Opinie o Mostostal Pomorze S.A. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Pomorze S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mostostal Pomorze S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Pomorze S.A. w Gdańsk

Łukasz

Widzę że w niektórych wpisach jest dość dużo prawdy. W momencie gdy na forum zostaje opublikowany wpis w którym jest mowa o obecnym kierowniku wytwórni i jego "wiernych", wpis zostaje błyskawicznie usunięty. Oznacza to że ten gość jest świadomy tego że ludzie dużo wiedzą o jego poczynaniach. Jeżeli nie zmieni on swojego postępowania to ludzie będą tu coraz więcej pisać. W końcu dojdzie do tego że będzie zaczynał dzień od sprawdzenia forum gowork. Gratuluję

@Były

To są same kłamstwa. kierownik nie jest taki zły jak tu piszą. jak się dobrze pracuje to się dobrze zarabia. kierownik wie kogo doceniać. wspaniały człowiek.

Takie tam

A ja tam lubię pracę w MP. Robię swoje, nie zajmuję się plotami i jest ok. Tacy ludzie są też na PKS 2 na Gwizdkach i na zakładzie. Tylko dlatego że są tacy pracownicy ta firma tak fajnie się rozwija. Serdecznie pozdrawiam kolegów.

Mirosław

Jakie to ma znaczenie w jakiej jest się grupie dla zadowolenia z pracy? I czy podzielasz jego zadowolenie, co do możliwości rozwoju tutaj choćby? Bo skoro kolega pisze, że firma się rozwija, to dlaczego pracujący tu ludzie też by nie mieli na tym korzystać?

Dla mnie fanie wygląda aktualna oferta pracy, gdzie szukają kogoś jako kierownik robót instalacji elektrycznych. Nie napisali nic o pensji, tylko, że dają przejrzyste zasady wynagradzania na podstawie posiadane doświadczenie, jednocześnie chcą kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku. No i jak ja mam takie doświadczenie, to jaką kasę dostanę? Będzie więcej niż 10 000 zł netto?

Lidia

Myślisz, że firma potrzebuje nadziei? Weszłam tu poczytać właśnie o tym, w jakich warunkach się pracuje, ale coś mało konkretów póki co. Nazwisk i przezwisk nie kojarzę ludzi, bo tam nie byłam jeszcze nawet. Stawka w porządku obecnie?

@Łukasz

Kierownik czytasz to taki brak słów bajerant uśmieszek fałszywy widać na ostatnim zdjęciu na podpisaniu kontraktu.Derektor kamery (usunięte przez administratora)karty na każdym kroku .Ukraińcy tam robią i muwia że szybciej idzie się przedostać do Rosji niż do kierownika .Ale odpowie kiedyś za swoje czyny .

@Były

Gościuniu Nowy wpis

Jak tam koledzy i koleżanki po integracji? Super było ale za dużo nas przegonili tak myślę. Fajnie bawił się PKS 2 i ich gwiazda wieczoru DJ Zbyszek. Było śmiesznie i super zabawa. Generalnie wszystko super ale ze 3 zł podwyżki by się przydało. Tak po ludzku.

Takie tam Nowy wpis

Mirosław Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ekspansji w firmie Mostostal Pomorze S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Inżynier budowy
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ruda

A co masz na myśli pisząc, czy robota się kończy? Jakieś zwolnienia są czy o co chodzi? Co do tych stawek ktoś wie kiedy były ostatnie podwyżki? Podwyżki tutaj indywidualnie są przyznawane czy raczej wszyscy na raz mają o taką samą sumę podniesione wynagrodzenie?

Miszcz

Ach te majstry...Te niektóre majstry to chorują jak roboty mało się robi, albo robota im nie pasuje. Srednia dobra to na planowane chorobowe trzeba iść... butlingi to prosta robota i zwykły monter może ją robić. Poczekajcie jak zacznie się ta robota za 100 baniek. Wtedy okarze się kto coś kuma na robocie a kto kamieniami w szkołę rzucał

Kamil
@Miszcz

Czy do pracy na produkcji w @Pracodawca trzeba posiadać wysokie kwalifikacje ?

