Berlitz Poland Sp. z o.o.

Opinie o Berlitz Poland Sp. z o.o.

nikt 2014-10-04 23:27
Co można napisać o szkole, w której pani kierownik Katarzyna, testując klientów z angielskiego sama jeszcze uczęszczała na lekcje angielskiego i to do profi lingua...
robert61 2014-12-13 18:20
Niepoważna instytucja, zatrudniają tylko młode osoby, które nie mają pojęcia jak uczyć. Szkolenie dla nowych nauczycieli wygląda jak pogawędka w schronisku dla młodzieży, którzy dopiero co przyjechali z plecakami
ala 2016-07-15 22:58
Nie prawda w poznaniu pracuje spawacz
ala 2016-07-15 22:59
Nie prawda w poznaniu pracuje spawacz
mk 2016-07-15 23:12
Taka praca na 3 zmiany @Adam jest całkiem niezła, bo pewnie i tak się inaczej rozkładają z tego zarobki. Wiecie czy można jeszcze liczyć na jakieś socjale? Pozdrawiam
ling 2016-12-03 15:01
jakie są zarobki w tej szkolę?
mariposa 2017-03-07 15:19
Czy ktoś może coś powiedzieć o testach poziomujących w tej szkole? Hardkor czy nie? :)
taka_jedna 2017-06-15 14:48
Bo pani testująca jest zatrudniona na stanowisku recepcjonistki, i jej kompetencje językowe są wystarczające by się ewentualnie skomunikować z obcojęzycznymi lektorami. Ona jedynie wręcza kandydatowi na lektora test, który następnie ( wraz z nagraną próbką wypowiedzi) odsyła do zweryfikowania do centrali w Wa-wie. :))
gość 2017-09-17 11:29
ta szkoła jest nieprofesjonalna, szczególnie oddział w Warszawie i śmieszna Pani Dyrektor, której brakuje podstawowych zasad etycznych. Nie polecam.
Julita 2017-09-18 15:38
Czy ktoś pracuje obecnie w Berlitz Poland Sp. z o.o. i opowiedziałby o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to poszukują do pracy na stanowisko LANGUAGE CENTER COORDINATOR. W ofercie napisali, że oferują pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej, pakiet szkoleniowy, dofinansowanie do pakietu socjalnego oraz umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o Berlitz Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berlitz Poland Sp. z o.o.