Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej

Poznań

Opinie o Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej

admin 2015-08-20 21:36:33
Czekamy na nowe informacje o firmie Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.
Manekin 2015-11-12 20:45:46
Uważajcie na nich, bo to ch... jakich mało. Kilka lat temu, kiedy jeździłem do pracy w Kiekrzu pod poznaniem autobusami podmiejskimi Rokbus, miałem nieprzyjemność zetknąć się z nimi. W Rokbusach kupowało się bilet miesięczny u kierowcy i należało go później podpisać, żeby był ważny. Kiedyś kupiłem taki bilet, ale nie miałem długopisu, żeby go podpisać i wsiedli Panowie z Trans Kontrol, jeden poprosił o bilet, podałem, podziękował i poprosił o dokument w celu porównania z danymi z biletu, kiedy dałem dowód, oznajmił mi, że bilet jest nieważny, ponieważ go nie podpisałem i będzie mandat. Poprosiłem w takim razie, żeby oddał mi dowód, bo dałem mu go, żeby sprawdził bilet i jeśli użyje danych z niego to dopuści się oszustwa. Drugi powiedział, żebym się nie stawiał. Pokazałem im bilety z ostatnich sześciu miesięcy, wszystkie podpisane. Nic to nie dało, powiedziałem, że przestanę jeździć tą linią skoro tak traktują stałych pasażerów, dalej nic (rzeczywiście zamieniłem Rokbusa na MPK). Jako, że w mojej opinii wyłudzili mój dokument podstępem, nie przyjąłem mandatu. Okazało się, że po kilku tygodniach dostałem wezwanie do zapłaty około 250 złotych. Nie była to dla mnie jakaś ogromna kwota, więc któregoś dnia wracając z pracy postanowiłem zachaczyć o ich biuro i spróbować porozmawiać z kimś rozsądnym. W końcu znalazłem to "Biuro" na tyłach jakiegoś gimnazjum z wejściem przez teren szkoły, mała klitka 2x2 metra z jakąś Panią, która nic nie wiedziała. Nie chciało mi się wykłucać, to zapłaciłem tyle ile było na wezwaniu. Miało to miejsce w 2009 roku. Jakie było moje zdziwienie, gdy przedwczoraj otrzymałem wezwanie do zapłaty tego mandatu od słynącej ze swojej nadgorliwości firmy windykacyjnej - intrum justitia. Wygląda na to, że te ch... z Trans Kontrol sprzedają po latach ZAPŁACONE mandaty innym ch... jako niezapłacone... Trzymajcie się od nich z daleka!!!
krzysiek 2016-05-04 08:53:00
A jakie są ich opinie @hp bo chyba tego zapomniałeś dodać? @Manekin czytam Twoją wypowiedź i jednocześnie ją rozumiem wiadomo każdy by się wkurzył, ale z drugiej strony każdy wie, że taki bilet się podpisuje w każdym mieście można dostać za to mandat
Zostaw swoją opinię o Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans Kontrol S.C. A. Walczak P. Kołodziej