Jula
@Miszcz

Wszyscy ci majstrowie chorzy? Pisali tu już w komentarzach o tym. Ogólnie to jeśli nie ma się wysokich kwalifikacji to można tutaj fajnie zarobić? Czy trzeba być takim majstrem? Ta praca za 100 baniek to kiedy ma się zacząć? Będą kogoś szukać do ekipy? Pytam, bo mąż się zastanawia nad kontaktem z firmą

Lidia

A atmosfera wśród wspolpracowników? Pod tym względem dobrze się pracuje? Czy jakieś okresowe podwyżki są przewidziane? Możesz dać znać?

Jak wygląda rozmowa w Mostostal Pomorze S.A. na stanowisko specjalista ds. jakości? Z iloma osobami się rozmawia? 27 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Szukam opini na temat pracy : zatrudnienie w Mostostal Kraków, natomiast praca w delegacji w Szczecinie w Stoczni ktoś coś może powiedzieć?

@Nowy

Ale co to za stanowisko dokładnie? Nawet nie miałam pojęcia, że teraz tam ktoś jest potrzebny im. Gdzieś jest ogłoszenie? Bo na stronie to ja tylko formularz widzę. Jakie są obowiązki?

Ewelina

Czyli musicie odbijać swoje przerwy, teraz już w wielu zakładach pracy tak jest. Może jednak znajdą się jakieś plusy zatrudnienia? Jakie dodatki oferuje firma? Zbliżają się święta, może jakieś bony chociaż?

@Ewelina

Była premia kwartalna dało i bonus na Święta,a wracając do czytników to są w każdym już zakładzie, pracownik się wczytuję przy każdym opuszczeniu stanowiska

Yyy

A u was jak Panowie z tą stawką w firmie ? Wykładanie towaru w Gdańsku Kilka godzin Firma GOLDEN SERWIS SP Z00 Adres aleja Jana Pawła II 9, Gdańsk Płaca 25-27 zł/godzina brutto Wym... Praca w pełnym wymiarze godzin, Praca w niepełnym wymiarze godzin, Praca dorywcza Umo... Umowa zlecenie Kate... Pracownik fizyczny, Sprzedawca

Barbara
@Yyy

Zastanawiam się czemu do teraz jeszcze nikt nie odpowiedział. A pytasz bo co tu sugerujesz? Będą mieć więcej czy raczej mniej? Coś jeszcze prócz stawki jest do porównania?

Jakie są mocne strony pracodawcy Mostostal Pomorze S.A.?

Szymon

Wyzysk I brak szacunku a reszta tak jak wszyscy pracodawcy

Spawacz

Na dzień dzisiejszy serce mnie boli co zrobili z taką fajną firmą nie chodzi o wizualność maszyny sprzęt bo to podstawa , ale kierownik WSTYD bajki wciska Symonowi a za plecami go obgaduje i się śmieje z niego, do prezesa nie musi bo ma sekretarkę , (usunięte przez administratora) WSTYD jest ich kilku zero fachowców zatrudnionych obecnego czasu zbieranina z ukrainy i nie tylko rolnicy kaszubscy itp. Kiedyś za Starego Su ,Wróbla i Piaska człowiek z uśmiechem szedł do pracy a dziś atmosfera kamery nieche się polrzeć ludzie zestresowani naprawdę płakać mi się chce jak na to patrzę .Ale prezes kiedyś się obudzi tylko czy nie za późno a może tak chce żeby tak było.

Chodzi o to, że jeszcze wróci ta karma do firmy, czy, że po prostu z jakiegoś powodu już się to dzieje, co się dzieje właśnie w firmie?

Rudy
@Spawacz

To nic ale astatni normalny inżynier facet odszedł Kwiatek nowy go sponiewierał tak jak Tomnka Z i Michała W .misster L kłamc z rudym kłamcą zostali parodia.

Tak

@Rudy

To prawda

@Spawacz

To prawda wstyd zaraz zostaną sani z rudym (usunięte przez administratora) Lub...I z rolnikami wstyd takiego (usunięte przez administratora) na kierownika .

Weronika
@Ktoś

Prawda i prawda, piszecie sami do siebie w swoim kółku, a to nie jest Wasze prywatne forum, tylko publiczne, dla wszystkich. Pomagam Tacie szukać pracy, chciałam się dowiedzieć, ile spawacz zarabia u Was, ale widzę, że wolicie sobie wymieniać ksywki kolegów i chichrać :/

@Ktoś

To prawda gość z trądzikiem młodzieńczym i tysą palą i na dodatek do ludzi śmieje się z Szymona i jego nowej miłości .Szymon zrób z nim porządek bo on ci kity żeni.

Prawda to taki charakter

@Rudy

Zostaną (usunięte przez administratora) Szczupak Boys Bąbel wielki kierownik Magazynu żenada

@Ktoś

Szkoda tam tego Krzyśka Majstra dobry fachowiec gdzie on tam robi chyba że zarobi 15000 tyś .inne firmy by go wzieły zaraz widzę co robił dla firmy .Mister Lub..... Pajac się mądrzy jak co zrobić jak go słucham to fiuuuuuuujjjjjjjj

Szymon S.

Szanowni użytkownicy portalu, Chciałbym Was ostrzec przed bezkrytycznym przyjmowaniem opinii wyrażonych w serwisie które wielokrotnie są zwykłym hejtem. Poruszają się one w obszarze półprawd, niedomówień, sugestii przedstawiając pracowników i firmę w krzywym zwierciadle ludzkich małostek. W przypadku jakichkolwiek zapytań możecie je kierować bezpośrednio do Mostostal Pomorze za pośrednictwem kanałów wskazanych na naszej stronie www. Pracowników zachęcam do kontaktu z przełożonymi lub z Zarządem. W naszej organizacji podejmiemy wszelkie niezbędne działania zmierzające do ochrony interesów Firmy, jej cennych pracowników oraz klientów. Jednocześnie zapewniam, że pomimo codziennego stresu widzimy wspólny cel dążąc do niego wytrwałą pracą. Z poważaniem Szymon Szubzda

@Szymon S.

Co ty chłopie wygadujesz tata zostawił ci stanowisko, i urządzasz (usunięte przez administratora) razem z nowym kierownikiem ale w końcu trafisz na gościa który Cię usadzi. Jak to by była twoja prywatna firma to byś miał inne podejście do ludzi których zatrudniacie w spółce. Czasy że ludzie chcieli być zatrudnieni na stałe w Mostostalu juz dawno się skączyły ile ludzi przez 3 lata się zwolniło a ile zatrudniłeś panie Szymonie. Stawki żal, ale ludzie pracują bo się już do nich przyzwyczaili. Ja lata przepracowane uznaje za dobre bo pracowałem za kadecji Pana ojca potrafił pochwalić i opierdzielić. Ta firma ma potecjał w dobrych fachowcach ale jak ich straci to będzie jak ze starym Mostostalem upadek.

Lukasz
@Szymon S.

Dobre że Pan ceni pracowników kłamca pierwsza klasa z Pana. Nic innego jak wcisnąć tylko Pana w okno życia.

@Adam

Dobrze piszesz chłopie dziś byłem w firmie I widziałem w firmie ogólnie chaos słychać ludzie odchodzą innych ściągają na siłę buraka nie ma podobno miał zabieg ale ten drugi widać że lepszy nie cwaniskuje tak ,w narzędziowni 2 ludzi i ten trzeci był lepkie rączki ale widać nowy ustawił swoich jeszcze trochę prezes go Rozliczy!!! jak jeszcze jest.

@Spawacz

Dziwisz się czemu tam siedzi w narzędziowni a kto dom kleił w Lubowie i ten drugi kerwca lepkie ręce.

Widzisz większość Polaków jest taka, udają kolegów,a za plecami plotkują, obgadują, kolegów, przełożonych,i tak jest w naszej firmie, myślę zanim zaczniesz obrażać np tą panią jak piszesz że parzy kawę i nie wiesz jak go nazwać,proponuje spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie :Kim jestem??????

@Szymon S.

Ty jesteś z poważaniem dobrze ze się nie urodził w 1945 było by po Polakach .

Brat

Panie bez brudki browara ci postawie masz racje tam to tylko rodzina się promuje a naj lepszy jest ten medziaz Andrzej narzedziowiec

Lechu
@Brat

Kolego ten chłop się nawet do tej narzędziowni nie nadawał

Brat nad tobą
@Brat

Człowieku rozjaśnij swoją wypowiedź dlaczego według ciebie nie nadawał się do narzędziowni bo nie dostałeś tego co chciałeś czy żal ci tyłek ściskał że ciebie nie wybrali? Szkoda ze tu na forum to ludzie są tacy wielcy a jak by mieli powiedzieć prosto w oczy to już sie boją… Żenada ze tacy ludzie jak ty w ogóle dostali szanse żeby pracować w Mostostalu ????

A wy jak?

Gdybym podszedł do automatu i włożył dolara za jedną colę, ale oczekiwałbym dwóch, byłbym śmieszny. Podobnie, jeżeli chcesz, aby pracownicy pracowali ciężej lub wzięli na siebie dodatkowe obowiązki, należy ich do tego zachęcić, płacąc im za to więcej. Otrzymujesz większą wartość od tej osoby, więc słusznie jest podzielić się z nią większą ilością pieniędzy. Proszę dać im więcej pieniędzy, i to natychmiast

Magdalena
@A wy jak?

A ile masz pieniędzy na ten moment za wykonywane obowiązki i jakie Ci doszły?

Wojciech S. bo RODO

Ogółem całe te to przepraszam, że wyjechałem z PL, ale jak tylko wrócę będę aplikował do Mostostalu, gdyż nie chcę już na Szkolną, a słyszałem, iż ta firma jest bardzo okuratna.

Krzysztof K.
@Wojciech S. bo RODO

Najwyżej do Choroszczy możesz złożyć papiery. Ja zaraz na policje ide.

Bystry

Praca !!! Chęć podjęcia pracy w firmie Mostostal Pomorze S.A heeee !!! Pracowałem w tej firmie było gitt , ale na dzień dzisiejszy !!! Całkowicie odradzam omijajcie firmę szerokim łukiem, bynajmniej za panowania zarządu który na dzień dzisiejszy kieruje całą firmą. Dyrektor, Kierownictwo po prostu koszmar ludzi mają kompletnie za śmieci, złodzieji, nawet biedni Ukraińcy nie chcą już pracować w tej firmie. Ludzie którzy mają ogromne doświadczenie związane z branżą i pracują ( pracowali)po kilkanaście lat składają wypowiedzenia łącznie z głównymi brygadzistami ,,, to już można sobie samemu wyobrazić, że w firmie bardzo źle się dzieje. Klimat bardzo fałszywy nie uczciwie osądzenie, traktowanie pracownika, a zarobki porównywalne z kasierem z marketu (nie obrażające pracowników z branży marketów),,, non stop pod kamerą , główny reżyser to oczywiście Dyrektror produkcji S.S. heee no bynajmiej taki ma tytuł ( po prostu chłopiec nie miał w dzieciństwie zabawek -żal chłopaka dlatego na starość bawi się kamerą heeee) i lubi bawić się też w wojnę, bo ludzi traktuję jak plastikowe żołnierzyki, a i teraz do brał sobie sprzymierzeńca kolesia ze szkolnych lat ss- man,,, kierownik to jest dopiero duet nienormalnych, ale Prezesa A.A. heee to nie interesuje, tylko stan miesięczny konta ma się zgadzać reszta- ( po prostu rubta co chceta) Naprawdę Panie i Panowie omijajcie firmę, bo tylko będzie wasz stracony czas pracować w tej firmie, a o nerwach, depresji to już nie muszę tłumaczyć.

