Mostostal Pomorze S.A.

Gdańsk

Opinie o Mostostal Pomorze S.A.

Szymek golibroda 2012-01-22 14:07
Pomyśl człowieku dzięki temu, że ktoś ma ochotę dopłacić ty dostajesz wynagrodzenie. Zarządzanie w okresie kryzysu polega miedzy innymi na minimalizowaniu strat. JAk ci tak żele to szukaj sobie nowej drogi \\\"pajacu\\\"
alf 2014-03-04 05:57
jak tam dostać sie do pracy mam papiery ale mówią że nie ma pracy
Paweł 2014-04-06 16:12
trzeba być nieźle stukniętym żeby chcieć pracować w tej firmie
szef 2015-03-09 22:31
Tam pracuje sama rodzina nikt obcy nie distanie pracy ttylko rodzina
gość 2015-06-21 13:54
to prawda pracowałem 4 lata i tylko rodzina ma tam poparcie i kolesie majstrów który nie potrafi nawet spoiny wyszlifować a jak ktoś ma pojęcie o robocie to robi całą robotę teraz wyzbywają się ludzi bo z robotą krucho
grow up 2016-04-22 11:56
firma ma stabilny grunt pod nogami, a nie oszukujmy się, ale takich miejsc pracy ludzie się sztywno trzymają @a tak właśnie
yyyyy 2017-04-03 10:21
raz robisz 11 godzin a później przez pół roku 8 godzin 4 dni w tygodniu. tak tu bywa. podwyżki 1.3zł raz na 5 lat. ogólnie firma nie szanuje pracowników.
Ktoś 2017-04-26 17:44
Garstka pracowników jest zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, reszta osób pracuje przez spółki które naganiaja ludzi takich jak Faja,Waldek - dają maksymalnie 18 zł na umowie zlecenie a działalność maksymalnie 23 zł i co najmniej 200 godzin , Majster Adolf jest stukniety porządnie (kto wie to wie) picie w tym zakładzie to normalna rzecz ( brygadzista sprzedaje alkohol w szatni ) mowa wiadomo o Małym, jedyny porządny Majster to Jajo a reszta stara się wprowadzić terror aby robić do 18 bo im się to podoba. Kontrakt się kończy i ludzi wywalaja po kolei nawet na stałe, narzędziownia z heniem to masakra . Pozdrawiam
Jasiu33 2017-04-27 13:54
4 rok z rzędu szykuje się przestój! Pracowałem każdego roku od 5 do 8 miesięcy max! A reszta to przestoje...tym razem ma trwać 5,6 miesięcy...a cała nagonka o małych stawkach,naganiaczach,rodzinnej firmie,lachociągach majstrów i społeczniakach to niestety prawda. Masz zrobić swoją robote jak najszybciej i potem jesteś dla nich zbędnym śmieciem...w tym roku w reście kończe kariere w tej firmie
Ktoś 2017-04-27 18:33
Jasiu sam widzisz , robisz swoją pracę względem wymagań klientów z Norwegii a stawki godzinowe dla Montera ? Takie same jak szlifierza którzy jadą każda spoine na gładko, pseudo brygadzista Makaron i jego brat Łąbedz hahaha :D . Poparcie mają lachociągi brygadzistow i chudego a reszta nie ważne bo tutaj pracujesz 8 miesięcy a następnego dnia dostajesz kopa bo nie ma pracy dla ciebie, ile ludzi przychodzi pić i później śpią w szatni bo nie są w stanie pracować a walą puste roboczo godziny pochowani po szatniach, Brygadzisci śpią w swojej kanciapie,a reszta udaje że coś robi :) Ale roboty nie ma więc spotkacie się na Stoczni w Gdyni :)
KmA 2017-04-27 19:11
Flaszkę od Marcina kupcie i Mostostal Pomorze, garba dostac : ))
Ja1 2017-04-27 20:51
Panie Ktoś za treści zniewazajace właśnie zgłosiłem Cię na policję
gość 2017-05-06 18:40
ludzie pozwalniali was a wy nie umiecie odejść z honorem zawsze tak jest że jak firma ma mało roboty to zmniejsza zatrudnienie i to nie tylko Mostostal tak robi . A wy wyciągacie jakieś brudy ten pije ten handluje wódą jak dzieci tylko firmie zły wizerunek wyrabiacie a jak będą mieli robotę to i tak wrócicie ja tam pracowałem robiłem swoje i zawsze było ok pozdrawiam.
Ferrari 2017-06-14 15:26
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
Zostaw swoją opinię o Mostostal Pomorze S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Pomorze S.A.