LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Opinie o LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Dusia Nowy wpis

Piszę, bo ciekawa jestem, gdzie firma publikuje ogłoszenia rekrutacyjne? Weszłam na ich stronę internetową i jest zakładka kariera, ale nie ma ofert. Jest przekierowanie do ich profili na social media, ale tam też nie ma ogłoszeń. Czy nie mają rekrutacji teraz? Czy gdzieś indziej one są? Wiecie gdzie albo może obecnie wcale nie robią rekrutacji otwartych, tylko ukryte lub tylko wewnętrzne?

Nowy wpis

@Dusia

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Poszukując kandydatów/kandydatki do pracy spoza organizacji, często wspieramy się doświadczeniem agencji rekrutacyjnych, ale zamieszczamy także ogłoszenia na naszej stronie internetowej i w social mediach. W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji zewnętrznych. Prosimy jednak śledzić naszą stronę i social media na bieżąco. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

Pracofnick

Pracowało mi się spoko, wypłata mogłaby być lepsza, ale na pewnym etapie, już po wypracowanych -własnych- procedurach postępowania, moja praca spokojnie zamykała się w 5-6 godzinach dziennie na "lajcie". Kolesiostwo jest wszędzie, także nawet nie ma sensu zawracać sobie tym głowy, ja się i tak nie nastawiałem/am na wchodzenie komuś w (usunięte przez administratora) bo nie widziałem/am w tym dużych plusów dla mnie, także praca jako szeregowy korpo-dron była dla mnie odpowiednia bez nadmiernego skakania po drabinie. Pełen relaks poza wrzeszczącym klientem, ale to też obcykane. Jeden nawet wino mi chciał wysłać w ramach przeprosin, jak dotarło, że naprawdę dobrze wykonuję swoją robotę i nie mogę być obarczany/a niekompetencją innych. Ale podziękowałem/am, bo ktoś by się przypieprzył o łapówkarstwo. :D Może taka specyfika stanowiska, może to Maybelline, ale ogólnie pozytywnie wspominam LP.

@Pracofnick

Serio, w tyle godzin da się wyrobić? A właśnie jak pracownik zrobi wszystko szybciej, niż te standardowe 8 godzin, to co wtedy? Może iść do domu czy czeka, aż minie czas? Pracodawca akceptuje wyjście wcześniej, jak zrobi się swoje?

Pracofnick Nowy wpis
@Helena

Jak sobie ustalisz. Moje szefostwo pod tym względem podchodziło do sprawy bezproblemowo, najważniejsza miała być wykonana robota.

Joanna

Jestem klientem LP, gdyby nie to, że jesteśmy związani umową to dawno bym zmieniła firmę, obługa klienta to jakiś dramat, niby mamy dwóch opiekunów klienta, piszę maile do obu, i nikt nie raczy odpowiedzieć. I tak jest ciagle. Raz na jakiś czas odpiszą, że wrócą z informacją za 2 tygodnie, a potem znowu cisza przez kolejne miesiące. Próbowałam zmienić opiekuna klienta, ale na te maile też nikt nie odpowiada. Ciekawe czy jak tu napisze to ktoś się odezwie.

Nowy wpis

@Joanna

Dziękujemy za podzielenie się uwagami odnośnie obsługi. Chcielibyśmy przyjrzeć się tej sytuacji i ją wyjaśnić. W tym celu bardzo prosimy o przesłanie informacji wraz z danymi kontaktowymi na adres kontakt@leaseplan.com. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

Pracowałem w tej firmie prawie 2 lata. Mimo obietnic,źe po okresie próbnym dostanę umowę na czas nieokreślony,przedłużano ze mną umowę co 3 miesiące z jak z jakimś studentem. Niepoważne traktowanie pracownika. Jako osoba z doświadczeniem nie mogłem sobie na to pozwolić. Pan dyrektor bezgranicznie wierzył kierowniczce ,która miała poważne merytoryczne braki i lubi delegować pracę. Kto kumaty ten wie o jaki dział chodzi (na 3.piętrze). Wielokrotnie prosiłem o wsparcie kadrowe, ale byłem zbywany. Praca bez szans na awans i rozwój. Jest pewna grupka beneficjentów,którzy mają synekury,coraz to nowsze auta etc. i reszta.