Bystry

Czytam i wnioskuje, że ciężko pracujejsz w mostostalu , bo widzę po twojej pisowni, że może max 8 klas masz skończone, dla Ciebie Pan Krzysztof lub Krzychu, a nie ( chudy) , a co chodzi o majstra Piotra( brata chudego jak ich nazwaleś) który wkłada dużo serca traktując wykonanie danej pracy jakby to robił dla siebie. To obecny dyrektor oraz kierownik powinni być dumni z Piotra postępowania, bo u Piotra w brygadzie nie było zastrzeżeń oraz opóźnień ze zdaniem powierzonego projektu , bo miał pod sobą kumatych odpowiedzialnych ludzi między innymi takich jak Ja. Tak, że Zbyszek puknij się porządnie w głowę jak nie jesteś w temacie.... szczupaku .

Mistrz
@Bystry

A cóż to za kontener na rafinerii opisany Mistrz------? czyżby to konczyty z PKS-2 Śmiechu warte Masakra

Y
@Bystry

Bo to prawda jest

Uczcie się

Łukasz

Słyszałem że pozmieniało się trochę w Mostostalu. Burmistrz i spółka już nie rządzi. Czy teraz warto wracać? Jest dużo kontraktów? Czy jak zwykle praca na kilka miesięcy? Jak wyglądają stawki? Czy nowe kierownictwo załatwia coś dla pracowników?

Magdalena
@Łukasz

A wiesz może lub obiło Ci się o uszy czemu burmistrz i spółka już nie rządzą?

@Łukasz

hahaha burmistrz i spółka? A to chodzi o prezesa i zarząd czy kogo? Wracać, to znaczy że tam pracowałeś kiedyś? I wtedy jak było, oczekujesz lepszej zmiany?

Stefan

Firma cały czas dynamicznie się rozwija, ludzie mają dobrze płatną pracę a do tego dobrego pracodawcę.

@Stefan

Kto się rozwija firma chyba nie bardzo, teraz remont I jak zwykle brak pracy jak co roku

@Stefan

Kogo masz na myśli? A firma na dzień dzisiejszy rozwija się jak papier do (usunięte przez administratora) a stawki powyżej 200 godzin, to dostaniesz + 3 złote

@Stefan

Firma się rozwija, dobre wynagrodzenie heeee i jeszcze ten DOBRY PRACODAWCA HEEEEEE !!!!! Co Ty człowieku za bzdury pochwalujące wypisujesz !!!!! Z 5 lat temu to masz rację było oky, ale dziś to jest w tej firmie głębokie (usunięte przez administratora)

Dobrze płatna za 300godzin

Sławomir
@Łukasz

Sporo tych nadgodzin. Ale nadgodziny traktują zgodnie z kodeksem pracy +50% stawki i +100% kiedy trzeba? Ciekaw jestem ile można zarobić bez nadgodzin? Jak z premiami, jeśli są? I skąd ten podział na takich, co krytykują, a tymi, którzy wychwalają pracodawcę? Gdzie jest prawda o pracy tam, zwłaszcza dla kogoś z zewnątrz, kto chce się zorientować w realiach Mostostalu?

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Pomorze S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Mostostal Pomorze S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Pomorze S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Pomorze S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mostostal Pomorze S.A.
2.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Marynarki Polskiej 59
    80-557 Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042