Mostostal Pomorze S.A.

Gdańsk

Opinie o Mostostal Pomorze S.A.

Szymek golibroda 2012-01-22 14:07
Pomyśl człowieku dzięki temu, że ktoś ma ochotę dopłacić ty dostajesz wynagrodzenie. Zarządzanie w okresie kryzysu polega miedzy innymi na minimalizowaniu strat. JAk ci tak żele to szukaj sobie nowej drogi \\\"pajacu\\\"
alf 2014-03-04 05:57
jak tam dostać sie do pracy mam papiery ale mówią że nie ma pracy
Paweł 2014-04-06 16:12
trzeba być nieźle stukniętym żeby chcieć pracować w tej firmie
szef 2015-03-09 22:31
Tam pracuje sama rodzina nikt obcy nie distanie pracy ttylko rodzina
gość 2015-06-21 13:54
to prawda pracowałem 4 lata i tylko rodzina ma tam poparcie i kolesie majstrów który nie potrafi nawet spoiny wyszlifować a jak ktoś ma pojęcie o robocie to robi całą robotę teraz wyzbywają się ludzi bo z robotą krucho
grow up 2016-04-22 11:56
firma ma stabilny grunt pod nogami, a nie oszukujmy się, ale takich miejsc pracy ludzie się sztywno trzymają @a tak właśnie
yyyyy 2017-04-03 10:21
raz robisz 11 godzin a później przez pół roku 8 godzin 4 dni w tygodniu. tak tu bywa. podwyżki 1.3zł raz na 5 lat. ogólnie firma nie szanuje pracowników.
Ktoś 2017-04-26 17:44
Garstka pracowników jest zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, reszta osób pracuje przez spółki które naganiaja ludzi takich jak Faja,Waldek - dają maksymalnie 18 zł na umowie zlecenie a działalność maksymalnie 23 zł i co najmniej 200 godzin , Majster Adolf jest stukniety porządnie (kto wie to wie) picie w tym zakładzie to normalna rzecz ( brygadzista sprzedaje alkohol w szatni ) mowa wiadomo o Małym, jedyny porządny Majster to Jajo a reszta stara się wprowadzić terror aby robić do 18 bo im się to podoba. Kontrakt się kończy i ludzi wywalaja po kolei nawet na stałe, narzędziownia z heniem to masakra . Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Mostostal Pomorze S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Pomorze S.A.