@pracownik

Przykro nam, że ma Pan/Pani tego typu wspomnienia z czasu pracy w LeasePlan. Mamy nadzieję jednak, że w trakcie około 2 lat współpracy z nami były też i pozytywne momenty, po których pozostały dobre wspomnienia. W odniesieniu zaś do długości umowy o pracę zawieranej z pracownikiem po okresie próbnym, naszą praktyką jest przedłużanie umów na czas nieokreślony ( 95% przypadków). Zdarzają się jednak sytuacje, co miało miejsce w Pana przypadku, gdzie musimy lub potrzebujemy zastosować inne opcje, zgodnie z przepisami obowiązującymi w ramach prawa pracy , jednak staramy się aby było ich jak najmniej. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

@pracownik

Hmmm ciekawa jestem, o jakie konkretnie wsparcie kadrowe chodzi? Jakie wsparcie oferuje firma, przynajmniej teoretyczne? Chodzi o wsparcie co do pensji, tej umowy, dodatków, godzin pracy? Co to znaczy?

JP100

Świat się zmienia ale LPPL stoi w miejscu. Mam tą przyjemność nie współpracować z Leaseplan od 3 lat. Natomiast analizując komentarze widzę, że kolesiostwo które było nadal pozostało. Nie mówiąc już o mobbingu który nierzadko się zdarzał. Atmosfera w pracy pozornie wydawała się być w porządku, a tak naprawdę osoby tam pracujące w szeroko rozumianym dziale sprzedaży mają w swoim DNA zaszyte skupianie się na plotkarstwie i obgadywaniu innych. W firmie ważna była opinia kolegów jaką się miało na korytarzach. Nie wiem jak to wygląda obecnie ale w tamtym okresie pracy było multum a nadgodziny nie były oplacane. Chodź pracodawca miał świadomość takowych. Dodam, że praca ponad normę nie była wyjątkiem a bardziej regułą. ( Której przełożony i tak nie doceniał) Dopóki dinozaury nie odejdą pewne metody, zachowania i szacunek do ludzi się nie zmienią. Niektóre osoby na wyższych stanowiskach nigdy nie powinny na nich być a właśnie w Leaseplan daje im taka możliwość. Można zmienić dział ale nie zmieni się tego jaką osobą się było dla podwładnych. Pozdrawiam pewnego kolegę z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami do zarządzania zespołem oraz dużą kultura osobistą.

@JP100

W regularnie przeprowadzonych badaniach pracowników naszej firmy, dobra atmosfera pracy jest wskazywana jako bardzo mocny atut pracy w LeasePlan przez ponad 90 % pracowników. Takie wyniki otrzymujemy od wielu już lat i jest to kluczowy filar strategii naszej firmy. Oczywiście głosy krytyczne także otrzymujemy i traktujemy je jako cenny feedback do zmiany. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)i jescze raz (usunięte przez administratora). Niektóre osoby nie potrafią zająć sie sobą. Ale sąd pracy juz bisko...

Przykro nam, że negatywne emocje i opinie komunikowane są przez Panią / Pana za pośrednictwem zewnętrznych mediów, gdyż istnieje wiele wewnętrznych kanałów komunikacyjnych, do których wykorzystania serdecznie zapraszamy. Zachęcamy bardzo Pana/Panią do kontaktu z działem Compliance czy HR lub też przełożonymi albo Ambasadorami, zapraszamy również do zapoznania się ze standardem dotyczącym zgłaszania i rozpatrywania skarg. Chętnie zapoznamy się z przyczyną wyrażonej opinii i jesteśmy pewni, że znajdziemy satysfakcjonujące dla Pana/Pani rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

wewnętrzne kanały nie działają

@pracownik

Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu z działem Compliance lub HR. Na przestrzeni wielu lat nie odnotowaliśmy żadnych oficjalnych zgłoszeń ze strony pracowników. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

