Ro-An Maria Niewińska

Bydgoszcz

Opinie o Ro-An Maria Niewińska

Niańka 2015-10-21 16:43
Praca na placu jak każda inna, zarobki 6 zł netto/h, umowa zlecenie. Słyszałam, że właścicielka niezbyt fajna, ale menedżer (chyba jej syn) jest ok. Wiele zależy od lokalizacji, koleżanka pracowała w Katowicach na 3 Stawach, gdzie w tygodniu były pustki (i czasem dziewczyny dostawały opieprz za to, że plac nie zarabia), a w "gorącym okresie" czyli przed świętami i weekendy było tak dużo dzieci, że jedna osoba nie wyrabia, już nie mówiąc o tym, że na 11-godzinnej zmianie nie może czasem ani razu wyjść do toalety. A do obowiązków należało również mycie urządzeń zlokalizowanych w obiekcie (samochodziki, karuzele).
ibik 2016-04-18 20:56
Niańka, no to, że tak powiem stawki nie porywają, 6 zł netto za godzinę to jednak mało, bo miesięcznie wychodzi tysiąc złotych. To raczej praca, by coś dorobić, albo dla osób zupełnie bez wykształcenia, bo wtedy zdobyte doświadczenie jest ważniejsze od pensji.
Taka jedna 2017-04-06 16:38
Widzę, że od 2012 stawka się nie zmieniła :P Szkoda czasu marnować. Pracowałam w tej firmie 2 lata i Chwała Panu, że już mam to dawno z sobą.
Zostaw swoją opinię o Ro-An Maria Niewińska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ro-An Maria Niewińska