Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie

Olsztyn

Opinie o Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie

Robert 2011-12-12 19:15:26
Witam! Szczerze mówiąc, rozbawiła mnie opinia osoby, która podpisała się jako "Marina". Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie przyjazną firmą dla pracownika? Dobry kawał, boki zrywać. Mam wrażenie, że to sama Pani Dyrektor wyżej wspomnianej placówki, wystawiła sobie tak pochlebną opinię. A co z zatrudnianiem na pół etatu ( przy pracy osiem godzin dziennie lub więcej), a co z umowami przedłużanymi co pół roku, co miesiąc? Po pięciu latach stała umowa dla szczęśliwców. Ponadto Poczta Polska oszukuje na nadgodzinach. Pracownicy (listonosze) zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ile pań z okienek nasłuchało się wyzwisk od "klientów" np. słowa na k..., dz... itp? Kogo to obchodzi? Na pewno nie Pocztę. W końcu "klient" nasz pan. Długo by wymieniać (nie wiem czy by tu starczyło miejsca, zresztą szkoda na to czasu.Dodam tylko, że firmy prywatne tak nie oszukują jak " Nasza kochana" Poczta Polska S. A. Na koniec 2 zdania o związkach zawodowych. Jest ich 60. Nie,to nie żart. Dziwnym t
Zostaw swoją opinię o Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie