DPD Polska

Legnica

Opinie o DPD Polska

pracownik 2012-12-23 16:34:54
Zapomniałeś kolego dodać o sobotnich dyżurach za free praktycznie
robol 2014-01-30 12:22:18
jak chcesz nic nie zarabiac szef ma patrzec na ciebie jakby byl nie wiadomo kim to ta praca jest idealna dla ciebie sobota prawie za darmo a narobisz sie wiecej niz w tygodniu w zime -30 w lato +30 nie polecam (usunięte przez administratora)
były 2014-04-17 07:43:32
(usunięte przez administratora). Szczerze nie polecam. Grzyb na ścianie, zimna woda w kranie, brak jakichkolwiek warunków higienicznych.
zawiedziony 2014-09-24 23:33:26
Praca od 6-7 do 21-22, paczek mnóstwo, kasy mało. Za cały miesiąc ciężkiej pracy 1600 zł na rękę. I jeszcze trzeba się uśmiechać i dziękować za przywilej jeżdżenia "prawie" nowym, ale za to dorżniętym Boxerem... Tylko kurierzy zasługują tam na szacunek, bo są spoko i pomagają w razie potrzeby. Kierownictwo do bani.
Nowy 2015-02-16 18:53:30
Bardzo fajny, konkretny, ogarnięty szef. Dba o swoich! Szkoda ze przez niektórych nieraz musi stresowacz, nie zasłużył na to.

dla DPD LEGNICA
ania30 2015-10-14 10:48:15
JACEK, pracujesz w dpd Legnica?
comeone 2016-05-19 22:19:16
@jacek więc jeśli znaleźli tą osobę i ona się zajmuje tym wszystkim to może będzie lepiej niż było. Ja sam myślę nad stanowiskiem specjalisty ds. posprzedażowej magazynowej obsługi klienta. Wymagają tylko dobrej organizacji pracy i umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków.
Zostaw swoją opinię o DPD Polska - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska