LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.

Opinie o LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 23:17
Jak oceniasz firmę LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.
lejla 2016-04-24 23:19
bardzo ciekawa firma która jako pierwsza w Polsce otworzyła salon aut po leasingowych.Świetny pomysł szczególnie że te same samochody oni wcześniej wynajmowali. Nie sprzedają więc kota w worku. Praca u nich mogłaby być bardzo ciekawa. Niestety nie spotkałam nigdzie ich ofert pracy
Nick 2017-10-16 19:08
I dobrze ze nie spotkałaś ;)
Ja tam pracowałam ponad pół roku, a potem kilka miesięcy dochodziłam do siebie psychicznie..:/ to najgorsze moje doświadczenie zawodowe.. mobbing, presja, rzeczy do wykonania zupełnie nie przydatne, zadania nie mieszczące się w czasie, kumoterstwo, donoszenie i podkopywanie się na wzajem.. ciagle rotacje i zmiany kadrowe, brak zasad moralnych . Długo wspomnienia o tym miejscu przywoływały u mnie ból brzucha.. naszczescie trochę czasu już minęło..
Zostaw swoją opinię o LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o.