Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie

Olsztyn

Opinie o Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie

Robert 2011-12-12 19:15
Witam! Szczerze mówiąc, rozbawiła mnie opinia osoby, która podpisała się jako \"Marina\". Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie przyjazną firmą dla pracownika? Dobry kawał, boki zrywać. Mam wrażenie, że to sama Pani Dyrektor wyżej wspomnianej placówki, wystawiła sobie tak pochlebną opinię. A co z zatrudnianiem na pół etatu ( przy pracy osiem godzin dziennie lub więcej), a co z umowami przedłużanymi co pół roku, co miesiąc? Po pięciu latach stała umowa dla szczęśliwców. Ponadto Poczta Polska oszukuje na nadgodzinach. Pracownicy (listonosze) zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ile pań z okienek nasłuchało się wyzwisk od \"klientów\" np. słowa na k..., dz... itp? Kogo to obchodzi? Na pewno nie Pocztę. W końcu \"klient\" nasz pan. Długo by wymieniać (nie wiem czy by tu starczyło miejsca, zresztą szkoda na to czasu.Dodam tylko, że firmy prywatne tak nie oszukują jak \" Nasza kochana\" Poczta Polska S. A. Na koniec 2 zdania o związkach zawodowych. Jest ich 60. Nie,to nie żart. Dziwnym t
Zostaw swoją opinię o Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Olsztynie