Abba

Moge wypowiedzieć się o jednym dziale, ale jak widzę, ciągle prowadzone są do niego rekrutacje. Zapytacie dlaczego? Firma tak się rozwija? Otóż jest to wynik charakteru pracy, ale do sedna. Dzial małych i średnich przedsiębiorstw to miejsce, gdzie praca trwa teoretycznie 8.5h dziennie ( że niby godzina przerwy? Zapomnij) ,ale ludzie przychodzą przed praca i jako jedyny - ten dział pracuje ZAWSZE po godzinach. Może lepsza kasa tam jest? Na żarty przyjdzie jeszcze czas. Sposób pracy - XXI wiek a tam produkcja umow jak ścinanie w tartaku, technologicznie lata świetlne za Polską A, światem już nie powiem. Efekty pracy wpisujesz do pliku excel i z tego jestes rozliczany. Rozumiesz? Do excelowej tabeli wpisujesz co robiłeś dzien po dniu. A program w jakim zamawiasz auta jest chyba z końca lat 90... Parodia. Praca jest mega nudna, typowe korpo, w złym tego słowa znaczeniu, tak jak było to pisane - kierownicy klienta nie spotkali od lat, takze mogą powiedzieć tylko 'nie pracujcie do późna' i wsiasc do fajnej furki, wyjeżdżając z garażu podziemnego. A prawda jest taka, że wszystko to gra nie warta świeczki. Kasa wcale nie jest fajna, ciągle nadgodziny, nudna i powtarzalna do granic praca i ciągle tłumaczenie błędami systemowymi skarg klientów. Oczywiście wymagają angielskiego, ale jak usłyszysz jak kierownicy się w nim wyrażają albo pracownicy w połowie języka nie znają, to zaczniesz się zastanawiać - to po co mi? Ano, żeby było światowo. A teraz Żart - idz tam do pracy, na pewno będziesz zadowolony, a Twój kierownik dostrzeże wysiłek. Albo poderwie koleżankę z działu ;)

@Abba

Przykro nam, że praca w naszej firmie pozostawiła negatywne wrażenie i że nie poznaliśmy Pani /Pana opinii wcześniej, kiedy jeszcze mogliśmy ją wspólnie przedyskutować. Szacunek, zaangażowanie, wiedza ekspercka i pasja to wartości, którymi kierujemy się w relacjach z naszymi pracownikami i partnerami biznesowymi, dzięki czemu zbudowaliśmy firmę, która jest wiodącą firmą branży od ponad 20 lat . Każdy z nas ma inne doświadczenia, oczekiwania i potrzeby, którym jako firma staramy się sprostać. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Życzymy Pani/Panu wszystkiego dobrego na obecnej drodze zawodowej.

tulo
@Abba

czy angielski jest weryfikowany podczas rekrutacji?

@tulo

LeasePlan jest międzynarodową korporacją z siedzibą w Holandii i wiele zadań oraz projektów realizowanych jest wspólnie przez zespoły lokalne i centralne. Ponadto wielu naszych klientów to firmy międzynarodowe, których przedstawiciele nie znają języka polskiego. Dlatego znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym jest w LeasePlan konieczna i weryfikujemy ją już na etapie rekrutacji. Weryfikacja polega na luźnej rozmowie, sprawdzamy czy nasz przyszły członek zespołu potrafi swobodnie wypowiedzieć się na tematy z życia codziennego. Nie wymagamy znajomości języka branżowego. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

Klementyna
@Abba

Potwierdzam, 3 lata temu było podobnie.

Wiktoria
@Klementyna

Hmm a pamiętasz może, jak sytuacja w innych działach wyglądała? Bo z tego co zrozumiałam, wpis dotyczy jednego, konkretnego działu?

