Quality Packers Sp. z o.o.

Sułkowice

Opinie o Quality Packers Sp. z o.o.

Soka 2012-08-01 13:53:23
Możesz coś więcej napisać o tej firmie? Ponieważ niedługo idę tam do pracy chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć. Jakie wynagrodzenie ? Praca na akord opłaca się czy wyzyskuja człowieka? Pzdr
ja 2012-11-27 22:06:57
Witam. Pracuję już kilka lat w tej firmie. Powiem szczerze, jak by było na prawdę do (usunięte przez administratora) tam już by nikt nie pracował. A więc wychodzę z założenia że nie jest tak źle. Może i maja jakieś nie dociągnięcia jak i każda firma, ale uważam że nie jest źle. Zgodzę się z zarobkami że są mizerne. Ale i są tacy co zarabiają i sporo, czyli Ci kto potrafi zapierdzielać na maksa.
Obiektywna 2012-11-29 16:48:13
Zgadzam się w całości z tym co napisał gość.
ja 2013-02-18 12:11:08
Tyracie tyracie a stawki lecą w dół
iwo 2013-07-22 16:23:37
ty musisz chyba wyrabiac tam 300 procent normy skoro tak ci sie tam podoba rob jeszcze szybciej (usunięte przez administratora)
gigi 2014-01-24 11:08:40
To cos jeszcze istnieje?????RM37
pesi 2014-08-02 12:21:20
tak może było kiedyś. Teraz atmosfera jest na prawde miła a wynagrodzenie takie na jakie zasłużymy. Wiadomo że na początku nie zarobi się tych tysięcy ale z kwestią czasi i z wprawą można sobie zarobić. Ja pracuje tam przez firmę DNA i umowe dostałam już 1 dnia nawet w którym jeszcze nie pracowałam. Kierowniczka jest na każde zawołanie, zawsze doradzi i pomoże. Są osoby które pracują tam 8 lat i jeszcze się nie zwalniają a to coś znaczy, nie taki wilk straszny jak go malują. Jeśli ktoś chce robić żeby się bardzo nie narobić to praca dla niego (nabijanie żelek jest banalne i mało męczące). Co do temperatury to jest tam gorąco ale zadbali o wiatraki i jeśli dla żelek jest za wysoka temperatura to zwalniają o godzinę do domu. Dla tych którzy podszebóją pracy i nie wybrzydząją będzie ok. A szefowie jeszcze idą pracownikom na ręke i wiedzą że od 1 dnia nie zrobią nie wiadomo ile i płacą przez pierwsze 3 dni 13zł brutto
aaaa 2014-08-11 09:18:38
Ha ,ha ,ha....Komu ty chcesz kit wciskać pesi? Jak dlugo tam pracujesz? przeciez tam sa dwaj kierownicy nie ma kierowniczki .Zdejmij rozowe okulary zobacz rzeczywistosc
alibaba 2014-11-28 21:21:18
Która to napisała przeciez w to to nawet głupi nie uwierzy naparawde smiechu warte
xxxx 2014-11-30 17:51:09
czemu tak siadlyscie na ,,aaaa "przeciez ona sugeruje ze "pesi" pisze bzdury.

on 2015-06-19 09:54:24
sorki, ale anetka piszesz głupoty. za pierwsze dni jest stawka godzinowa do przyuczenia ale jeżeli ktoś zrezygnuje po 3-4 dniach to ma naliczany akordo i płacone za to co wykonała.tak mała mówione podczas szkolenia. moja siostra tak miała.
Quality Packers Sp. z o.o. 2016-04-26 15:45:55 [pracodawca]
Szanowni Państwo:
Zdajemy sobie sprawę z tego, że wynagrodzenie to kluczowa kwestia dla każdego pracownika. Staramy się, aby stawki oferowane przez naszą firmę nie odbiegały od rynkowych realiów.
Chcielibyśmy także podkreślić, że każdy z pracowników ma możliwość zdobycia dodatkowej premii za dobre wyniki jakościowe, dzięki czemu jego wynagrodzenie może być znacznie wyższe od średniej rynkowej. Osoby, które chciałby zwrócić naszą uwagę na jakiekolwiek kwestie związane z pracą w naszej firmie, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: biuro@qualitypackers.com, na pewno zajmiemy się każdą sugestią i zgłoszeniem.
Pozdrawiamy Quality Packers
Wonsz 2016-06-16 15:05:55
No powiem Wam, że praca jest w wielu miastach tutaj i nie można się w ogóle doczepić, jest naprawde fajnie, tak mi się przynajmniej wydaje, w kazdym razie ja polecam i pozdrawiam wszystkich pracujących
Zostaw swoją opinię o Quality Packers Sp. z o.o. - Sułkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Packers Sp. z o.o.