się czas, jednak kultura pracy, poszanowanie, docenianie pracowników i etyczne postępowanie jest tu podstawą.
TRuth 2017-03-07 13:35
Etycznie postępowanie? he he he Srsly? W firmie farmaceutycznej? Poczytaj na wikipedii o nich jak są "etyczni". Już nie wspomnę o technikach "przekonywania" lekarzy ;) czy też badaniach na zwięrzętach etc...
Oczywiście, że w życiu też można się oszukiwać. :) Nawet 12 lat, jak widać ;)
Uranos 2017-03-29 21:09
Przeszkadzają Ci badania leków na zwierzętach?
Zawsze możesz zaoferować swojego dzidziusia albo mamusię do testowania np. żeby określić śmiertelną dawkę :) Bo sam jak mniemasz chętny do tego nie będziesz :)
Johny SPrawiedliwy 2017-04-15 21:33
@Uranos Tobie chyba zrobili w tej firmie niezłą wiwisekcję na psychice, skoro nie masz empatii i piszesz takie rzeczy dodając uśmieszki przy "śmiertelnej dawce". Jesteś najlepszym przykładem człowieka z tej korporacji, który - jak to mówi się na mieście, jest przedstawicielem handlowym - nagabuje lekarzy, by wpychali leki pacjentom. Dla pieniędzy wszystko... Pamiętaj jednak, że na tym świecie chodzą też ludzie, którzy mają wartości i ideały. I jest ich całkiem sporo.
Zostaw swoją opinię o Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.