Justyna

Firma dno. Kontakt z opiekunem żaden. Sprzedaż obiecuje gruszki na wierzbie, super obsługę, proklienckie podejście a finalnie dostaje się opiekuna który nie raczy odpowiedzieć na emaila czy odebrać telefon. Wiedza żadna – to ja mam informować, że passat sedan nie jest już produkowany od 2 miesięcy? Prosząc o propozycję modelu do Optimy – dostaje pytanie czy nowa Optima może być? TEN MODEL NIE JEST PRODUKOWANY JUŻ 3 LATA – ZONK – czekam już tylko na łzy z drugiej strony. Wolę się rozłączyć – szkoda nerwów. Zatrudnianie studentów bez żadnej wiedzy i doświadczenia tak się kończy. Milionowe zyski raczej nie idą na szkolenie pracowników. Gdy już się doprosiłem o kontakt Panią z stopką MENADŻERA, to wielce zdziwiona – kolejny student tylko chyba po rodzinie awans dostała. Wisienki na torcie to serwis i obsługa infolinii – umówiona wizyta. Czas oczekiwania na termin serwisu – 2 tygodnie - konkurencja w tym samym serwisie ten sam samochód umówiła za 3 dni. Przyjeżdżasz do serwisu – brak części, zero przygotowania. Wracasz po samochód – u konkurencji ta sama usługa trwała 1h 45 min. Leaseplan – wynik: 6h. Okazuje się, że nie wymienili usterki którą zgłaszałam. Dzwonie jeszcze raz – kolejne 3 tygodnie czekania. Dzwonie do opiekuna – wakacje. Piszę maila zwrotka – jest zastępstwo – dzwonię – odpowiedź: Proszę dzwonić na infolinie, ja nie zajmuje się Państwa firmą.!!!!!!!! AWANTURA – mam termin za tydzień. Jadę, okazuje się, że auto musi zostać dłużej – znowu brak części. Zostawiam samochód. No i transport do innego serwisu - ŚCIANA.....gdyby nie lokalizacja GPS to nie wiedziałbym gdzie jest samochód – leaseplan nawet nie zadzwonił. Samochód nie naprawiony a gadanie o zapewnieniu samochodu 24h 7 dni w tygodniu to wielka ściema. Firma od samochodów zastępczych – to zachodzi o groźby karalne – nie interesuje ich brak auta, masz zwrócić zastępczy. Co dalej - awantura - kolejna. Dostaję inne auto. Brudne i po palaczu - jeździ. Trudno - taki poziom usług. Dramat. Czy ktoś z zarządu to czyta wogóle? Halo – pobudka – zróbcie rewizję w tym waszym kurniku – zastanówcie się z jakimi serwisami współpracujecie. No i na koniec dnia - opiekun = infolinia. Czy tak wygląda obsługa flotowca? Wasze procesy obsługi są tak stare i złe... szkoda gadać. Nie szkaluje, po prostu nie polecam.

@Justyna

Dziękujemy za podzielenie się uwagami odnośnie obsługi. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez kontakt@leaseplan.com w celu wyjaśnienia zdarzenia i uzyskania pomocy w razie potrzeby. W dużej mierze właśnie na podstawie informacji zwrotnej od Klientów jesteśmy w stanie doskonalić oferowane przez nas usługi oraz weryfikować pracę podwykonawców. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

Bartek

Mijają 3 tygodnie, a leasean nie .potrafi wymienić felgi. Nikt się sprawa nie interesuje nikt nic nie wie. Brak zainteresowania ze strony obsługi.

@Bartek

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o wiadomość na adres kontakt@leaseplan.com w celu wyjaśnienia zdarzenia. W treści wiadomości prosimy o podanie numeru rejestracyjnego samochodu. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

Czy istnieje możliwość rozwoju w LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.?

Zależy jak definiujesz rozwój. Jeżeli poprzez stałe zwiększanie pensji to tak. Jeżeli poprzez naukę nowych umiejętności to średnio, ale podobnie jak w większości dużych korpo. Jeżeli poprzez awans i rekrutację wewnętrzną na stanowisko co najmniej kierownicze to jest z tym duży problem, w prawdzie zależy sporo od działu do którego miałbyś iść do pracy ale jeżeli zależy Ci na piastowanym stanowisku i związanym z nim statusem społecznym to nie idź do LeasePlan, w większości korpo o awans znacznie łatwiej niż w LeasePlan.

