Felberg Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Felberg Sp. z o.o.

wqrzona 2014-09-02 20:37:28
Odradzam wszystkim współpracy z firmą Felberg! Pan (usunięte przez administratora) nie wywiązuję się z umowy i bardzo spóźnia się z wynagrodzeniami. Ja czekam już ponad 5 miesięcy!! Wykonałam dla Niego zlecenie w marcu (był to kurs unijny!! i wiem, że wynagrodzenie za ten kurs zostało (usunięte przez administratora)wypłacone)i do tej pory mi nie zapłacił! Dosłownie- zniszczył mi wakacje! Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile! W sporadycznych smsach kłamie, zwodzi i obiecuje przelew na dniach- ten oczywiście nie dociera! Jestem wściekła i zawiedziona bo muszę prosić się o pieniądze, na które ciężko pracowałam. Nie dajcie się poniżać! Ja na dniach kieruję sprawę do sądu- tak się kończy nasza współpraca... Ps. Jestem lektorką z wieloletnim doświadczeniem, pracuję dla dużych firm i instytucji i jeszcze nigdy wcześniej nikt mnie tak nie potraktował.
Zostaw swoją opinię o Felberg Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felberg Sp. z o.o.