Uzupełniając naszą wcześniejszą odpowiedź (z dnia 18.10.2021) na pytanie dot. szkoleń i rozwoju; W LeasePlan rozwój postrzegamy wielowymiarowo, jako rozwój poziomy którym jest poszerzanie wiedzy, umiejętności i doświadczenia na aktualnym lub podobnym stanowisku oraz rozwój pionowy, którym jest awans na stanowisko wyższe. Wierzymy w model rozwoju 70:20:10, gdzie: - 70% rozumiane jest jako % wiedzy zdobywany dzięki codziennej pracy, co oznacza, że większość naszych umiejętności pochodzi z praktyki bieżących zadań - 20% wiedzy daje nam to, co o naszej pracy powiedzą przełożeni lub współpracownicy, na przykład podczas pracy grupowej lub oceny kwartalnej/rocznej - 10% wiedzy stanowią wszelkie szkolenia i kursy, w których uczestniczymy Dlatego też przykładamy dużą uwagę do jakości pracy i wiedzy zdobywanej podczas praktyki codziennych obowiązków, wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk z oddziałami LeasePlan w inych krajach. Oprócz tego oferujemy naszym współpracownikom szeroką gamę nowoczesnych szkoleń i rozwiązań, zarówno w wersji online (na platformach LinkedIn i Coursera) jak i stacjonarnej umożliwiającą podnoszenie umiejętności technicznych oraz kompetencji miękkich. Zwracamy również uwagę na dobrostan pracowników, dlatego wprowadziliśmy kompleksowy program wellbeingowy, dzięki któremu pracownicy rozwijając się w sferze osobistej, będą mogli z większym sukcesem rozwijać swoją sferę zawodową. Zespół LeasePlan

@LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

czy w tym programie wellbeingowy sa też jakieś elementy/korzyści dla osób z dziećmi? jest tam jakaś oferta specjalnie właśnie dla rodzin pracowników?

@Helena

Nasz program wellbeingowy, który został wdrożony we współpracy z firmą zewnętrzną, opiekuje się kilkoma obszarami: aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem, zdrowiem mentalnym oraz snem i regeneracją. Zapraszamy pracowników do udziału w różnego rodzaju spotkaniach, webinarach, grupach zdrowia, zachęcamy do korzystania z programów edukacyjnych kształtujących nowe, lepsze nawyki, które prowadzą do poprawy jakości życia i lepszego poczucia dobrostanu. Proponowane działania edukacyjne obejmują obszar rodzicielstwa ale nie oferują konkretnych i wymiernych korzyści np. benefitów dla pracowników i ich rodzin. Natomiast poza programem wellbeingowym nasza firma oferuje swoim pracownikom rozwiązania i korzyści obejmujące również i rodziny pracowników jak np. opieka medyczna dla członków rodzin czy możliwość skorzystania z platformy do nauki języków obcych przez członka rodziny. Zespół LeasePlan

Franciszek
@LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.

Te języki obce przykuły moją uwagę! Syna bym posłał na coś takiego. Możecie tylko napisać jaki jest koszt tej platformy do nauki języka?

@Franciszek

W przypadku naszej firmy, dostęp do platformy do nauki języków obcych, o której wspomnieliśmy (w dn. 20.05.2022) obejmuje wszystkich naszych pracowników, niezależnie od ilości osób faktycznie korzystających z platformy, stąd trudno jest nam oszacować koszt jednostkowy. Zespół LeasePlan

Z perspektywy handlowego nie zgodzę się, że z awansem na managera jest trudno. Wszystko zależy od przełożonego ale faktem jest, że obecna obsada managerów średniego szczebla pozostawia wiele do życzenia.

Bezpośredni przełożeni pracowników (kadra managerska średniego szczebla) są w LeasePlan regularnie oceniani przez samych pracowników w obszarach takich jak: zaufanie do managera, tworzenie przez niego pozytywnego środowiska pracy, udzielany feedback, kompetencje W badaniu za rok 2022 nasi managerowie uzyskali bardzo wysokie oceny, tj od 92 do 96 % zadowolonych pracowników, co jest znacznie powyżej benchmarku dla branży finansowej. Jeśli jest Pan/Pani aktualnym pracownikiem Firmy, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR lub zapraszamy do wyrażenia swojej opinii i jej uzasadnienia za pośrednictwem wewnętrznych narzędzi i procesów jak np. cykliczne „pulse surveys”. Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

Nizadowolony klient

Poziom kompetencji niektórych pracowników - jest zerowy. Kontaktują się z klientem - nie posiadają podstawowej wiedzy, to klient ich wyprowadza z błędu. Zatrudniają osoby posiadające problem z wysławianiem się w języku polskim do obsługi klienta. Nie polecam - jakość obsługi poniżej zera.

@Nizadowolony klient

Szanowna Pani/Panie, Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Celem jej wyjaśnienia uprzejmie prosimy o numer kontaktowy do Pani/ Pana oraz preferowany termin rozmowy. Nasz adres: kontakt@leaseplan.com Pozdrawiamy, Zespół LeasePlan

Jak wygląda ścieżka kariery w LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Abba

Wybij sobie to z głowy.

W LeasePlan jesteśmy przekonani, że nie można rozwijać firmy, można jedynie rozwijać ludzi, którzy rozwijają firmę. Nasz program szkoleniowy obejmuje różnorodne szkolenia od szkoleń związanych z wdrożeniem pracownika w rolę na danym stanowisku po szkolenia z umiejętności twardych, technicznych ale także miękkich. Proces rozwoju pracowników obejmuje także proces rozwój talentów w ramach którego określamy, wraz z pracownikami, aspiracje oraz potrzeby rozwojowe. Patrząc tylko na 2021 rok, ponad 30 osób awansowało lub zmieniło stanowisko, co, jak mamy nadzieję, potwierdza możliwości rozwoju kompetencji i awansu w naszej firmie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.?

Rogier Klopp

Oczywiście!

Ciekawy

Czy cos sie zmieniło na plus w ostatnim czasie w firmie? Chodzi o dział rozliczeń /księgowy?

Bożena
@Ciekawy

Cześć, dodałeś swój wpis już jakiś czas temu ale może jeszcze zajrzysz tu na forum i mi odpowiesz. Z jakiego powodu pytałeś o to czy coś się zmieniło na plus w ostatnim czasie w firmie? Czy byłeś zainteresowany pracą na dziale rozliczeń/księgowości? Pytam ponieważ zastanawiam się czy nie podjąłeś się już pracy w firmie i może mógłbyś sam już ocenić warunki pracy.

Biniuu

Dział handlowy to dobre miejsce na początek, żaby poznać podstawy i ludzi z branży. Od razu zaznaczę, tę pracę należy wykonać samodzielnie lub z kolegami z działu. Nie ma ŻADNYCH szkoleń na wstępie. Fajna atmosfera pryska łąk bańka mydlana przy pracy zdalnej. Ogólnie LP leci w dół co widać od pewnego czasu. Kasa co raz mniejsza, roboty co raz więcej. Premie, które miały duży udział w całości wypłaty topnieją jak śnieg na ulicach Warszawy na wiosnę. Flota spada, wyniki w odsprzedaży auta poleasingowych są fatalne. Dyrektorzy i kierownicy robią dobrą minę do złej gry (co przy ich wypłacie i samochodach służbowych typu GLC, XC60 nie jest wyzwaniem) ale całościowo ta firma to jeden wielki mem. Osoby na wyższych stanowiskach z działów handlowych i operacyjnych nie widzieli Klienta na oczy przez lata. Pracują w całkowitym oderwaniu od realiów na rynku - najważniejsze jest żeby się spotkać a od roboty z daleka. Mogę o tej firmie napisać książkę ale obawiam się, że będzie to groteska coś a'la Mrożek.

Będziecie mieli podwyżki w nowym roku?

Magda

@Kk czemu oceniasz pracę tu jako dramat?

Z doświadczeniem

Praca w tej firmie zdecydowanie wymaga chęci do pracy I chęci do nauki nowych rzeczy. Jest to korporacja , wiec negatywne opinie mowiace o Tym, ze jest tu duzo procedur I zasad, są jak zakladam od osob, ktore nigdy w korporacji nie pracowaly I widocznie do takiej pracy sie nie nadają. We wczesniejszych opiniach pojawilo sie stwierdzenie "mobing" .. zachecam osobe, ktora wydala takowa opinie, aby sprawdzila w słowniku znaczenie tego słowa.. fakt, w ostatnim czasie rotacja pracownikow byla duza, poniewaz ludzie nie potrafia sie odpowodnio zaanagzowac w prace I wykazac choćby minimum zaangazowania w prace I chęci rozwoju. Praca w tej firmie z calą pewnoscia nie jest rekomendowana dla osob, ktore od pracodawcy wymagają dobrej pensji za tzw. "Ślizganie sie ". Reasumujac nie polecam pracy w tej firmie osobom, ktore nie mają presji na rozwijanie sie, nie chcą uczyć sie nowych rzeczy, chcą zarabiac krocie za obijanie sie I picie kawy, nie chcą pracować w firmie, ktora ma usystemowane procedury I zasady. Generalnie polecam prace tylko ambitnym ;) pozostali lepiej aby nawet nie aspirowali ;) z pozdrowieniami.

adaś
@Z doświadczeniem

Cudna korpomowa. Wymagają chęci pracy i zaangażowania w prace i nauki nowych rzeczy. Tylko w atmosferze kumoterstwa i bez szkoleń. Ambitni się sami nauczą nie? najlepiej po godzinach he he he Komentarz odnośnie mobbingu i 'ślizgania się' raczej przemilczę. To pointa tego komentarza. Takiego typu ludzie tam pracują właśnie. Każdy kto ma trochę doświadczenia i jest oblatany na rynku pracy poczuje czym pachnie ten ściek. Istnieją lepsze miejsca pracy. Gdzie pracowników się szanuje i wychodzi z założenia, że pracownik szczęśliwy jest wydajny i nie trzeba bata nad nim. To jest słabe miejsce pracy i tyle.

krys
@adaś

Niestety, potwierdzam. Podobno kiedyś było ok. Teraz praca tam to koszmar. Nie polecam w szczególności działu finansów. Bałagan, haos, presja. Zbyt dużo działów i ludzi, na siłę komplikowane procesy, żeby się pseudo menagiery mogli wykazać. Rotacja dotyczy głównie ludzi rozsądnych, którzy szybko zdiagnozują, że głową muru nie przebiją, reszta siedzi z wygody tchórzostwa uklepanych ciepłych posadek...

Damian
@krys

Możesz coś więcej napisać o samej pracy w dziale finansów? Interesuje mnie zakres obowiązków oraz informacja ile średnio godzin w ciągu tygodnia musimy przepracować. Zapytałem o ilość godzin, ponieważ ciekawi mnie, czy występują ewentualne nadgodziny.

dudek

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy. Jak łatwo jest posądzać innych o niewłaściwe zachowania!!!

Kamil

Leaseplan ma duży potencjał, lecz niestety zapominają o swoich pracownikach. Doświadczenie i chęci do pracy nie są doceniane. Osoby, które mają znajomości z "górą" są uważane za lepsze i to one liczą się dla swoich przełożonych. Reszta to zwykle pionki, które można poniżać. Pracujesz w leaseplanie 8, 5h? To jesteś źle odbierany przez przełożonych. Przecież nie masz życia prywatnego, a firma jest najważniejsza, więc musisz siedzieć najlepiej od 8 do 20 :)

Zostaw merytoryczną opinię o LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o.